مجموعه نوا شما را به خرید بهترین تجهیزات پزشکی زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش دستگاه لیزر تیتانیوم

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین شیوه لیزر مو زائد کدام است؟دلایل شهرت دستگاه لیزر تیتانیومقابلیت جدید دستگاه لیزر تیتانیومشیوه عملکرد متفاوت دستگاه لیزر تیتانیومتکنولوژی سه بعدی دستگاه لیزر تیتانیومهزینه لیزر مو زائد با دستگاه تیتانیومتولید کننده دستگاه لیزر تیتانیوم

امروزه بازار فروش دستگاه لیزر تیتانیوم بسیار داغ شده است. در این مطلب توضیحاتی در این باره خواهیم داد. شاید برای بسیاری که از وجود موهای زائد روی بدن خود رضایت ندارند، استفاده از تکنولوژی دستگاه لیزر تیتانیوم Soprano Titanium کاری دور از دسترس، سخت و پرهزینه باشد اما واقعیت ماجرا چیز دیگری است.

سال‌هاست که شهرت دستگاه لیزر تیتانیوم بیشتر شده و از بین بردن موهای زائد بدن مورد توجه انسان‌ها قرار گرفته و روش‌های متعددی برای انجام این کار وجود دارد اما پیشرفت علم و تکنولوژی گزینه استفاده از لیزر را تبدیل به بهترین روش ممکن کرده. روشی که بسیاری از ضعف‌های رویکردهای سنتی در آن حذف شده و البته با بهره‌گیری از ماندگاری طولانی می‌تواند دردسرهای باقی نگه داشتن وضعیت بهبود یافته را تا حد زیادی کاهش دهد.

می دانیم امروزه در تعداد زیادی از کلینیک‌ ها در استان های ایران با استفاده از دستگاه‌های مختلف لیزر، مخاطب‌های خود را از شر موهای زائد راحت می‌کنند اما در این میان شاید دستگاه لیزر Soprano Titanium یکی از بهترین و ایده‌ آل‌ترین گزینه‌های موجود باشد. دستگاهی که جدای از توانایی‌ های همیشگی لیزرهای این چنینی، مجموعه‌ای از قابلیت‌های جدید و کاربردی را در اختیار استفاده‌ کنندگان قرار می‌دهد و می‌تواند بسیاری از نیازهای آن ها را برطرف کند.

دستگاه لیزر Soprano Titanium یکی از جدیدترین نمونه‌های وارد شده به بازار زیبایی دنیاست و مدت کوتاهی از معرفی آن در برخی کلینیک‌های زیبایی بریتانیا می‌گذرد. مسئله‌ای که به خوبی مخاطب را متوجه می‌کند که با چه دستگاهی سر و کار دارد و چه انتظاراتی می‌تواند از آن داشته باشد.

بازار فروش دستگاه لیزر تیتانیوم

بهترین شیوه لیزر مو زائد کدام است؟

بهترین شیوه لیزر مو زائد کدام است؟ برای پیدا کردن بهترین شیوه لیزر مو زائد باید با مکانیزم عمل این ابزار آشنا بود. عوامل زیادی بر نتیجه لیزر موهای زائد تاثیر گذار هستن که با تشخیص پزشک متخصص برای برطرف کردن موهای زائد بدن از دستگاه های متفاوتی استفاده می شود.

بسته به رنگ مو، نوع پوست، ضخامت مو و ناحیه درمان لیزر موهای زائد برای زمان بندی جلسات لیزر مو یکی از دستگاه های زیر مورد استفاده قرار می گیرد: لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت، لیزر موهای زائد با لیزر روبی(یاقوت)، لیزر تور پالسی بالا و لیزر ND:YAG 5. لیزر موهای زائد با استفاده از لیزر دایود. همه ی این دستگاه ها از بهترین شیوه های لیزر مو های زائد بدن است.

یکی رقیب های لیزر تیتانیوم، لیزر الکساندریت (Apogee) است که یکی از بهترین ترین دستگاه های لیزر جهان برای رفع موهای زائد است، این لیزر توسط شرکت آمریکایی Cynosure ساخته شده است. از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه فوق العاده قابلیت تنظیم طول موج و میزان انرژی مورد نیاز برای درمان انواع مختلف مو و پوست است.

