عرضه دستگاه لیزر دایود چینی

امروزه می‌بینیم که دستگاه لیزر طرفداران بسیار زیادی دارد چرا که راحت ترین راه برای رهایی از شر موهای زائد لیزر می باشد به همین دلیل امروزه مردم تمایل بیشتری برای انجام نیزه دارند شرکت ما برای راحتی شما اقدام به عرضه دستگاه لیزر دایود چینی کرده است تا بتوانیم به صورت مستقیم دستگاه لیزر دایود را به شما عرضه کنیم.

عرضه دستگاه لیزر دایود چینی

مشخصات بارز دستگاه لیزر دایود چینی

مشخصات بارز دستگاه لیزر دایود چینی تیپ پوستی عضلات به پنج دسته تقسیم می شود که حرف ب پوست ای ایرانی ها ۳ و ۴ می باشد به همین دلیل مناسب ترین دستگاه لیزر برای تیپ های پوستی رو به تیره دستگاه لیزر دایود میباشد که با طول موج ۸۰۰ تا ۸۱۰ نانومتر نفوذ بالایی در پوست افراد دارد.

دستگاه لیزر دایود برای افرادی که موی تیره تر و بهتری دارند بسیار عالی عمل می‌کند این نوع تیپ و پوست در ایران بسیار فراوان است بنابراین لیزر دایود می‌تواند بهترین گزینه برای پاسخ به نیاز هموطنان عزیز ما باشد.

لیزر دایود نور قرمز رنگ نیمه‌هادی را تولید می‌کند که برای از بین بردن سلول‌های مو بسیار مناسب می باشد و در کسری از ثانیه پالس های نوری زیادی را به ریشه مو می تاباند و انرژی نورانی را به گرمایی تبدیل می کند و این گرما فولیکول مو را متلاشی می کند.

دستگاه لیزر دایود دارای طول موج بالایی است که برای رفع موهای زائد بسیار مناسب است است و قدرت لیزر بسیار بالا می باشد و این پول موجب بالا نفوذ بیشتری را در لایه درم دارد فولیکول مو را متلاشی میکند.

لیزر دایود سرعت شاد های بالایی دارد چرا که از فناوری SHR استفاده می کند و نیست به دستگاه های قدیمی سرعت بالاتری دارد.

هم چنین لیزر دایود دارای ICE SHR است که برای کاهش درد سیستم خنک کننده مناسبی است.

لیزر دایود این ویژگی را دارد که قابلیت تنظیم در پارامترهای مختلف از جمله رنگ پوست ، ضخامت و جنس مو و … را دارد.

از جمله دلایل پرطرفدار بودن دستگاه لیزر دایود هندپیس قدرتمند آن است است چرا که طول عمر آن بالاتر است ۳۰۰۰۰۰۰۰۰ شات می باشد این بدین معناست که دیرتر خراب می‌شود و برای شما صرفه جویی در هزینه ها را به همراه دارد.

دستگاه لیزر موی دانلود نیمه هادی می باشد بنابراین مقاومت بالایی دارد و دیرتر خراب می شود.

توزیع دستگاه لیزر دایود چینی

توزیع دستگاه لیزر دایود چینی فروش دستگاه لیزر دایود توسط شرکت ما این امکان را فراهم می‌کند تا شما به صورت مستقیم و بدون واسطه به دستگاه لیزر دسترسی داشته باشیم و همچنین اطمینان صددرصدی از اصل بودن آن داشته باشید.

بدین منظور برای شما عزیزان این امکان را فراهم کرده‌ایم تا بدون صرف وقت فقط با سفارش از طریق سایت خرید خود را انجام دهید و از خدمات ما همچنین خدمات پس از فروش ما بهره مند شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.