خرید بهترین دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

خرید بهترین دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاسدر این مجموعه وجود دارد. مشخصات دستگاه لیزر پلاتینیوم را در مطلب زیر برای شما عنوان کرده ایم. مزایا دستگاه پلاتینیوم بیش تر از معایب آن است. طراحی دستگاه لیزر پلاتینیوم به راحتی صورت می گیرد.

سرعت دستگاه لیزر پلاتینیوم بسیار بالا است طول موج دستگاه لیزر بسیار بالا است. قیمت دستگاه لیزر در مقایسه با کابرد آن بسیار ارزان است

خرید بهترین دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

مشخصات دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

مشخصات دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس لیزر موهای زائد با استفاده از دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس بسیار مناسب می باشد و به عنوان یکی از راه‌ های قطعی از بین بردن موها شناخته می‌ شود؛ جهت نحوه استفاده از این دستگاه می توان گفت که دارای یک دسته می باشد که مجهز به لیزر بوده و این دسته را بر روی قسمت مورد نظر قرار می دهند. از آنجایی که با استفاده از تکنولوژی روز تولید شده و هیچ گونه درد و عوارض ندارد قبل از استفاده از بی حسی موضعی استفاده نمی شود؛

نور مادون قرمز بر روی سطح مورد نظر پیاده می شود و می توان با استفاده از یک دکمه دستگاه را روشن نمود تا لیزر به ریشه مو بتابد و آن را مورد هدف قرار دهد. دستگاه دایود دارای طول موج بلند است و می تواند با عمق بیشتری به پوست نفوذ کند بدون آن که به ملانین پوست آسیب برساند و فولیکول ها در امان می مانند؛ این دستگاه قابل تنظیم است و می توان انرژی آن را کنترل نمود.

امروزه خرید دستگاه لیزر مدرن بسیار افزایش پیدا کرده است. این دستگاه ها به خاطره کارایی منحصر به فردی که دارند توانسته اند نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کنند. در سراسر جهان مدل های محدودی از دستگاه های لیزر وجود دارد که این نوع دستگاه‌ ها نیز در رتبه دوم در کل جهان قرار دارند و تولید و واردات آن در خود کشور ما نیز انجام می‌ گیرد. این دستگاه‌ ها نسبت به مدل های قبلی خود مدرن تر و پیشرفته تر شده اند و همچنین کارایی بهتری را از خود نشان می‌ دهند.

راه های مختلفی برای خرید وجود دارد و افرادی که به عنوان اپراتور های دستگاه لیزری هستند می‌ خواهند که کیفیت و بهترین نوع دستگاه ها را خریداری کنند، این دستگاه می‌ تواند نیاز آنها را پاسخگوی نماید. این دستگاه ها توسط بسیاری از کارشناسان زیبایی نیز مورد تایید قرار گرفته شده است.

یکی از بهترین دستگاه هایی که امروزه برای لیزر توسط بسیاری از افراد و مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه لیزر می باشد. این دستگاه‌ ها برای رفع موهای زائد جزء پرطرفدارترین نوع دستگاهها در سطح ایران هستند و طول موج لیزر دستگاه بلندتر است و باعث می‌ شود که نور در عمق بیشتری از پوست نفوذ پیدا کند بدون اینکه هیچ گونه آسیبی به لایه اپیدرم پوست وارد شود.

مزایا لیزر مو زائد با دستگاه پلاتینیوم پلاس

مو یکی از اعضای بدن است ولی با توجه به اینکه رشته های عصبی ندارد، تارهای مو فاقد هر گونه حس می باشد. مو از دو قسمت تشکیل شده است: ۱_ ریشه و ۲_ ساقه می باشد. قسمت ساقه همون چیزی است که ما می بینیم و قسمت ریشه هم در زیر پوست قرار دارد.

با اینکه وظیفه ی مو محافظت از پوست است ولی در سطح پوست خانم ها بسیار زشت و ناپسند دیده می شود که بهتر است این موهای زائد را با بهترین روش از بین برد. با کیفیت‌تر گزینه برای خلاص شدن از موهای زائد بدن از دستگاه لیزر مو زائد بدن استفاده کنید. . علاوه بر اینکه تمام موهای زائد را از بین می برد باعث شفافی و روشنی پوست می شود.

و همچنین باعث نرمی و شادابی پوست می شود. ریشه مو با دستگاه رفته رفته ضعیف می شود که بعد از چند جلسه استفاده از این دستگاه به مرور زمان موهای زائد کاملا از بین می رود. البته با توجه به پوست و ریشه ی مو استفاده از دستگاه لیزر در هر فرد متفاوت است. ممکن است کسی مو و پوست نازکی داشته باشد که بعد از ۵ جلسه استفاده از این دستگاه تمام موهای زائد بدنش از بین برود‌.

