مجموعه نوا شما را به خرید بهترین تجهیزات پزشکی زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم دستگاه لیزر حرفه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با مزیت های لیزر موهای زائدمحل ارائه دستگاه لیزر حرفه ای

بعضی افراد از موهای زائد خود به شدت رنج می برند. برای خلاص شدن از دست این موهای زائد تنها راه نسبتا دائمی حذف آن ها استفاده از لیزر است. لیزر نه تنها برای حذف موهای زائد، بلکه برای رفع تیرگی پوست در برخی نواحی و برای از بین بردن منافذ پوست صورت مناسب و مفید است. عرضه مستقیم دستگاه لیزر حرفه ای در سطح انبوهی صورت می گیرد.

عرضه مستقیم دستگاه لیزر حرفه ای

آشنایی با مزیت های لیزر موهای زائد

آشنایی با مزیت های لیزر موهای زائد باید توجه داشته باشیم که همه ی آن تاثیر گذار نیستند و بعضی از آن ها هم شبه لیزر هستند و تاثیر موقتی دارند و تا وقتی تاثیر دارند که از آن استفاده کنیم که با این حساب باید تا آخر عمر از آن استفاده کنیم. ما باید با توجه به نوع پوستی که داریم دستگاه خود را انتخاب کنیم.

باید به این قضیه هم توجه داشته باشیم که تاثیر لیزر برای موهای ضخیم است وبر روی موهای کرکی تاثیری ندارد. عرضه ی مستقیم دستگاه لیزر حرفه ای توسط کمپانی های مختلف در کشور انجام می شود و کارخانه های زیادی هم با برند های مختلف کار تولید این دستگاه هارا به عهده دارند.

  1. دستگاه لیزر حرفه ای معمولا بدون درد است و اشعه ی آن نور کمی دارد.
  2. فروش دستگاه لیزر این روزها بسیار سودمند است زیرا اکثر افراد به خصوص خانم ها برای از بین بردن موهای زائد خود از آن استفاده می کنند. در بین آقایان هم جدیدا بیش تر از قبل این امر رواج دارد.
  3. لیزر مو زائد زیر بغل با از بین بردن پیاز مو باعث از بین بردن طولانی و دائمی آن ها شود.

محل ارائه دستگاه لیزر حرفه ای

محل ارائه دستگاه لیزر حرفه ای فروش دستگاه لیزر در فروشگاه های مطرح ایران رواج دارد و همینطور می توانیم به صورت انلاین این دستگاه ها را خریداری کنیم. قیمت این دستگاه ها با توجه به کیفیت آن متفاوت است. محل ارائه دستگاه لیزر حرفه ای بسیار معتبر است. همان طور که از فواید لیزر گفتیم در عین حال که این کار می تواند بسیار مفید باشد، می تواند ضرر هایی هم داشته باشد.

علاوه بر انتخاب یک دستگاه لیزر مناسب باید به اپراتور یا شخصی که این کار را انجام می دهد هم توجه کنیم که در انجام این کار مهارت لازم را داشته باشد و به پوست بدن ما آسیبی وارد نکند. ما هم باید در طی دوره های لیزر نکاتی را رعایت کنیم، برای مثال تایم شیو کردن موها و یا اینکه چند ساعت بعد از لیزر پوست ما باید با آب تماس داشته باشد.

ما باید توجه داشته باشیم که در طی این دوره پوست ما به شدت حساس می شود و مراقبت از آن باید بیش تر از قبل باشد و از کرم های مناسب استفاده کنیم. باید توجه داشته باشیم که از حمام آفتاب در این دوره استفاده نکنیم و از موم زدن هم خودداری کنیم.

معصومه سادات علوی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نوا شما را به خرید بهترین تجهیزات پزشکی زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید