خرید مدرن ترین دستگاه لیزر مو زائد حرفه ای

خرید مدرن ترین دستگاه لیزر مو زائد حرفه ای به روش های گوناگونی در سراسر کشور انجام می گیرد. خرید و فروش دستگاه لیزر با رونق بسیار خوبی همراه است، این مجموعه فروش مرغوب ترین نمونه از این محصول را با قیمت مناسب و کیفیت بالا در دسترس مشتریان قرار می گیرد. برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر در این مخصوص با ما همراه باشید.

خرید مدرن ترین دستگاه لیزر مو زائد حرفه ای

آشنایی بیشتر با تکنولوژی دستگاه لیزر مو

آشنایی بیشتر با تکنولوژی دستگاه لیزر مو دستگاه لیزر مو از سازگاری ترین دستگاه ها برای حذف موهای زائد بدن و صورت می باشد. لیزر موهای زائد یکی از ایمن ترین و موثرترین روش های حذف مو های زائد می باشد و با آخرین دستاوردهای فناوری در علم پزشکی تولید شده است. نتایج لیزر زمانی موثر و فوق العاده است که نرکزد معتبر و مجهز به دستگاه لیزر موهای زائد مراجعه کنید.

فناوری و تکنولوژی دستگاه لیزر شامل ویژگی های فیزیکی پرتوی نور لیزری است و آنچه ویژگی های پرتوی لیزری را تعیین می کند فناوری لیزر است. میزان اثر گذاری دستگاه لیزر به فناوری استفاده شده در آن بستگی ندارد بلکه به محدودیت تعداد شات، قطر پرتوی لیزری، وقفه های بین شات و سیستم خنک کننده بستگی دارد. دستگاهی که وقفه های کوتاه تری بین شات ها دارد خطر ایجاد سوختگی بیشتری هم دارند.

هر چه فناوری لیزر با شرایط پوست شما سازگار تر باشد نتایج بهتر و ماندگار تری دارد. دستگاه لیزر مو یکی از سریع ترین تکنولوژی های لیزر است. این دستگاه برای مناطق وسیعی از بدن استفاده می شود و اثر زیادی بر روی مو های نازک و رنگ پوست های روشن دارد.

فروش انواع دستگاه لیزر مو زائد حرفه ای

فروش انواع دستگاه لیزر مو زائد حرفه ای

فروش و عرضه دستگاه لیزر با کیفیت و مرغوبیت بالا در سراسر کشور انجام می گیرد. قیمت این محصول ثابت نبوده و با توجه به عوامل مختلفی تغیین می شودکه عبارتند از:

  • عمق نفوذ لیزر: برخی از برندها و دستگاه‌های لیزر موهای زائد دارای عمق نفوذ بیشتری نسبت به دیگری است. به عبارتی عمق نفوذ دستگاه‌ها در ریشه مو با هم متفاوت هستند. هموار عمق نفوذ بیشتر باعث اثر بخشی بیشتر می‌شود و طول درمان را کاهش می‌دهد. به عنوان مثال اگر دستگاهی دارای عمق نفوذ مناسبی باشد ممکن است به جای درمان 6 جلسه در 4 جلسه انجام لیزر، کار تمام شود.
  • نحوه پالس: وجود پالس یکنواخت باعث کاهش ریسک در انجام عملیات لیزر می‌شود و همواره، پالس یکنواخت یک مزیت به شمار می‌آید.
  • خنک سازی: عمل خنک سازی سطحی در هنگام لیز موهای زائد بسیار مهم است و مانع از سوختگی پوست، التهاب و تورم می‌شود. برندهای مختلف در این زمینه ممکن است باهم متفاوت باشند.
  • استفاده در انواع رنگ پوست و نژاد: گاهی برخی از برندها برای رفع موهای زائد رنگ پوست را هم لحاظ کرده و قابلیت استفاده در رنگ پوست‌های تیره و روشن را دارند و در هر دو حالت بهترین عملکرد را نشان می‌دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.