فروشنده برتر دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

اگر دنبال راه حلی اساسی جهت رفع موهای زائد به صورت دائمی هستید ما به عنوان شرکت تامین و پخش دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس آماده همکاری با مراکز خصوصی و فروشگاه های معتبر هستیم. رفع موها به صورت دائم و توان فوق العاده مدل جدبد دستگاه چند کاره پلانتینیوم باعث گردیده که اغلب مشتریان آن را در مراکز پوست و مو و زیبایی به منظور استفاده در ناحیه زیر بغل، سینه و پشت،پا و ران،گوش و بازوها استقاده نمایند.

فروشنده برتر دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

آشنایی با قطعات دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

آشنایی با قطعات دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس یک دسنگاه اپیلاسیون واقعی و معتبر برای کلینیک های زیبایی است و در صدر پرطرفدارترین دستگاه های مشابه از بین برنده مو قرار دارد و شرکت پخش دستگاه لیزر آن را به صورت مستقیم به مشتریان عرضه می نماید.

توان فوق العاده برای انواع موها و عمر طولانی این دستگاه ها محبوبیت زیادی را در بین استفاده کنندگان داشته است و لیزر درمانی موی زائد با مطمئن ترین روش انجام خواهد گرفت.

این دستگاه ابزاری قدرتمند برای رفع موهای زائد است که ساخت کشور چین است و گواهی کنترل کیفیت ایزو و چند گواهی معتیر دیگر را دارا است. از میله لیزر آلمانی درجه یک در ساخت دستگاه استفاده گردیده که دارای فرکانس 10 هرتز است و سریع ترین و مطمئن ترین دستگاه برای رفع موهای تمام بدن شما است. مکانیزم دستگاه مجهز به سیسنم خنک کننده، یافوت کبود و نوعی گل رس است که توانایی آن را در رفع موها بدون هیچگونه دردی دو چندان می کند.

مشتریان ما از خدمات پس از فروش و راهنمای استفاده از این دستگاه برخوردار می گردند و این دسنگاه 12 ساعت مداوم می تواند در هر روز استفاده گردد و قدرت استهلاک بالایی دارد. دستگاه پلانتینیوم دارای عملکرد و مزایای شبیه دستگاه لیزر تیتانیم است اما از نظر طول موج و سرعت در دوره درمان پایین تر است.

مهم ترین قابلیت دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

توان دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس باعث گردیده است که اغلب مراجعه کنندگان برای یکبار هم شده لیزر درمانی انجام دهند و از این دستگاه فواید زیادی برای مشتریان و خریداران دارد که عبارتند از:

 • این دستگاه انواع موهای روی پوست تیره و شفاف را بدون هیچ گونه عوارضی از بین می برد.
 • از سه طول موج همزمان استفاده می گردد که سرعت را دو برابر می کند.
 • این دسنگاه قابلیت استفاده در نواحی گوش، بینی و لب دارد و برای هر ناحیه ای از بدن قابل استفاده است.
 • مراکز تخصصی پوست و مو می توانند مشتریان و درآمد بیشتری را نصیب خود کنند.
 • انواع موهای برنزه و یا رنگ شده را می توان با این دسنگاه به آسانی از بین برد.
 • طول موج آن به دلیل نفوذ در ریشه های مو و فولیکول های آن را از بین می برد و زمان درمان را کاهش می دهد.
 • تکنولوژی پیشرفته بکار برده شده در این دستگاه باعث شده که زدودن مو بدون هیچ گونه عوارض و دردی و در سریع ترین زمان ممکن انجام گیرد.
 • استفاده از این دسنگاه در از بین بردن مو برای مدت 7 سال اثبات گردیده است.
 • قابلیت تنظیم بر اساس بافت پوست دختران و پسران را داراست و تنظیمات هر کدام به صورت جداگانه انجام می گیرد.

