خرید دستگاه لیزر الکس کندلا عمده

لیزر موهای زائد در بین خانم ها بسیار طرفدار پیدا کرده است از این رو پزشکان پوست و زیبایی یا بعضی از ارایشگر های حرفه ای که مدرک مربوطه را دارند دست به لیزر موهای زائد خانم ها میزنند و این را به عنوان یک شغل برای خود انتخاب کردند، همیشه از قدیم پاکیزگی حرف اول را میزد و مردم بسیاری به آن اهمیت می دادند از این رو خرید دستگاه لیزر الکس کندلا بسیار توسط متخصصین این کار هم اکنون سیار رواج پیدا کرده است.

خرید دستگاه لیزر الکس کندلا عمده

اطلاعاتی درباره انواع دستگاه لیزر

اطلاعاتی درباره انواع دستگاه لیزر در اینجا می خواهیم شما را با انواع دستگاه لیزر آشنا کنیم و درمورد مدل های مختلف آن حرف بزنیم تا شما در هنگام خرید دستگاه لیزر برای مطب یا سالن آرایشگاه خود سردرگم نشوید و خرید خود را بهتر انتخاب کنید، همچنین باید بگوئیم که قیمت دستگاه لیزر متفاوت است چرا که مدل های مختلف آن بسیار تاثیر گذار در قیمت است.

قبل از لیزر کردن موهای زائد باید به اطلاعاتی درباره انواع دستگاه لیزر بپردازیم. امروزه برای لیزر موهای زائد از ۴ فناوری کلی استفاده می‌شود. فناوری IPL است که بیشتر در دستگاه‌های خانگی، آرایشگاهی و سالن‌های زیبایی و ماساژ استفاده می‌شود.از فناوری دیگر که شامل الکساندرایت، دیود و ان دی یاگ است در دستگاه‌های کلینیکی استفاده می شود و فقط پزشک متخصص مجاز هستند که با آن‌ها کار کنند.

فناوری قدیمی‌ تری به نام لیزر روبی هم وجود دارد که در واقع اولین فناوری استفاده شده در لیزر موهای زائد است و امروزه کاربرد چندانی ندارد. اول از همه باید ببینیم که رنگ پوست و ضخامت موهای مان به چه شکل است تا فناوری سازگار با آن را انتخاب کنیم.

هرچه یک فناوری لیزر با شرایط ما سازگارتر باشد، نتایج بهتر و ماندگارتری می دهد. عوامل و فاکتورهای بسیاری بر این انتخاب تاثیر می‌گذارند. همان گونه که گفته شده، دستگاه های لیزر موی زائد دارای انواع مختلفی هستند که تفاوت آن ها را می توان به طول موج ساطع شده از هر کدام نسبت داد.

عمده ی دستگاه های لیزر موی زائد از سه طول موج 755، 808 و 1064 نانومتر است، که به طور کلی طول موج 755 نانومتر را الکس، 808 نانومتر را دایود و 1064 را ان دی یاگ می نامند. در ادامه به بررسی بیشتر فروشگاه مرکزی دستگاه لیزر الکس کندلا می پردازیم.

فروشگاه مرکزی دستگاه لیزر الکس کندلا

فروشگاه مرکزی دستگاه لیزر الکس کندلا در هنگام خرید دستگاه لیزر صادراتی مو زائد باید به نکات بسیاری توجه داشت. از این رو که اگر دقت نداشته باشیم؛ منجر به تهیه یک دستگاه نامرغوب می شود، ضررهای ناشی از این خرید اشتباه، فقط در حد ضرر مالی نخواهد بود ، و می تواند امکان بروز حوادث جانی و تهدید سلامتی افراد را نیز شامل شود که قطعاً جبران ناپذیر خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.