و یا کسانی که پوست و مو ضخیمی دارند بعد از ۱۰ جلسه استفاده از دستگاه لیزر تمام موهای زائد از بین می رود. البته خانم هایی که در بدنشان هورمون مردانه یا همان هورمون تستوسترون فعالی دارند، این باعث می شود که روی پوست صورتشان موهای ضخیم به وجود بیاید. این افراد می توانند به مدت ۸ جلسه از دستگاه لیزر استفاده کنند که بعد کاملا این موها از بین می رود.

و همچنین کسانی که در پوستشان موهای زیر جلدی دارند که بسیار درد آور است، بهترین روش برای از بین بردن این موها استفاده از این دستگاه است. دستگاه لیزر به مرور زمان تیرگی هایی که در قسمت زیر بغل و یا قسمت بیکینی وجود دارد را از بین می برد و باعث سفید و شفاف شدن پوست می شود.کسانی که می خواهند برای همیشگی از موهای زائد بدن خود خلاص بشوند، استفاده از دستگاه لیزر مو زائد بدن توصیه می شود. حتی برای خانم هایی که شاغل هستن و همیشه وقت رسیدن به بدن خود ندارند استفاده از این دستگاه بهترین راه است

طراحی خلاقانه دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

طراحی خلاقانه دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس راهنمای استفاده از دستگاه لیزر مو زائد صورت: در ابتدا باید دفترچه راهنمای همراه با دستگاه را مطالعه کنید این دفترچه شما به نحوه استفاده از دستگاه راهنمایی می کند قبل از استفاده باید بدن خود را شیو و اصلاح کرده و بدن باید تمیز و عاری از هر گونه کرم و چربی باشد و بدن باید خشک باشد سپس دستگاه را بر منطقه ای که می خواهید لیزر کنید قرار دهید و عملیات لیزر را با کمک دستگاه به پایان برسانید. یکی از بهترین دستگاه هایی که امروزه برای لیزر توسط بسیاری از افراد و مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه لیزر ژلی دایود می باشد. این دستگاه‌ ها برای رفع موهای زائد جزء پرطرفدارترین نوع دستگاه ها در سطح ایران هستند و طول موج لیزر دستگاه بلندتر است و باعث می‌ شود که نور در عمق بیشتری از پوست نفوذ پیدا کند بدون اینکه هیچ گونه آسیبی به لایه اپیدرم پوست وارد شود. در واقع این دستگاه برای پوست های تیره تره از پوست های روشن تر موثر تر می باشد. ساختمان این دستگاه ها با دیگر دستگاه های لیزر فرق دارد.

به عبارت دیگر برای اینکه این دستگاه‌ ها مورد استفاده قرار بگیرد باید با ژل های مخصوص که وجود دارد ناحیه که لیزر می شود ماساژ داده شود تا دستگاه به خوبی کارکرد خود را داشته باشد. این دستگاه از طریق شیوه تولید با بقیه دستگاهها تفاوت دارد.

در طول موج‌های ۸۰۰ نانومتر تا حدود 850 نانومتر نیز کار می‌ کند. طول موج از آنها بسیار مناسب است از نظر نرخ تکرار حدود یک هرتز در ثانیه می باشد شما باید متناسب با نوع پوستتان از این دستگاه ها استفاده کنید. توزیع دستگاه لیزر مو در سطح ایران به خوبی صورت می گیرد.

همه ی این انواع دارای اشعه هایی قوی بوده و در این دستگاه ها دارای ضریب های شاتی بالایی می باشند و در کسری از زمان ریشه ی مو ها را می سوزانند. عرضه بی واسطه دستگاه لیزر ژلی دایود سبب کاهش قیمت های آن ها می گردد.

یکی از مشکلات این دستگاه ها هزینه های بالای آن ها می باشد. به همین سبب نیز عده ای توان خرید آن ها را ندارند

سرعت کار دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

امروزه انتخاب دقیق و درست در مورد دستگاه لیزر می تواند به درد آن کمک کند که بسته به نوع پوست متفاوت بوده و نیز به دلیل این که این دستگاه هنگام کار، از انرژی گرمایی بالایی استفاده می کند باعث سوزش و درد در ناحیه و قسمت لیزر شده می شود که امروزه با پیشرفت علم دستگاه هایی وارد بازار شده اند که از درد کمتری هنگام استفاده برخوردار می باشد که در رفع موهای زائد دارای اهمیت زیادی است.

در ادامه ی این مقاله می خواهیم، به معرفی انواع مختلف دستگاه لیزر دایود بپردازیم که در ایران ارائه می گردد و استفاده های بسیاری نیز از آن ها به عمل می آید. این نوع دستگاه های لیزری بسیار کاربرد دارند و نظر خانم ها و آقایان را به خوبی به خود جلب کرده اند. در حال حاضر نیز عده ی بسیاری به رفع موهای زائد خود در یک دوره استفاده از این نوع دستگاه ها می پردازند و استفاده از آن ها باب شده است.

برخی از مدل ها و انواع این دستگاه ها که مشتریان بیش تری را به خود جلب کرده است، به شرح زیر می باشند: انواعی از آن ها وجود دارند، که قابل حمل هستند و بسیار سبک و کوچک نیز می باشند. این اقلام کاربرد های خاص خود را دارا می باشند. برخی از آن ها بزرگ بوده و برای مراکز درمانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. برخی نیز دارای نمونه هایی با اندازه های متوسط می باشند که محدودیتی در استفاده نداشته و همه می توانند، آن ها را به کار برند.

دستگاه لیزر مو زائد دائمی با کیفیت های مختلفی تولید می شود و افرادی که به زیبایی خود اهمیت می دهند به خصوص بانوان به این دستگاه روی آورده اند و از کارایی دستگاه لیزر مو زائد صورت بسیار راضی و خشنود شده اند. استفاده دستگاه لیزر مو زائد صورت بسیار راحت و آسان می باشد و افراد به راحتی می توانند با این دستگاه کار کنند و نتیجه مطلوب را بگیرند

طول موج دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس چقدر است؟

طول موج دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس چقدر است؟ در واقع این دستگاه برای پوست های تیره تره از پوست های روشن تر موثر تر می باشد. ساختمان این دستگاه ها با دیگر دستگاه های لیزر فرق دارد. به عبارت دیگر برای اینکه این دستگاه‌ ها مورد استفاده قرار بگیرد باید با ژل های مخصوص که وجود دارد ناحیه که لیزر می شود ماساژ داده شود تا دستگاه به خوبی کارکرد خود را داشته باشد.

این دستگاه از طریق شیوه تولید با بقیه دستگاهها تفاوت دارد. در طول موج‌های ۸۰۰ نانومتر تا حدود 850 نانومتر نیز کار می‌ کند. طول موج از آنها بسیار مناسب است از نظر نرخ تکرار حدود یک هرتز در ثانیه می باشد شما باید متناسب با نوع پوستتان از این دستگاه ها استفاده کنید.

سازگاری دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس با انواع پوست

دستگاه لیزر مو پلاتینیوم، از نمونه بارز انواع دستگاه های معروف و بدون درد است که دارای مشخصات زیر می باشد: دارای طول عمر بالا می باشد. به طور سریع و دقیق عمل می کند. دارای سایز و اندازه مختلف می باشد. از کیفیت و قیمت مناسب برخوردار است.

دارای قدرت انعطاف پذیری بالا می باشد. از استانداردهای روز دنیا بهره گرفته است. در انواع مختلف با برندهای متفاوت وجود دارند. به خوبی عمل اپیلاسیون را بدون درد انجام می دهد. مناسب و سازگار برای هر نوع پوست و مو می باشد. این دستگاه دارای طول موج بالا و سیستم خنک کننده می باشد. طول موج دستگاه رابطه مستقیمی با نفوذ پذیری آن بر روی پوست دارد.

این دستگاه به خوبی گرما را از خود تولید می کند تا بتواند ریشه مو را بسوزاند. دارای نور لیزری است تا به خوبی فولیکول مو را ببیند و باعث سوزاندن آن شود. هیچ گونه حساسیت پوستی ایجاد نمی کند زیرا از پیشرفته ترین تکنولوژی ها در تولید آن استفاده شده است

قیمت انواع دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

قیمت انواع دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس روش استفاده از این محصول نیز بسیار آسان است و هر شخصی با اندکی مطالعه از پس آن بر می آید!همانطور که باید بدانید دستگاه بهترین و با کیفیت ترین نوع دستگاه های لیزر موجود می باشد این دستگاه یکی از مدرن ترین دستگاه لیزر می باشد که به علت فانتزی و نو بودن آن می باشد که این عمل سبب شد تا این که روز به روز شاهد مشتریان و متقاضیان بی شماری بود که از آن استقبال های بسیار زیادی را به عمل آورده‌اند به همین ترتیب دستگاه لیزر دارای شرایط و ارزش های متعدد و متنوع بوده که سبب شد تا رضایت مشتریان را به خوبی هرچه تمام به سمت و سوی خودش از کند و در دل آنها بسیار زیادی را برای خودش باز کند.

حال برای بهره مندی از یک موضوع مهم دیگر نیاز است که دستگاه لیزر دایود را بیشتر مورد توجه قرار دهیم یعنی اینکه در رابطه با کارایی و کاربرد آن مطالبی را خدمت شما عزیزان قرار دهیم این دستگاه به دلیل مدرن و نو بودنش به گونه ای طراحی شده است که میتواند در هر ناحیه از بدن انسان فعالیت خود را شروع کند و خود را به روغن مصرف‌کننده بکشد کاربرد این محصول را می توان در عمل پاکسازی مو های زائد بدن مشاهده کرد کاربرد آن به گونه‌ای بوده که به پوست ضرر و آسیبی نمی رساند و به راحتی می تواند عمل پاکسازی موهای زائد را در کسری از ثانیه به صورت کاملا موفق و استاندارد به عمل آورد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.