به طور کلی دستگاه های پلانتینوم به صورت کامل موها را از بین برده و یا سرعت رشد آن را متوقف می کند و از سیسنم خنک کننده در ساخت آن استفاده شده که حس طراوت و ملایمی را در زمان درمان به پوست می دهد و یک روش آسان و بی دردسر برای صاف کردن مو دستگاه پلاتینیوم پلاس است.

طول موج دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس چقدر است؟

طول موج دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس چقدر است؟ طول عمر دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس با توچه به مدل دسنگاه و کیفیت قطعات و کارایی آن تعین می گردد و به دلیل استفاده زیاد از این دستگاه در طول روز تمامی قطعات آن گارانتی چند ساله تعویض می گیرند.

طراحی ویژه این دستگاه باعث شده که این دستگاه نیاز به تعمیر چندانی نداشته باشد و هر روز به مدت 12 ساعت مداوم کار کند که در نوع خود جالب توجه است.

یکی از مواردی که طول عمر این دستگاه را طولانی می کند استفاده از سیستم خنک کننده هم برای قطعات و هم برای پوست محل زدودن مو است و به طور مطمئن از کارکرد این دستگاه برای سالیان متمادی مطمئن خواهید بود.

برای افزایش طول عمر دستگاه لیزر همواره باید بر اساس دستور العمل کارخانه تولیدکننده پیش رفته و همواره دستگاه را تمیز و نگهداری نمایید. اگر دستگاه لیزر به صورت اصولی و تضمینی استفاده گردد می تواند به صورت مادام العمر از آن استفاده گردد و در طی سالیان متمادی فقط هزیته تعمیر قطعات آن را متحمل شد، البته عمر دستگاه سازنده های مختلف با هم فرق دارد و کیفیت تولید قطعات در همه یکسان نیست.

تکنولوژی ساخت این دستگاه ها و کیفیت برتر قطعات باعث شده است که این دسنگاه ها برای مدت زیادی قابل استفاده باشند و طبیعی است با افزایش سن دستگاه کارکرد و قیمت آن تغییر یابد.

سیستم خنک کننده دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

روش کار دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس بسیار راحت بوده و شامل ضد عفونی کردن ناحیه پوست، تجویز عینک برای مشتری و استفاده از دستگاه هندبیس بر روی پوست و تزریق ژل مخصوص و تمیز نمودن آن در پایان کار با دستگاه است.

برای لیزر مو زائد باید قبل از شروع پوست خود را اسنحمام و سپس شیو کنید چرا که بدون این کار نمی توانید از دستگاه لبزر استفاده کنید.

به هتگام مراجعه به کلینیک کاربر دستگاه از مواد ضد عفونی کننده در ناحیه ای که می خواهید خالی از مو گردد استعمال شده و از بیمار خواسته می شود که عینک مخصوص را تا پایان درمان، بر روی چشم گذارد. قابلیت دستگاه لیزر پلاتینیوم بسیار بالاست.

از ژل مخصوص هم برای افزایش اطمینان می توان استفاده کرد که محافظت و رطوبت بیشتری در پوست ایجاد می گردد و عملیات موزدایی نواحی محتلف توسط اپراتور که بر کار مسلط دارد آغاز شده و در جهات مختلفی بر روی پوست کشیده می شود و بعد از تضعیف مو،ژل هم از روی پوست برداشته می شود تا مشتری برای دوره های بعدی آماده گردد.

در دستگاه لیزر پلانتینیوم با تکنولوژی پیشرفته HSR از سه تکنولوژی الکس، دایود و یاگ به صورت همزمان استفاده می گردد که هر کدام قسمت های مختلفی ار بافت مو را نشانه گرفته تا کل فولیکول مو برداشته شود.

آخرین نسل دستگاه شامل انواع طول موج مختلف است که با توجه به میران رشد موی فرد قابل تنظیم هستند و با استفاده از برق خانگی روشن شده و تا 12 ساعت مداوم می توان از آنها استفاده کرد.

