فروشگاه عرضه دستگاه لیزر ژلی دایود

فروشگاه عرضه دستگاه لیزر ژلی دایود توانسته بازار هدف خود را گسترش دهد چون در تمام مراحل فروش به کیفیت بالا و قیمت مناسب اهمیت ویژه ای می دهد.

دستگاه لیزر دایود رتبه دوم را در بین دستگاه های لیزر مو دارد که دارای طول موج های مختلفی می باشد و برای این که نور در عمق بیشتری از پوست نفوذ پیدا کند باید طول موج لیزر دایود بالا باشد تا به لایه اپیدرم پوست آسیبی وارد نشود.

فروشگاه عرضه دستگاه لیزر ژلی دایود

آشنایی با طریقه استفاده از دستگاه لیزر ژلی دایود

آشنایی با طریقه استفاده از دستگاه لیزر ژلی دایود برای استفاده از دستگاه لیزر ژلی دایود ابتدا باید با توجه به ضخامت، رنگ و محل موهای زائد دستگاه تنظیم شود در مرحله دوم بیمار و پزشک باید عینک مخصوصی به چشم بزنند و برای این که نور دستگاه لیزر در پوست نفوذ پیدا کند باید روی لایه فوقانی پوست ژل زده شود در نهایت باید پالس نور را روی ناحیه مورد نظر اعمال کنید.

دستگاه لیزر مو دایود همان طور که از نامش مشخص است دارای دایود هایی می باشند که برای تولید منبع نور این دایود ها یا نیمه هادی ها کنار هم قرار می گیرند و بین 800 تا 810 نانومتر طول موج این دستگاه لیزر می باشد و نسبت به دیگر دستگاه های لیزر مو بیشترین جذب ملانین و سطح نفوذ را دارد و بهترین دستگاه برای پوست های تیره می باشد اگر چه برای انواع پوست ها قابل استفاده است.

این مدل دستگاه روی موهای زبر و ضخیم بالاترین تاثیر را دارد به همین دلیل نزد آقایان محبوبیت ویژه ای پیدا کرده است و آقایان می توانند به وسیله این دستگاه موهای پشت بدن و قفسه سینه خود را از بین ببرند بنابرین دستگاه لیزر پیشرفته ای برای موهای با ضخامت بالا می باشد.

توزیع بی واسطه دستگاه لیزر ژلی دایود

توزیع بی واسطه دستگاه لیزر ژلی دایود تاثیر مستقیم و 100 درصدی روی میزان فروش داشته است چون مشتریان می توانند به صورت مستقیم و با قیمت درب کارخانه کالا را تهیه کنند که این می تواند هر خریداری را مجذوب کند علاوه بر این مزیت های فراوان دستگاه لیزر دایود باعث شده توزیع و ارائه دستگاه لیزر دایود بازار گرمی پیدا کند که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • افرادی که پوست های تیره ای دارند می توانند با استفاده از این دستگاه بهترین نتیجه را در رفع موهای زائد خود بگیرند و این به دلیل طول موج 810 نانومتری آن می باشد.
  • با حداقل ناراحتی روی پوست بدن می تواند موهای زائد ناحیه های بزرگتر بدن را از بین ببرد.
  • موهای تمام قسمت های مختلف بدن را از بین خواهد برد.
  • طول موج آن بسیار دقیق است.
  • هیچ گونه آسیبی روی پوست ایجاد نمی کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.