صادرکنندگان لیزر مو زاید پیشانی

روش حذف مو از طریق درمان با دستگاه های مبتنی بر نور (نور شدید پالس یا لیزر) انجام می شود. رشد مداوم این برنامه، تا حدی به پیشرفتهای فن آوری مربوط می شود که برای تنوع بیشتر مردم به ایمنی و کارایی بیشتری رسیده است. مجموعه ما با افتخار از برترین صادرکنندگان لیزر مو زاید پیشانی در کشور ایران است.

صادرکنندگان لیزر مو زاید پیشانی

مراحل تولید لیزر مو چگونه است؟

مراحل تولید لیزر مو چگونه است؟ این شامل انتقال انرژی به شکل گرما به عمیق ترین لایه های پوست برای تحریک تولید کلاژن و از بین بردن سلول های چربی است. این روند پوست را تون می کند و گردش خون را بهبود می بخشد. با انواع پوست سازگار است و می توان آن را در هر نقطه از بدن استفاده کرد، شایع ترین آن صورت، گردن، شکم، ران و باسن است.

انرژی فرکانس رادیویی را با ضربات میلی متر بر روی پوست اعمال می کند، این باعث ایجاد زخم های میکروسکوپی می شود و در پاسخ روند بهبودی آغاز می شود که ظاهری قویتر و جوانتر به آن می دهد. دو گروه وجود دارد: زبانه (تبخیر بافتی) با نتایج قوی تر و زمان بهبودی طولانی تر. غیر شیرده (انعقاد بافت) با نتایج نرمتر و زمان بهبودی کوتاهتر.

این پدیده ای از ترمولیز عکس انتخابی است که شامل کاربرد در مناطق مختلف پوست، با شدت زیاد و مدت زمان کوتاه (پالس) است. این چندین برنامه کاربردی دارد. در اپیلاسیون، فولیکول مو را از بین می برد و از رشد مجدد آن جلوگیری می کند. در درمان لکه ها، ملانین را تکه تکه کرده و پوسته ای ایجاد می کند که با روشن شدن پوست به پایان می رسد. در معالجه ضایعات عروقی، با ناپدید شدن متعاقب آن، لخته سازی یا بسته شدن رگ را ایجاد می کند. در درمان قطعی حذف مو، بیمار و متخصص باید همیشه از عینک های محافظ مخصوص برای از بین بردن موهای زائد عکس استفاده کنند. در غیر این صورت، قبل از شروع جلسه باید به آنها نیاز باشد.

فروشگاه لیزر مو زاید پیشانی

فروشگاه لیزر مو زاید پیشانی ما فروشگاه لیزر مو زاید پیشانی می باشیم. حذف دائمی با انتقال گرما در طول مو برای از بین بردن فولیکول مو و جلوگیری از رشد بیشتر حاصل می شود. مناطقی که واکس می خورند با استفاده از انرژی نور گرم می شوند اما در سطوحی که به بافت ها و اپیدرم آسیب نرساند. این فرآیند فوتوترمولیز انتخابی نامیده می شود، جایی که به رنگ یا رنگدانه مو، ترمو برای گرم کردن و لیز به تخریب اشاره دارد. قدرتمندترین اپیلاتور نور شدید پالسی (IPL) ماست که تاکنون حاصل شده است، نتیجه بیش از 14 سال تحقیق برای اطمینان از بهترین نتیجه با خیال راحت، آسان و موثر در هر منطقه از بدن است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.