در میان روش های موجود در دنیا برای از بین بردن موهای زائد، این دستگاه دارای بیشترین کارایی و کمترین خطر است. لیزر موهای زائد با لیزر الکساندرایت برای طولانی مدت باقی خواهد ماند و هیچ عوارضی ندارد و انتظارات بیمار را برآورده می‎کند.

دلایل شهرت دستگاه لیزر تیتانیوم

از دلایل شهرت دستگاه لیزر تیتانیوم این است که توانسته با سایر دستگاه های جهان رقابت کند از جمله دستگاه لیزر Soprano Titanium تنها نمونه موجود در بازار امروزی دنیاست که از FDA تاییده استفاده روی تمامی پوست‌های مختلف را دریافت کرده که دلیل اصلی آن به تکنولوژی سه طول موج لیزر اشاره شده، بر می‌گردد. نهایتا باید این مسئله را نیز در نظر بگیرید که برای حذف موهای زائد در میان جلسات درمانی، تراشیدن آنهاست.

به شکلی استفاده از واکس یا بیرون کشیدن موها از ریشه می‌تواند تاثیر منفی روی روند درمانی داشته باشد و شرایط را برای از بین بردن ریشه سخت کند. با این تفاسیر بهترین گزینه برای کسانی که مشغول دنبال کردن درمان موهای زائد با استفاده از دستگاه لیزر هستند، تراشیدن آنها به شکل سنتی است.

زمان انجام این کار به شکل کلی 12 تا 24 ساعت پیش شروع درمان اعلام شده و بهتر است که فرد مورد نظر طی چهار هفته مانده به شروع درمان در مقابل تابش قابل توجه اشعه UV قرار نگرفته باشد.

در ادامه و بعد از شروع درمان موهای زائد توسط دستگاه لیزر Soprano Titanium باید نظر داشته باشید که مقابل تابش مستقیم و طولانی مدت خورشید قرار نگیرید و بهتر از ژل‌های نرم‌کننده پوست در نقاط مورد نظر استفاده کنید تا سطح پوست طراوت خود را باقی نگه دارد. یکی از بهترین و ساده‌ترین گزینه برای انجام این فرایند، ژل‌های آلوئه ورا است که به راحتی قابل یافت و خرید هستند.

همان‌طور که بالاتر توضیح دادیم برای جلوگیری از اختلال در روند درمانی لیزر کافی است حداقل یک تا دو روز از بعد از هر جلسه، از واکس یا خارج کردن موها از ریشه خودداری کنید و البته پوست خود را در مقابل مواد شیمیایی قدرتمند قرار ندهید.

همچنین پیشنهاد می‌شود که از حمام با آب بسیار داغ دوری کرده و البته روش‌های از بین سلول‌های مرده پوست همچون microdermabrasion را نیز برای حداقل 14 روز فراموش کنید. با توجه به تمام توضیحات ارائه شده دستگاه لیزر Soprano Titanium را می‌توان به عنوان یکی از بهترین گزینه‌های موجود در بازار این روزها معرفی کرد. دستگاهی که در کنار استفاده از تکنولوژی روز و کارساز، فرایندی استاندارد و آسان را پیش روی استفاده کننده قرار می‌دهد.

قابلیت جدید دستگاه لیزر تیتانیوم

قابلیت جدید دستگاه لیزر تیتانیوم قابلیت دستگاه لیزر تیتانیوم ابن است که راه های رفع موهای بدن توسط توانایی دستگاه لیزر تیتانیوم با لیزرهای بازار متفاوت است و رویکردی نوینی را دارد. این دستگاه با استفاده از یک تکنولوژی سه بعدی انحصاری سه نوع طول موج متفاوت لیزر را در یک نقطه جمع کرده و با هدف قرار دادن پوست عملا لایه‌های عمیق آن و ساختار کالبدی را تحت تاثیر قرار داده و ریشه موهای زائد را از به بهترین شکل ممکن از بین می‌برد.

اولین طول موجی که در عملکرد دستگاه لیزر Soprano Titanium مورد استفاده قرار می‌گیرید با نام Alexandrite 755 نانومتری شناخته می‌شود. این طول موج به شکل خاص موهایی با رنگ روشن که شاید حتی به شکل عادی دیده نشوند را هدف قرار داده و حتی موهای قرار گرفته در زیر پوست را نیز از بین می‌برد.

طول موج تعیین کننده بسیار مهمی در دستگاه های لیزر می باشد. طول موج دوم این دستگاه به شکل 710 نانومتری و با نام فرکانس شناخته می‌شود. این طول موج به شکل خاص برای پوست‌های تیره کاربرد دارد و ریشه‌های عمیق مو را هدف قرار می‌دهد. طول موج اشاره شده برای دستگاه لیزر به شکل مدیریت شده‌ای به پوست نفوذ کرده و به شکل خاص تاثیر به‌سزایی روی ناحیه بازو، پا، گونه و چانه دارد.

در نهایت اما به طول موج سوم می‌رسیم که YAG 1064 نام دارد. این طول موج به نسبت به دو نمونه قبلی ورود پرنفوذتری به سطح پوست دارد و درمانی ایده‌آل برای موهای گرفتار شده زیر پوست است. بخش‌هایی از پوست که شاید به شکل عادی در دید قرار نگیرند معمولا گرفتار چنین نوع موهایی (گرفتار در زیر پوست) می‌شوند و طول موج اشاره شده بیشترین کارایی خود را در مقابله با این دسته به نمایش می‌گذارد.

شیوه عملکرد متفاوت دستگاه لیزر تیتانیوم

شیوه عملکرد متفاوت دستگاه لیزر تیتانیوم موجود در بازار یکسان است و با دانستن روش کار معمول آن ها می توان با اکثر دستگاه ها می توان کار کرد. روش استفاده از این دستگاه برای مقابله با موهای زائد ساده و سرراست است. تنها کافیست فرد مورد نظر روی تخت درمان دراز کشیده و چشم‌های خود را طبق استانداردهای موجود بپوشاند.

در ادامه لایه نازکی از ژل سرد و محافظت کننده (شبیه به نمونه مورد استفاده در الترا ساند) در بخش مورد نظر برای استفاده از دستگاه لیزر Soprano Titanium قرار می‌گیرد تا حرکت روی پوست به راحتی انجام شود.

مرحله بعدی به درمان‌گر اختصاص پیدا می‌کند که باید با حرکتی رفت و برگشتی چیزی شبیه به حرکت قلمو روی بوم را برای 6 تا 12 بار روی نقطه مورد نظر انجام دهد. این دستگاه، لیزر را در هر ثانیه برای 10 بار و در زمانی بسیاری کوتاه منتشر می‌کند و ریشه‌های موهای زائد را آهسته و آرام گرم می‌کند.

در اینجا می خواهیم در مورد تجربه ای که دواطلبین حین درمان دارند صحبت کنیم. فرد داوطلب در این لحظه احساس گرمای اندکی را روی پوست خود تجربه می‌کند اما در مقابل ژل قرار گرفته از افزایش نگرانی برای آسیب رسیدن به پوست جلوگیری خواهد کرد.

بسته به محل استفاده از دستگاه لیزر Soprano Titanium، ممکن است پوست بعضا به رنگ قرمز متمایل شود. با این حال موضوع اشاره شده ارتباط مستقیمی با شرایط پوستی استفاده کننده و البته منطقه‌ای از پوست که مورد درمان قرار می‌گیرد، دارد.

استفاده از این دستگاه برای هر جلسه زمانی در حدود 10 دقیقه را به خود اختصاص می‌دهد. گرمای احساس شده توسط مخاطب چیزی شبیه به ماساژ با سنگ داغ است و ممکن است در مواردی اندک و البته نقاط حساس پوست با درد اندکی همراه شود.

تکنولوژی سه بعدی دستگاه لیزر تیتانیوم

تکنولوژی سه بعدی دستگاه لیزر تیتانیوم تکنولوژی سه بعدی دستگاه لیزر تیتانیوم یک توانایی بسیار پیچیده است که می تواند شکل بدن را با هوش مصنوعی پیش بینی کند. با وجود توضیحات ارائه شده باز هم می‌تواند برای کسانی که به دنبال استفاده از دستگاه لیزر Soprano Titanium هستند، سوالاتی مطرح شود که در ادامه سعی می‌کنیم به تمامی آنها پاسخ دهیم. اصلی‌ترین سوال در این قسمت شاید به تفاوت دستگاه اشاره شده با دیگر نمونه‌های موجود در بازار اختصاص یابد.

به جز استفاده از سه طول موج لیزر که به خوبی روی تمامی انواع موهای زائو و نحوای مختلف پوست تاثیرگذار است، هندپیس قرار گرفته برای دستگاه لیزر Soprano Titanium یکی از بزرگ‌ترین‌ها در میان تمامی دستگاه‌های لیزر تجاری موجود در بازار است. این هند‌پیش تاثیر مستقیمی روی نحوه اجرای درمان دارد و می‌تواند زمان آن را تا 40 درصد نسبت به دیگر نمونه‌های موجود کاهش دهد.

در اینجا می خواهیم در مورد روش درمان صحبت کنیم. درمان مورد نظر با توجه به سیستم انقلابی ICE Plus عملا بدون درد محسوب می‌شود و در زمان تابش لیزر به خوبی پوست را خنک و بدون هیچ دردی باقی نگه می‌دارد. نکته دیگر به کاربرد این دستگاه روی انواع مختلف پوست با رنگ‌های متفاوت ارتباط دارد و به خصوص برای پوست‌های برنزه شده توصیه می‌شود.

از دید میزان تاثیرگزاری گفته شده که این دستگاه چیزی بین 50 تا 80 درصد موفقیت اجرا دارد و طی مراحل درمانی می‌تواند بسیاری از موهای زائد را به شکل کامل از بین ببرد. باید این نکته را در نظر بگیرید که هیچ دستگاه لیزری توانایی از بین بردن کامل ریشه‌های مو را ندارد اما این مورد به شکل خاص تمرکز خود را روی این بخش قرار داده.

هزینه لیزر مو زائد با دستگاه تیتانیوم

هزینه دستگاه تیتانیوم به عومل زیادی بستگی دارد و باید از دید تعداد جلسات درمانی باید به این نکته اشاره کرد که برای دریافت نتیجه‌ای مناسب نیاز است که فرد مورد نظر چیزی بین 6 تا 8 جلسه را توسط دستگاه لیزر پشت سر گذاشته و البته درمان‌های محافظت‌کننده بعدی را نیز به درستی دنبال کند.

موهای زائد روی صورت به واسطه ریشه‌های قدرتمند ممکن است نیاز به تعداد بیشتری جلسه درمان داشته باشند اما نهایتا بازه زمانی کلی می‌تواند چیزی بین 4 تا 6 هفته برای این بخش خاص پوست افزایش یابد. در ادامه و بعد از گذشت 2 تا 3 هفته بالاخره مراحل ریختن و حذف شدن موهای زائد شروع می‌شود و در زمان پایان جلسات درمانی به شکل کلی دیگر اثری از آنها باقی نمی‌ماند. تولید دستگاه لیزر تیتانیوم در ایران نیز انجام می شود و قیمت بسیار با صرفه ای دارد.

تولید کننده دستگاه لیزر تیتانیوم

تولید کننده دستگاه لیزر تیتانیوم هنگام خرید این ابزار باید دقت بسیاری داشت و اطمینان حاصل کرد که آن را از تولید کننده دستگاه لیزر تیتانیوم خرید کنیم. طبیعی است که برای تهیه چنین دستگاهی که از حساسیت بالایی برخوردار است باید اقدامات مناسبی صورت بگیرد. در واقع خرید این‌گونه محصولات که جنس‌های تقلبی یا بی‌کیفیت آن در بازار به وفور یافت می‌شود، کار چندان راحتی نیست.

اما می‌خواهیم با معرفی یک شرکت معتبر خیال شما را از بابت خرید و ضمانت محصول راحت کنیم تا با بهترین قیمت بازار دستگاه لیزر آن را تهیه کنید. این شرکت سال‌هاست که در این حیطه مشغول به فعالیت است و با کلینیک‌های زیادی در ارتباط بوده است.

اگر سوالات دیگر و یا ابهاماتی در این خصوص دارید، توصیه می‌کنیم که به سایت رسمی این شرکت مراجعه کنید و با استفاده از شماره‌ تماس‌های موجود در سایت با مشاوران این تیم که به صورت 24 ساعته آمادگی پاسخگویی به شما عزیزان را دارند، تماس بگیرید.

ضمناً در نظر بگیرید که این شرکت در ایران جزو چند شرکت برتر تولید و تهیه دستگاه‌های لیزر است که کیفیت دستگاه‌های آن توسط مراکز معتبر دنیا مورد تأیید قرار گرفته است.

معصومه سادات علوی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نوا شما را به خرید بهترین تجهیزات پزشکی زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید