صادرات دستگاه لیزر پلاتینیوم سه طول موج

دستگاه لیزر پلاتینیوم سه طول موج از جمله تخصصی ترین این تجهیزات در حوزه زیبایی و رفع موهای زائد بدن است که مزیت های بی نظیری نسبت به مدل های قدیمی دارد. شرکت های صادرات این دستگاه ها برای خرید مدل های اصل باید ضمن آنالیز بازار هدف خود بتوانند از طریق تامین کنندگان معتبر، بهترین نوع لیزر پلاتینیوم را با نرخ رقابتی تهیه کنند.

صادرات دستگاه لیزر پلاتینیوم سه طول موج

جدیدترین مدل دستگاه لیزر مو

جدیدترین مدل دستگاه لیزر مو لیزر موهای زائد یک انتخاب عالی و دائمی برای تمامی زنان و مردانی است که از داشتن موهای ضخیم و زیاد رنج می برند. برای این منظور انتخاب های مختلفی بر حسب نوع و مدل دستگاه لیزر پیش روی مراجعین به کلینیک های زیبایی وجود دارد که یکی از بهترین آنها لیزر پلاتینیوم است.

این لیزر با داشن سه طول موج همزمان در یک اپلیکاتور قابلیت حذف انواع موهای نازک و ضخیم در یک دوره درمانی کوتاه مدت را دارد. این نوع دستگاه به عنوان جدیدترین نمونه های تولیدی، وارداتی از کشور کره جنوبی است که قابلیت استفاده برای انواع رنگ پوست را نیز دارا است. نکته مهم اینکه نسبت به مدل های قدیمی تر بدون درد بوده و حین انجام لیزر توسط اپراتور نیاز به استفاده از ژل بی حسی و خنک کننده ندارد.

عدم داشتن دوره نقاهت، عدم آسیب رسانی به سطح و لایه های زیرین پوست، طول دوره درمان بسیار کم، مناسب برای لیزر تمام نقاط بدن حتی گوش و بینی برخی از مزیت های استفاده از جدیدترین مدل های دستگاه لیزر به شمار می آیند. دستگاه لیزر رولی نیز تمامی این قابلیت ها را دارد و به نسبت مدل های شاتی، در هر شات بخش بیشتری از پوست را مورد هدف قرار می دهد.

قیمت کلی دستگاه لیزر پلاتینیوم سه طول موج

قیمت کلی دستگاه لیزر پلاتینیوم سه طول موج قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم در بازار سراسر کشور یکسان نیست. حجم واردات این محصول از کشور کره جنوبی و اصل بودن قطعات بکار رفته در تولید آن، دو عامل مهم در تعیین قیمت نهایی آن می باشد. نکته مهم اینکه برند تولید دستگاه لیزر اهمیت بسزایی در قیمت فروش این محصولات خواهد داشت که از سوی خریداران باید مورد بررسی قرار گیرد.

نوسانات نرخ ارز وارداتی از دیگر عوامل تاثیرگذار در روند قیمت گذاری انواع دستگاه لیزر موجود در بازار به شمار می آیند. با افزایش یا کاهش نرخ ارز شاهد نوسان قیمت این محصولات خواهیم بود. نکته مهم دیگر حجم واردات و میزان تقاضای بازار است. در صورت عدم واردات و بالا رفتن تقاضا جهت خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم سه طول موج، شاهد روند صعودی قیمت ها می باشیم.

به طور کلی به دلایل نوسانات بسیار زیادی عرضه و تقاضا، کاهش حجم وارداتی در برخی از فصول سال و تنوع انواع دستگاه لیزر، تهیه این محصولات از نمایندگی های فروش و شرکت های وارداتی اهمیت زیادی در جلوگیری از افزایش قیمت ها و تضمین عملکرد آنها دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.