مجموعه نوا شما را به خرید بهترین تجهیزات پزشکی زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده دستگاه لیزر تیتانیوم

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای انتخاب بهترین دستگاه لیزردستگاه لیزر تیتانیوم ساخت کجاست؟تفاوت دستگاه لیزر تیتانیوم با پلاتینیومتکنولوژی جدید دستگاه لیزر تیتانیوممزایا لیزر مو زائد با دستگاه تیتانیومسازگاری دستگاه لیزر تیتانیوم با پوست حساسفروشنده دستگاه لیزر تیتانیوم

عرضه جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد تیتانیوم تولید شده در سال 2020 قابل استفاده برای کلینیک های پوست و مو و زیبایی در ایران با گارانتی و پشتیبانی ویژه و مشاوره رایگان توسط تیم بازرگانی تامین دستگاه های لیزر تیتانیوم انجام می گیرد

با دستگاه لیزر تیتانیوم از شر موهای زائد برای همیشه راحت می گردید و دیگر هیچ وقت به روش های سنتی که در برخی اوقات هم اذیت کننده است برنگرید چرا که دستگاه لیزر تیتانیوم بر اساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده و کار با آن راحت و رفع کامل موهای زائد بدن را با کیفیت عالی انجام می دهد.

عرضه کننده دستگاه لیزر تیتانیوم

راهنمای انتخاب بهترین دستگاه لیزر

راهنمای انتخاب بهترین دستگاه لیزر در انتخاب دستگاه لیزر مو باید نکات ویژه ای را قبل از خرید رعایت کنید که در این متن یک راهنمای کلی به منظور انتخاب بهترین دستگاه لیزر در ایران معرفی می گردد.

 • اولین ویژگی مهم عرضه دستگاه لیزر درجه یک رفع موی زائد بدون ایجاد عوارض و به صورت دائمی است که یک بار برای همیشه از شر موهای اضافی خلاص می گردید و پوستی صاف و لطیف و زیبا را از این پس دارید.
 • قدرت نفوذ در ریشه مو و از بین بردن فولیکول های مو به به طرز مطمئن انجام گیرد و طول موج های مختلف و هندپیس دو کاره دستگاه لیزر تیتانیوم به خوبی از عهده این کار برمی آید.
 • دستگاه لیزر تیتانیوم به دلیل کیفیت بالای قطعات دارای طول عمر بیشتر نسبت به نمونه مشابه است و در مراکز پوست و مو که تعداد استفاده از آن در طول ماه زیاد است بسیار اقتصادی و به صرفه است.
 • برای رفع موهای زائد مختلف مانند شکم، دست و پا و پشت لب از یک طول موج خاص استفاده می گردد تا عملیات به راحتی و با دقت بالاتری صورت گیرد.
 • دستگاه باید قادر باشد در کمترین زمان ممکن موهای زائد را بدون درد، عارضه و سوختگی پوست از بین ببرد و برای سالیان طولانی کیفیت کار تضمین گردد.

به طور کلی دو دستگاه لیزر تیتانیوم و پلاتینیوم در بازار ایران بیشتر استفاده می گردند که هر کدام دارای مزایا و معایب خاص خود هستند و در ساخت آنها از جدیدترین تکنولوژی لیزر درمانی استفاده گردیده است.

دستگاه لیزر تیتانیوم ساخت کجاست؟

کشورهای مختلفی دارای تکنولوژی ساخت دستگاه های تیتانیوم هستند و جدیدترین مدل های دستگاه لیزر را بعد از تولید به بازار عرضه می کنند و خوب است در ابتدا اطلاع داشته باشید که دستگاه لیزر ساخت کجاست و در کدام کشور تولید می گردد؟

ساخت دستگاه لیزر تیتانیوم در کشور آمریکا انجام گرفته است و توسط کشورهای دیگر وارد می گردد و برای آشنایی کامل با این نوع دستگاه هم به صورت مشاوره رایگان و هم به صورت حضوری با نحوه کارکرد آن آشنا گردید.

دستگاه تیتانیوم دارای گواهینامه بین المللی کیفیت بوده و در و وزارت معدن و صنعت و تجارت تاییدیه می گیرد و وارد کنندگان آن با رعایت تمام ضمانت نامه ها و خدمات پس از فروش آن را به کلینیک های پوست مو زیبایی عرضه می کنند.

