عرضه دستگاه لیزر مو زائد حرفه ای

لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش ها برای رهایی از موهای زائد می باشد، که در این روش از پرتوهای متمرکز نور برای از بین بردن فولیکول های مو استفاده می گردد. در این روش نور لیزر به صورت مستقیم، به فولیکول مو برخورد می کند و آن ها را تخریب می کند، فولیکول شامل کیسه های کوچکی درون پوست است که مو در آن جا رشد می کند. دستگاه لیزر مو زائد حرفه ای لیزر با استفاده از گرما این کیسه های کوچک را نابود و یا تخریب میکند.

عرضه دستگاه لیزر مو زائد حرفه ای

کدام دستگاه لیزر مو زائد بهتر است؟

کدام دستگاه لیزر مو زائد بهتر است؟ لیزر موهای زائد دارای سرعت بیشتری به نسبت روش های دیگر برای رفع موهای زائد می باشد ولی بستگی به وسعت ناحیه مورد نظر هم دارد.

در لیزر موهای زائد نتایج ماندگاری بسیار بالاتری دارند به نسبت وکس کردن یا اصلاح، در لیزر موهای زائد اگر باز هم موهای زائد رشد نمایند دیگر همانند قبل نیستند و نازک تر و دارای تراکم کمتری به نسبت قبل خواهند بود.

در حال حاضر جدید ترین دستگاه لیزر الکساندرا یکی از بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد در جهان می باشد این دستگاه دارای قابلیت تنظیم طول موج و انرژی برای از بین بردن موهای زائد می باشد، این دستگاه با هر نوع پوست و مویی سازگاری لازم را دارد.

دستگاه الکساندرایت دارای طول موجی منحصربفرد می باشد و به خاطر همین موج می تواند همه انرژی لیزر را در جایی متمرکز کند و در یک جهت یکسان حرکت کند. انرژی و طول موج قابل تنظیم در دستگاه های و الکساندرایت باعث می شود پوست کمترین آسیب را ببیند.

شرکت توزیع دستگاه لیزر مو زائد حرفه ای

شرکت توزیع دستگاه لیزر مو زائد حرفه ای عرصه از بین بردن و لیزر موی زائد بسیار سخت و پیچیده است. تولید دستگاه‌های مختلف توسط شرکت‌های گوناگون رقابتی تنگاتنگ را بین همه ی برند های مختلف ایجاد کرده است. شکی نیست که تمام کلینیک‌ها سعی می‌کنند بیماران خود را به بهترین وجه ممکن و با رعایت اصول استاندارد مراقبتی و بهداشتی درمان کنند، اما تمایز قائل شدن بین این دستگاه ها بسیار سخت و دشوار است.

خرید دستگاه لیزر های خانگی و صنعتی امروزه طبق نیاز های زیاد مردم بسیار رایج شده است.

تغییر تیپ پوستی در افراد هم اهمیت زیادی در نتایج دوره‌ی درمان دارد. در بیشتر مواقع رنگ پوست دست و پا یا شکم افراد با رنگ پوست نواحی دیگر بدن مانند زیر بغل، کمر متفاوت است. برای این افراد باید از ترکیب دستگاه های متفاوت استفاده کرد. البته اخیرا دستگاه های جدیدتر الکساندریت به بازار آمده‌اند که می‌توانند تمام تیپ‌های پوستی را تحت پوشش خود قرار دهند و در این بخش پیشرفت چشم گیر و روز افزونی داشته‌اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.