عمده فروشی بهترین لیزر مو زاید شکم

لیزر مو زاید شکم در خانم ها راه حل مناسبی برای نشان دادن شکمی صاف و عاری از موی بدن در هر زمان از سال است.
فرقی نمی کند که در این ناحیه مو کم یا زیاد دارید، اگر می خواهید به طور سریع، موثر و دائمی از شر آن مو خلاص شوید، این بهترین راه حل است. این مجموعه عمده فروشی بهترین لیزر مو زاید شکم در ایران است.

عمده فروشی بهترین لیزر مو زاید شکم

معرفی انواع لیزر مو زائد شکم

معرفی انواع لیزر مو زائد شکم ناحیه لیزر موهای زائد روی شکم برای خانم ها از جناغ تا لگن پوشانده می شود. این یک منطقه بزرگ (L) است و مدت زمان جلسه معمولاً بین 20 تا 30 دقیقه است، اگرچه این به عوامل مختلفی از جمله اندازه فرد و سختی مو بستگی دارد.
به طور متوسط ​​10 تا 12 جلسه برای از بین رفتن موها کافی است. تکنسین لیزر شما فاصله بین جلسات را ارزیابی می کند، اما به طور معمول در مورد لیزر موهای زائد شکم در زنان این هر ماه یا دو ماه است. جلسات به مرور زمان پیشرفت می کنند و درمان شما پیشرفت می کند.

ویژگی های هر فرد وجود دارد که می تواند جلسات بیشتری را شامل شود، مانند اینکه پوست شما تیره باشد، موهای شما بور یا قرمز باشد، هورمون ها … حتی در این صورت، درمان موثر خواهد بود و تکنسین لیزر شما به طور مداوم ارزیابی می کند و به روشی شخصی سازی شده.

از طرف دیگر، شکم ناحیه ای از حساسیت کم است و نباید به سختی آزار دهنده باشد، همچنین به لطف این واقعیت که قدرت لیزر دیود ما کاملاً قابل تنظیم است، می توانیم آن را با آستانه درد هر فرد تطبیق دهیم .

یک لایه ژل رسانا به آرامی در کل ناحیه شکم قرار می گیرد و آنها درمان را ادامه می دهند. سر دستگاه های ما در دمای 7- درجه سانتی گراد است، این به کمترین میزان درد کمک می کند.

توزیع مستقیم لیزر مو زاید شکم

توزیع مستقیم لیزر مو زاید شکم توزیع مستقیم لیزر مو زاید شکم توسط ما انجام می شود. یکی از مزایای اصلی که با لیزر موهای زائد روی شکم به دست خواهید آورد، از بین بردن کامل موهای ناحیه و در نتیجه دستیابی به شکمی از نظر زیبایی است.
کم کم متوجه نتایج خواهید شد، ابتدا از نقاط کوچک طاسی که موها می ریزند قدردانید تا دوباره متولد نشوند و در آخر، منطقه کاملاً خالی از سکنه.

در موارد بهداشتی، شکم ناحیه ای است که در صورت پر شدن از مو یا از طریق ورزش های آبی می تواند رطوبت جمع کند، از بین بردن مو از این ناحیه باعث کاهش تعریق و بوی بدن می شود و بهداشت بیشتری را در اختیار ما قرار می دهد. .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.