دستگاه لیزر تیتانیوم اصل دارای ویژگیهای مهمی هستند که آنها را از سایر دستگاه‌های مشابه متمایز کرده است که در پایین به ذکر چند مورد مهم بسنده می گردد.

 • در انحصار شرکت های خاص و نمایندگان مجاز مورد تایید وزارت بهداشت و صنعت و معدن هستند.
 • از نظر کارایی و راندمان و طول عمر در درجه بالایی از کیفیت ساخته می شوند.
 • رفع موی زائد بدون برگشت و عوارض جانبی برای قسمت های مختلف بدن انجام می گیرد.
 • دستگاه تیتانیوم قابلیت استفاده برای انواع پوست های مختلف زنان و مردان را دارد و سرعت عمل در کار را بسیار بیشتر از نمونه های ساخت داخل می گرداند.

در هنگام خرید این دستگاه لیزر که قیمت آن نسبتا بالا است فقط از نمایندگی های مجوزدار خرید نمایید و از اصل بودن دستگاه و کیفیت آن اطمینان حاصل نمایید.

با توجه به نیاز به دفع موهای زائد در اکثر افراد جامعه، جا دارد که تکنولوژی ساخت این دستگاه لیزر تیتانیوم در ایران بومی سازی و شبیه سازی گردد و با ایجاد اشتغال و ارزآوری زمینه را برای تولید دستگاههای مشابه دیگر فراهم کرد.

این دستگاه به عنوان یک دستگاه لیزر محبوب امروزه در بین ایرانیان شناخته می شود و در اکثر کلینیک های پوست و مو از آن استفاده می شود، بدون آنکه به پوست آنها آسیبی وارد گردد.

تفاوت دستگاه لیزر تیتانیوم با پلاتینیوم

تفاوت دستگاه لیزر تیتانیوم با پلاتینیوم تفاوت های مهم و البته اندکی بین دستگاه های تیتانیوم با پلاتینیوم وجود دارد که استفاده از هر کدام از دستگاه های لیزر را برای کلینیک های پوست و مو آسان کرده است.

تکنولوژی دستگاه لیزر تیتانیوم به عنوان جدیدترین تکنولوژی لیزر مو در جهان شناخته می شود که در مزایای بیشتری نسبت به نوع پلاتینیوم است و ما در ادامه تفاوت های مهم این دو نوع دستگاه را شرح می دهیم.

 • دستگاه لیزر تیتانیوم دارای سرعت بالا و دبی کم است و سرعت اپیلاسیون واقعی را دو چندان می کند، اما این ویژگی در نوع پلاتینیوم وجود ندارد.
 • میزان انرژی جذب شده برای از بین بردن فولیکول مو در دستگاه لیزر تیتانیوم بیشتر است و زدودن موها به راحتی انجام می گیرد، بدون اینکه در آن ناحیه عوارض و یا درد ایجاد گردد.
 • در دستگاه لیزر تیتانیوم هر سه طول موج به صورت یک طول موج کامل طراحی شده است و بسیار سریع و پر قدرت تر از دستگاه هایی که با طول موج مختلف کار می کنند عمل می کند و دیگر نیازی به تعویض اپلیکاتور نیست.
 • از گرمای کنترل شده برای از بین بردن فولیکول مو در روش دستگاه تیتانیوم استفاده می شود و مو به صورت یکنواخت از بین می رود و فولیکول مو بعد از مدتی قابلیت رشد دوباره مو در پوست را ندارد.
 • نقطه پرتو لیزر تیتانیوم تقریبا دو برابر بیشتر از انواع دیگر است و این کار را برای افزایش سرعت و کاهش درمان آسان کرده است و در نواحی مختلف با انواع مشخصات پوستی از این نوع لیزر می توان استفاده کرد.

این تفاوت ها باعث شده است که اغلب مدیران کلینک های پوست و مو و زیبایی بهترین نوع دستگاه را با توجه به هزینه و نیاز خود انتخاب کنند.

تکنولوژی جدید دستگاه لیزر تیتانیوم

تکنولوژی جدید دستگاه لیزر تیتانیوم امروزه در بیشتر کلینیک های معروف ایران استفاده می گردد و تقاضا برای تجهیز مراکز هم چنان رو به فزونی است، دلیل این امر کیفیت عالی و دفع موهای زائد به صورت تضمینی و استفاده از انواع اسپات ها جهت روند سریع از بین بردن مو است.

در ساخت دستگاه لیزر تیتانیوم از تکنولوژی SHR جهت بهبود شرایط قبلی استفاده شده است که این تکنولوژی به منظور استفاده دستگاه در پوست های تیره و حساس بیشترین تاثیر را داشته است.

از مهمترین مزایای تکنولوژی SHR می توان موارد زیر را نام برد:

 • نفوذ در لایه‌های میانی پوست و از بین بردن فولیکول مو در کمترین زمان ممکن.
 • جلوگیری از آسیب پوستی به افراد با پوست تیره که در نمونه های قبلی این افراد از آن شاکی بودند.
 • تجهیز دستگاه به یک خنک کننده و تعادل دمای پوست به منظور جلوگیری از التهاب و قرمزی پوست.

ترکیب طول موج های مختلف در دستگاه لیزر تیتانیوم باعث از بین بردن تدریجی موها شده که به صورت زیر تقسیم می گردد:

 • طول موج ۷۵۵ نانومتر که برای از بین بردن موی اضافی لب و ابرو استفاده می گردد.
 • طول موج ۸۰۸ نانومتر که برای پاک کردن موی گونه و دست و پا از آن استفاده می گردد .
 • طول موج ۱۰۶۴ نانو که برای از بین بردن مو در ناحیه شکم و زیر شکم و بازوها مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایا لیزر مو زائد با دستگاه تیتانیوم

مزایا لیزر مو زائد با دستگاه تیتانیوم لیزر مو در قسمت های مختلف بدن با استفاده از دستگاه رفع موهای زائد تیتانیوم دارای چندین مزایا است که در زیر به آنها می پردازیم.

 • اگر دارای موهای زائد پر پشت هستید و یا پوست بدن تیره و موهای بلند در قسمت های مختلف بدن هستید استفاده از دستگاه های تیتانیوم بسیار بهتر از روش های سنتی دیگر جوابگو است.
 • کیفیت آن در یک آزمایش از قبل بر روی افراد با پوست های مختلف آزمایش گردیده است.
 • مجهز به سیستم خنک کننده پوست در هنگام دفع موی زائد که علاوه بر حس نرمی و لطافت از قرمزی و خارش و درد پوست جلوگیری می کند.
 • قدرت موزدایی دستگاه لیزر تیتانیوم بسیار بالا است به طوری که بعد از چند بار لیزر هیچ آثاری از مو بر روی ناحیه مورد نظر نمی ماند و دیگر نیازی به استفاده از کرم های معمولی و ژیلت و غیره ندارید.
 • رابط کاربری آسان و قابلیت تنظیم های مختلف در هنگام استفاده از دیگر مزایای دستگاه لیزر تیتانیوم است.
 • سرعت اجرای کار با آن چندین برابر نمونه های دیگر است و از این نظر برای صاحبان کلینیک اقتصادی است.
 • با استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم پوستی لطیف و بدون مو را تجربه خواهید کرد که تا مدت های زیادی قابل برگشت نیست، چون قدرت این دستگاه لیزر حذف کامل فولیکول مو است.
 • بر خلاف دستگاه لیزر مو معمولی این دستگاه قابلیت استفاده برای انواع پوست های تیره و روشن را دارد و در تمام کلینیک ها به عنوان مزیت محسوب می گردد و درشتی مو و بافت پوست دیگر مهم نیست.

مزایا دستگاه تیتانیوم بی شمار است و به طور خلاصه ویژگی های از جمله، خنک کردن پوست، لایه برداری قوی و بدون عوارض جانبی و سرعت عمل در کار از ویژگی های مهم به شمار می آید.

سایر مزایای لیزر با این دستگاه پرکاربرد را بعد از یکبار استفاده به راحتی می تواند حس کنید و علاوه بر نرمی و لطافت پوستی یک دست را تجربه کنید.

شاید در نگاه اول هزینه موزدایی با این روش گرانتر از سایر روش ها باشد اما مزایای خاص آن مشتریان را به استفاده از این روش ترغیب نموده است.

ویژگی های مانند کلاژن سازی و جوانسازی پوست، از بین بردن تضمینی بدون عوارض و درد و راحتی کار برای متخصصان از جمله این مزایا به شمار می آید، به علاوه پوست نرم و صافی را برای شما به وجود می آورد.

سازگاری دستگاه لیزر تیتانیوم با پوست حساس

سازگاری دستگاه لیزر تیتانیوم با انواع پوست های تیره و روشن و حساس باعث شده است که فروشنده‌ها این دستگاهها ی جدید را به مشتریان خود پیشنهاد دهند و کارایی و دقت و سرعت عمل را بالاتر از دیگر نمونه ها قلمداد کنند.

 • عده زیادی از افراد در هنگام اصلاح از درد و قرمزی و آسیب های پوستی در هنگام استفاده از دستگاههای معمولی شکایت نموده اند و حتی با استفاده از آفترشیو تیرگی پوست آنها رفع نشده است.
 • بهترین حالت برای افراد با پوست حساس دستگاه لیزر تیتانیوم است و مراجعه به کلینیک های مجهز به دستگاه لیزر تیتانیوم برای این افراد توصیه می گردد که تمام مشکلات آنها یکباره و همیشه برطرف می گردد و دیگر نیازی نیست نگران پوست حساس خود در هنگام اصلاح گردند.
 • سازگاری این دستگاه با انواع پوست ها باورنکردنی است و همه افراد با هر نوع رنگ پوستی می توانند از مزایای این دستگاه لیزر استفاده نمایند.
 • تولید کننده دستگاه از خنک کننده ویژه جهت نگهداشتن دمای پوست با دمای محیط در هنگام کار استفاده نموده است که درد و التهاب پوستی را به صفر می رساند.
 • کارایی دستگاه لیزر تیتانیوم برای قسمت های مختلف بدن آزمایش شده است و پوست های مختلفی با حساسیت متفاوت بدون عوارض جانبی از مو زدوده شده که مشتریان راضی بوده اند.
 • انتخاب دستگاه لیزر با توجه به حجم ناحیه پوستی که می خواهید بی مو و صاف باشد انتخاب می گردد ولی موثرترین شیوه حذف تضمینی مو روش دستگاه تیتانیوم است و بهتر از سایر روش های الکترولیز است.
 • اگر عوارض پوستی و اگزما و پیری زودرس پوست به سراغ شما آمده است اما می خواهید پوستی جوان و صاف داشته باشید لیزر درمانی با دستگاه تیتانیوم پیشنهاد می گردد.

فروشنده دستگاه لیزر تیتانیوم

فروشنده دستگاه لیزر تیتانیوم

ما به عنوان معتبرترین فروشنده دستگاه لیزر تیتانیوم در ایران خدمات رایگانی از جمله مشاوره، ضمانت پس از فروش و حمل و نقل رایگان به همراه شیوه نامه نحوه استفاده اصولی از دستگاه را به مشتریان خود ارائه می کنیم.

از دیدگاه ما بهترین و پرطرفدارترین دستگاه لیزر موهای زائد در ایران که دارای مزایای زیادی است، همین دستگاه لیزر تیتانیوم است که بر اساس جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا طراحی شده است.

فن آوری جدید دستگاه لیزر تیتانیوم باعث می گردد که موهای زائد شما در کمتر از چند دوره لیزر درمانی گردد و برای همیشه پوستی شفاف و دوست داشتنی داشته باشید.

امروزه جهت نظارت پوست و بهداشت شخصی از دستگاههای ویژه لیزر تیتانیوم در مراکز پوست و مو استفاده می گردد که مشتریان از این نوع فن آوری استقبال زیادی کرده اند.

برای دریافت اطلاعات دقیق و مزایای دستگاه لیزر تیتانیوم باید از متخصص این حوزه که از کاتالوگ و مشخصات کامل دستگاه باخبر است کمک بگیرید.

برخی از دستگاههای لیزر مو علاوه بر نوع تیتانیوم در ایران عرصه می گردد که قابلیت حذف موی زائد را دارند اما محدودیت های زیاد آنها باعث ورود تکنولوژی جدید دستگاه لیزر تیتانیوم گردید.

قطعه خنک کننده دستگاه لیزر تیتانیوم باعث می گردد که در هنگام از بین بردن مو بدن خنک گردد و سوختگی و تاول در سطح بدن بسیار کم و ناچیز گردد.

معصومه سادات علوی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نوا شما را به خرید بهترین تجهیزات پزشکی زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید