شرکت فروش دستگاه لیزر کاندلا

با پیشرفت تکنولوژی شاهد ظهور انواع مختلف دستگاه های لیزر در بازار هستیم که همه آنها یک کارایی مشترک یعنی از بین بردن موهای زائد را بر عهده دارند، دستگاه کاندلا یکی از بهترین دستگاه های لیزر می باشد که توسط شرکت فروشنده این محصول با قیمتی مناسب و عالی به فروش می رسد، شرکت فروش دستگاه کاندلا به عنوان نمایندگی این محصول آماده ارسال دستگاه لیزر کاندلا به سراسر کشور می باشد. 

شرکت فروش دستگاه لیزر کاندلا

طرز کار دستگاه لیزر کاندلا

طرز کار دستگاه لیزر کاندلا از بین بردن موهای زائد با روش های مختلفی صورت می گیرد، روش های سنتی مانند استفاده از نوره، تیغ، ژیلت و کرم موبر تاثیری در از بین رفتن همیشگی موها ندارد و بعد از مدت کوتاهی مجدد رشد می کنند، بنابراین برای از بین رفتن این موهای زائد نیاز به روش های بهتر با کارایی بالاتر و نتیجه مثبت می باشد، استفاده از دستگاه های لیزر یکی از مناسب ترین این راه ها محسوب می شود. 

با داغ شدن بازار لیزر در کشور شاهد وجود انواع مختلفی از دستگاه های لیزر با برند های متفاوت هستیم که هر کدام بر حسب ویژگی های خود عرضه می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند. 

دستگاه کاندلا یکی از جدیدترین و محبوب ترین دستگاه های لیزر می باشد که در بسیاری از مطب های پزشکی و سالن های آرایشگاهی استفاده می شود. 

طرز کار دستگاه کاندلا به این گونه است که با طول موج های در محدوده فرو سرخ تولید نور با پالس های طولانی می کند و بر روی فولیکول های مو اثر مستقیم می گذارد، طراحی کار این دستگاه به گونه ای است که باعث می شود با ایجاد نور و حرارت، موهای زائد نور را به خود جذب کنند. 

عواملی همچون میزان عمق نفوذ نور، مدت زمان پالس، میزان طول موج لیزر و میزان جذب نور، توسط فولیکول مو تعیین می شود و هر کدام از این عوامل در بدن بانوان و آقایان و همچنین محل مورد استفاده با یکدیگر متفاوت می باشند. 

از جمله عواملی که می تواند بر روی بازدهی خوب لیزر نتیجه ای رضایت بخش داشته باشد مواردی همچون طول موج، روش خنک کردن پوست، اندازه لکه لیزر و مدت زمان پالس استفاده شده می باشد. 

قیمت انواع دستگاه لیزر کاندلا

قیمت انواع دستگاه لیزر کاندلا کاندلا نام شرکت تجاری عرضه کننده دستگاه لیزر می باشد که انواع مختلف دستگاه لیزر با کارایی های متفاوت و با طول موج های گوناگون تولید و عرضه می کند. 

قیمت انواع دستگاه لیزر کاندلا با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود، یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت این دستگاه نوسانات ارزی کشور می باشد و با توجه به وارداتی بودن این کالا تاثیر زیادی بر روی قیمت آن می گذارد، از دیگر عوامل می توان به نوع دستگاه، سال تولید آن، اندازه دستگاه و مدل آن اشاره کرد. 

جهت مشاوره رایگان و خرید بهترین دستگاه لیزر می توانید با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و انتخابی درست و مناسب داشته باشید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.