تولید لیزر مو زاید ساق پا

لیزر مو زاید ساق پا دستگاهی است که پرتویی از نور روشن، تک رنگ و قابل کنترل را آزاد می کند، که با استفاده از آن می توان مقدار زیادی انرژی را با استفاده از آن روی یکی از رنگدانه ها ذخیره کرد. موجود روی پوست این نور جذب ملانین مو می شود و باعث گرم شدن سلول های موجود در ساقه مو می شود که از بین می روند و به این ترتیب مو از بین می رود. تولید لیزر مو زاید ساق پا توسط این مجموعه انجام می شود.

تولید لیزر مو زاید ساق پا

بررسی تمام ویژگی های لیزر مو زاید

بررسی تمام ویژگی های لیزر مو زاید ملانین ماده طبیعی مسئول رنگ آمیزی فولیکول مو است، اما پوست حاوی ملانین نیز می باشد، بنابراین لیزرهای مورد استفاده برای از بین بردن مو به گونه ای تنظیم می شوند که نور را با طول موج مناسب منتشر کنند تا توسط ملانین فولیکول مو جذب شود. آسیب رساندن به پوست اطراف. هنگامی که ملانین انرژی نور را جذب می کند، آن را به انرژی گرمایی تبدیل می کند و گرمای حاصل از آن، رشد فولیکولی را به تأخیر می اندازد. طول موج لیزر بر حسب نانومتر (Nm) اندازه گیری می شود و طول موجی که معمولاً برای از بین بردن موهای زائد استفاده می شود در محدوده 700 تا 1400 نیوتن متر است زیرا باعث جذب بیشتر توسط ملانین می شود.

در طول جلسه از بین بردن مو، یک ژل رسانا بر روی ناحیه قرار داده می شود و لیزر از روی آن عبور داده می شود، با این کار احساس سوزش و سوزش خواهید کرد که در هر دو یا سه جلسه اول آزار دهنده است ( بسته به تحمل شما نسبت به درد و ناحیه ای که باید درمان شود)، اما این در جلسات بعدی کاهش می یابد، به خصوص اگر این تجهیزات دارای یک سیستم خنک کننده باشد که پوست را با درجه حرارت زیر صفر خنک کند. در طول زمان لازم است که از عینک محافظ استفاده کنید تا از آسیب دیدن چشم با لیزر جلوگیری کنید.

بازار خرید لیزر مو زاید ساق پا

بازار خرید لیزر مو زاید ساق پا ما بازار خرید لیزر مو زاید ساق پا هستیم. استفاده از این لیزر در هر جلسه فقط چند دقیقه طول می کشد (اگرچه در صورت وجود نواحی وسیع در بدن، مانند پاها، تقریباً یک ساعت به طول می انجامد) و در پایان پوست کمی قرمز شده و پس از تقریباً نیم ساعت حالت طبیعی خود را بازیابی می کند، اگرچه در برخی موارد قرمزی 24 تا 48 ساعت باقی مانده است. بعد از چند روز می بینید که چگونه موهای ضعیف شده به خودی خود رشد می کنند و در نهایت می افتند، بدون اینکه نیازی به هیچ نوع موزدایی اضافی باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.