تولید دستگاه لیزر پلاتینیوم سه طول موج

در تولید دستگاه لیزر پلاتینیوم سه طول موج از تکنولوژی های مدرن استفاده شده است که نقش بسزایی در اثرگذاری طولانی مدت آنها بر روی انواع پوست دارند. با بهره گیری از خدمات ارائه شده توسط اپراتورهای این دستگاه، مراجعه کنندگان می توانند بهترین نتیجه از لیزر موهای زائد خود به دست آورند. در این مقاله به بررسی دستگاه پلاتینیوم و مزایای آن می پردازیم.

تولید دستگاه لیزر پلاتینیوم سه طول موج

صفر تا صد تولید دستگاه لیزر مو

صفر تا صد تولید دستگاه لیزر مو دستگاه لیزر مو اغلب محصولاتی وارداتی از کشورهای صنعتی هستند که تحول عظیمی در صنعت زیبایی ایجاد کرده اند. در تولید این محصولات از نرم افزارهای خاصی بهره می برند که با تاباندن اشعه لیزر بر روی پوست و در مدت زمان کوتاه، بیشترین اثرگذاری را جهت رفع موهای زائد ایجاد می کنند. نکته مهم اینکه تولید این دستگاه ها به دو بخش سخت افزای و نرم افزای دسته بندی می شود.

بدنه و دیگر قطعات نصب شده بر روی دستگاه باید از جنس ضد زنگ و مقاوم در برابر هر نوع حرارت یا رطوبت باشند. برای این منظور استیل استیلنس یکی از فلزات پرکاربرد در این صنعت است. وزن دستگاه نیز باید در عین حال سبک بودن، قابلیت حمل و نقل آسان را نیز برای اپراتورها و کلینیک های زیبایی فراهم کند. به همین خاطر شرکت های تولیدی از قطعات بسیار مقاوم و سبک در تولید این تجهیزات استفاده می کنند.

در بخش نرم افزای نصب صفحه کنترل لمسی، سری های حرفه ای با قابلیت شات های سریع لیزر و همچنین سوئیچ های قابل تنظیم جهت خاموش و روشن کردن دستگاه اهمیت زیادی دارد. شرکت های فعال در این حوزه با بهره گیری از جدیدترین تکنلوژی ها همواره سعی در عرضه دستگاه هایی به روز نسبت به دیگر برندهای رقابتی در این حوزه دارند.

خرید ارزان دستگاه لیزر پلاتینیوم سه طول موج

خرید ارزان دستگاه لیزر پلاتینیوم سه طول موج چند سالی است که دستگاه لیزر پلاتینیوم با سه طول موج مختلف به نمونه ای پرکاربرد در حوزه زیبایی و لیزر موهای زائد تبدیل شده است. این دستگاه ها بر خلاف مدل های قدیمی تر دارای یک سیستم خنک کننده پوست هستند که از ایجاد هر گونه درد و خارش هنگام لیزر و بعد از آن جلوگیری می کنند.

تنظیم طول موج ها متناسب با نوع پوست و ضخامت مو متفاوت است که توسط اپراتور تشخیص داده می شود. همچنین اثرگذاری پلاتینیوم بر روی موهای نازک و پرزدار مانند موی صورت به مراتب بیشتر از مدل های قدیمی تر موجود در بازار است. تمامی این ویژگی ها سبب شده تا میزان استقبال و استفاده از این دستگاه ها طی یک سال اخیر سیر صعودی بی نظیری داشته باشد.

کلینیک های فعال در ارائه خدمات لیز مو زائد برای خرید ارزان و مستقیم این تجهیزات باید از اصل بودن برند تولیدی اطمینان حاصل کنند. این مراکز و خریداران عمده جهت خرید دستگاه لیزر صادراتی پلاتینیوم می توانند از مشاوره نمایندگان فروش این مرکز بهره مند شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.