تنظیمات دستگاه دارای مراحل مختلفی است که در زیر به ذکر آنها بسنده می گردد:

 • ابتدا دسنگاه را روشن و با استفاده از مانیتور دکمه تنظیمات ژول و سرعت بر طبق راهنمای دستگاه را تنظبم می کنیم .
 • سرعت و پهنای پالس دسنگاه را تنظیم نموده تا با این کار شتاب دور زدن مشخص گردد.
 • علاوه بر دستگاه خنک کننده خود دستگاه لبزر، از کولر جهت خنک نمودن محیط اتاق در بسته استفاده نمایید تا کنترل بهتری بر کار داشته باشیم.
 • حتما به منظور جلوگیری از اتصال از محافظ مخصوص ار نوسانگر تنظبم برق استفاده نمایید.
 • از انداختن هندپیس بر روی زمین خودداری نمایید و به صورت آرام و ملایم بر روی پوست بیمار قرار دهید.
 • مطمئن باشسد اپراتور کاربر توانایی و مجوز لازم برای لیزر درمانی شما را داشته باشد.

ایمنی قابل توجه دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

ایمنی قابل توجه دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس از مهم ترین علت پرفروش بودن دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس می توان به کاربری آسان، قیمت مناسب، رضایتمندی مشتریان و از بین بردن مادام العمر مو بدون عوارض را می توان نام برد. طول موج دستگاه لیزر بسیار بالاست و فروش زیادی دارد.

مسیر امواج لیزر به صورت همزمان بر روی مو اثر گذاشته و تمام بافت های پوست را تا از بین بردن کامل مو طی می کند و علاوه بر حس شادابی در پوست مشتری از درد و قرمزی پوست شکایت نخواهد کرد و درمان با ایمنی کامل انجام می گیرد.

هر چند این دستگاه قیمت بالایی دارد ولی به دلیل سرعت عمل بالا و تضمین کیفیت درمان با استقبال زیادی از افراد با سطح متوسط درآمد در جامعه تبدیل شده و لقب پرفروشترین دسنگاه لیزر مو را به خود گرفته است و در بین جوانان ایرانی محبوبیت زیادی دارد.

فروش دستگاه لیزر در اقساط بلند مدت هم قابل انجام است که علاقه مندان همزمان با کار و درآمدزایی متعهد می گردند که بخشی از کل قیمت کامل دستگاه را ابتدا و بقبه مبلغ را به صورت ماهیانه پرداخت کنند. ایمنی دستگاه لیزر برای محیط های صنعتی خوب است.

پزشکان عمومی و حوزه مو و پوست و زیبایی بر کارایی بالای این دستگاه که قبمت مناسبتری نسبت به سایر دارد، در از بین بردن مو، مهر صحت گذاشته اند و به این دلیل می تواند برای اشتغال زایی جوانان در این حوزه موثر واقع شده به شرطی که آموزش کار با این دستگاه را طی دوره هایی گذرانده باشند.

عوامل موثر بر قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

خدمات پس از فروش دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس شامل گارانتی قطعات و کیفیت و راه اندازی و نصب و پرداخت اقساطی قیمت دستگاه لیزر است که در هنگام ارسال محصول به مشتری اعلام خواهد شد.

نا به علاقه مندان دستگاه لیزر پلانتینیوم مدرک شعل اپراتور دستگاه با گواهی معتبر آموزش فنی و حرفه ای داده تا علاقه مندان هم در بازار کار و هم در جذب مشتری موفق باشند و از نظر آموزش کار با دستگاه بالاترین کیفیت را داشته باشند.

ضمانت تعویض و نصب قطعات به صورت رایگان برای مدت درج شده در گارانتی برای خریداران این دستگاه لیزر در نظر گرفته شده که چنانچه قطعه ای از دستگاه فرسوده و معیوب شده، بلافاصله جایگزین گردد.

این دستگاه در حدود 50 کیبوگرم وزن دارد و حمل آن به محل کار شما با لحاظ نمودن تمام موارد ایمنی و در کمترین زمان ممکن انجام می گیرد.

یکی از موارد مهم خدمات پس از فروش مشاوره رایگان به اپراتورهایی که از این دستگاه استفاده می کنند که در ساعات اداری مدیران پشتیبانی مشاوره رایگان دستگاه لیزر پلاس را انجام می دهند.

همچنین مراکزی که از این دستگاه برای از بین بردن مو مشتریان خود استفاده می کنند ملزم به رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و ضد عفونی کردن قطعات در حین و بعد از عملیات از بین بردن مو هستند.

این دستگاه اغلب وارداتی بوده و به دلیل قیمت بالای آن و افزایش قیمت دستگاه ممکن است دیگر وارد نگردد و تعداد آن در مراکز خدمات کم گردد و ما در تامین قطعات و هر گونه تعمیر این دسنگاه ها همواره پشتیبان شما هسنیم. قطعات دستگاه لیزر بر قیمت دستگاه تاثیر دارد.

در هنگام نصب و راه اندازی این دستگاه همواره به راهنما و کاتالوگ فروشنده دقت نمایید تا دستگاه عملکرد صحیح خود را داشنه باشد و به دور از رطوبت هوا و در محیط با تهویه مناسب نصب گردد.

خرید بهترین دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

خرید بهترین دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم رفع موهای زائد به دلیل کیفیت بالاتر دارای قیمت به مراتب بالاتری نسبت به دیگر دسنگاه های لیزر دارند و دارای سیستم هندپیس پیشرفته است و در حدود 10 جلسه دوره درمان، موهای شما را به طور کامل از بین می برد.

از مهمترین ویژگی ها و مزایای خرید این دسنگاه در ایران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت استفاده برای تمام نقاط بدن را دارد.
 • لایه های عمیق پوست را هدف قرار داده و به تدریج در چند جلسه فولیکول های مو را از بین می برد.
 • موهای نازک را بدون هیچ گونه برگشتی از بین می برد، بدون اینکه عوارض و سوختگی در پوست به دلیل مجهز بودن به سیستم خنک کننده ایجاد کند.
 • از چدیدترین دستگاه های زدودن مو که تمام ویژگی های دستگاه های دیگر را در خود جمع کرده است.

قیمت خرید دستگاه با توجه به وارداتی بودن این دستگاه همواره در حال تغییر است و نوسانات نرخ ارز بر قیمت نهایی آن تاثیر گذار است و ما بر اساس قیمت روز با مشتریان مشاوره لازم را انجام می دهیم.

به منظور بهبود کیفیت کار از طول موج ترکیبی یا مجزا برای بافت های مختلف پوست استفاده می گردد تا نتایج رضایت بخشی داشته باشد و در صورت استفاده از این دستگاه اپیدرم پوست نازک آسیب نمی بیند.

با خرید دستگاه لیزر مو پلاتینیوم که دارای ویژگی های جالبی است، برای همیشه با موهای زیر بغل و غیره خداحافظی کنبد و پوستی شفاف و نرم و معطر در طول روز داشته باشید. فروشنده دستگاه لیزر در این سایت حضور دارد.

قیمت خرید دستگاه پلانتینیوم نو و کار کرده با هم متفاوت است، پس با توجه به بودجه خود اقدام به خریده نموده و یا اگر دستگاه مجهز دارید می توانید با خرید و تعمیر دستگاه لیزر کار کرده مطب خود را توسعه داده و مشتریان بیشتری از خدمات شم استفاده می کنند.

برای خرید به صورت اقساط و نقدی انواع دستگاه های لیزر پلانتینیوم و شرایط پرداختی و دریافت کاتالوگ هر روزه ما در خدمت شما هستیم و به سوالات شما به صورت آنلاین، تلفن و سایر روشهای ارتباطی پاسخ می دهیم.

اگر می خواهید یک دستگاه با قیمت مناسب و برای موهای یا لایه پوست های با ضایعه و تیره و حساس استفاده کنید لیزر پلاتینیوم مناسبترین دستگاه است که حدود 50 کیلوگرم وزن دارد و حمل و نقل آن به صورت آسان است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.