مجموعه نوا شما را به خرید بهترین تجهیزات پزشکی زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره انواع دستگاه لیزر موتولیدکنندگان دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم

دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم، دستگاهی است که تولیدکنندگان آن، طوری این دستگاه را طراحی کرده اند که دارای کمترین عارضه ناشی از برطرف کردن موهای زائد است و درمان قطعی مناسب نسبت به سایر روش های بر طرف کردن موهای زائد هست. به همین دلیل در بازار، از فروش بالایی برخوردار است و سهم بزرگی از فروش را در بازار به خود اختصاص داده است. برای تهیه این‌ دستگاه می توانید به نمایندگی های عرضه آن مراجعه نمایید و با کیفیت و قیمت تضمینی آن را خریداری کنید.

بازار فروش دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم

اطلاعاتی درباره انواع دستگاه لیزر مو

اطلاعاتی درباره انواع دستگاه لیزر مو

اگر نگاهی در بازار فروش انواع دستگاه لیزر موهای بیاندازید، متوجه خواهید شد دستگاه های مختلفی با کیفیت های گوناگون و روش برطرف یازی متفاوت وجود دارد که به افراد کمک‌می کند تا موهای زائد بدن خود را از بین ببرند.

هر کدام از دستگاه های لیزر کارآیی خاص خود را دارند که فرد متناسب با شرایط پوستی و نوع موهای ژائو بدن خود می تواند از آن ها استفاده نماید.

معرفی انواع دستگاه لیزر مو:

  • لیزر الکساندریت

این نوع دستگاه لیزر به کمک پرتو های نانو به ریشه موهای زائد با استفاده از شات های قوی شلیک می شود و به تکرار مکرر به ندرت باعث از بین رفتن‌موهای زائد می گردد.

  • دستگاه لیزر پلاتینیوم

این دستگاه با استفاده از گرمای نور کار می کند، به این صورت که با کم و زیاد گردن گرمای دستگاه، ریشه مو را برای همیشه می خشکانند، تا دیگر هیچ وقت رشد کند.

افراد با مشاوره گرفتن از متخصص پوست می توانند دستگاه لیزر مناسب پوشت شان را انتخاب نمایند و سپس اقدام به انجام دوره کامل برطرف کردن‌موهای زائد نمایند.

که معمولا دستگاه پلاتینیوم پیشنهاد می شود، زیرا باعث سوختگی پوشت نمی شود و به دلیل دستگاه خنک‌کننده ای که به طور هم زمان به آن متصل است، درد نیز ایجاد نمی کند.

تولیدکنندگان دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم

تولیدکنندگان دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم

در گذشته انواع دستگاه لیزر از طریق واردات به کشور وارد می شد، که تهیه و خرید آن‌ معمولا با هزینه زیادی به همراه بود. اما به مرور که دانش و تکنولوژی لازم برای ساخت انواع دستگاه لیزر فراهم گردید، کشور ما از جمله کشور های تولید کننده دستگاه لیز موهای زائد به شمار می روند.

طوری که دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیومی، جز دستگاه لیزر صادراتی به خارج از مرزها های کشور است، این دستگاه به کشورهایی که به فناوری ساخت دستگاه لیزر دسترسی ندارند، صادر می شود.

افرادی که قصد تهیه و خریداری دستگاه لیزر پلاتینیوم را دارند می توانند به تولید کننده آن در کشور و یا شرکت های توزیع کننده مراجعه نمایند و آن را با قیمت مناسبی، همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش سفارش دهند.

معصومه سادات علوی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نوا شما را به خرید بهترین تجهیزات پزشکی زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید