خرید دستگاه لیزر رفع جوش صورت

لیزر درمانی یکی از شیوه های نوین پزشکی در درمان انواع جوش صورت و برخی بیماری های پوستی به شمار می آید. امروزه از جدیدترین دستگاه لیزر جوش صورت که کمترین میزان آسیب دیدگی و بیشترین نتیجه را برای بیماران به همراه دارد در کلینیک های تخصصی استفاده می شود. در مورد مکانیسم اثر این شیوه درمانی و همچنین قیمت خرید دستگاه های لیزر چه اطلاعاتی دارید؟

 خرید دستگاه لیزر رفع جوش صورت

مقایسه قبل و بعد لیزر جوش صورت

مقایسه قبل و بعد لیزر جوش صورت تغییرات هورمونی در سنین مختلف و برخی بیماری های زمینه ای می تواند موجب ایجاد انواع جوش بر سطح پوست صورت شود. در برخی از موارد به علت نفوذ این جوش در لایه های زیرین پوست، از بین رفتن اثرات بعد از آن کار چندان آسانی نیست. به همین علت نیز اغلب پزشکان متخصص در کنار درمان ها دارویی استفاده از لیزر درمانی را پیشنهاد می کنند. لیزر درمانی با توجه به عمق و جای جوش می تواند بین 4 تا 10 جلسه در سال متغیر باشد. توجه کنید که یکی از مزیت های این روش این است که علاوه بر درمان و پر کردن جای جوش ها، چروک های پوستی و رنگدانه های تیره را نیز درمان می کند.
در این شیوه لایه های قدیمی پوست با استفاده از لیزر کاملاً برداشته و همزمان کلاژن سازی و رشد سلول های جدید تحریک می شود. در یک مقایسه کلی قبل و بعد از لیزر جوش صورت می توان ویژگی ها و موارد زیر را به عنوان درمان کلی در پوست صورت مشاهده کرد:

  • عدم نیاز به بی هوشی و استفاده از کرم های حاوی هیدروکینن
  • کسب نتایج درمانی در کمترین زمان ممکن نسبت به مصرف داروهای شیمیایی
  • افزایش کلاژن سازی پوست و رفع کلیه ناراحتی های سطحی و عمقی پوست
  • جلوگیری از ایجاد مجدد جوش بر روی پوست صورت
  • درمان روزنه های پوستی و کاهش چربی پوست صورت

معرفی مراکز فروش لیزر زیبایی صورت

معرفی مراکز فروش لیزر زیبایی صورت امروزه کلیه کلینیک های زیبایی از دستگاه های مختلف برای درمان جوش صورت و افزایش زیبایی پوست استفاده می کنند. اغلب این دستگاه ها وارداتی از کشورهایی مانند آلمان، کره و تایلند هستند که با توجه به برند شرکت تولیدی و ویژگی های فنی دارای قیمت و نرخ متفاوتی می باشند.
برای خرید دستگاه لیزر زیبایی صورت شناخت تامین کنندگان معتبر و انتخاب نمایندگان مستقیم اهمیت زیادی دارد. با توجه به گسترش این شیوه های درمانی، سفارشات آنلاین از نمایندگی های وارداتی و فعالین اهمیت زیادی خواهد داشت. در این مرکز به عنوان بزرگترین تامین کننده آنلاین انواع دستگاه لیزر درمانی می توانید کلیه سفارشات خود را از برندهای مطرح روز دنیا با قیمت تولید و وارداتی ثبت و خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.