فروش انواع دستگاه لیزر پلاتینیوم

فروش انواع دستگاه لیزر پلاتینیوم که یکی از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های حال حاضر در ایران و سایر کشورها است، توسط سایت ما انجام می گیرد. این دستگاه امروزه جزو پر فروش ترین دستگاه های تجهیزات پزشکی در حوزه پوست و مو و به طور کلی زیبایی است و با توجه به نیاز رو به افزایش مردم به بهداشت و افزایش اهمیت سلامتی شاهد افزایش تقاضای همگانی در این بخش هستیم.

فروش انواع دستگاه لیزر پلاتینیوم

معرفی مختصر انواع دستگاه لیزر

معرفی مختصر انواع دستگاه لیزر این روزها استفاده از لیزر یکی از مطمئن ترین و آسان ترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد بدن است. البته نتیجه ی مطلوب از این عمل زمانی کاملا مشخص می شود که توسط بهترین و جدیدترین دستگاه ها و در مرکزی مطمئن انجام شود. بنابراین شناخت انواع دستگاه ها و کاربرد هر کدام بسیار حائز اهمیت است.

اگر بخواهیم به طور دقیق تر به معرفی دستگاه لیزر بپردازیم، باید بگوییم دستگاه های لیزر انواع مختلفی دارند که برای هر کس با توجه به نوع پوست، رنگ پوست، ضخامت موها و دیگر شرایط انتخاب می شوند. هر دستگاه با توجه به تکنولوژی به کار رفته در آن، پوست را پاکسازی می کند. تعداد طول موج هایی که برای هر دستگاه در نظر گرفته شده تفاوت بین آن ها را ایجاد می کند. از شناخته شده ترین و بهترین دستگاه های لیزر مصرفی در سراسر جهان می توان موارد زیر را نام برد

 • دستگاه لیزر پلاتینیوم و پلاتینیوم پلاس ( موثرترین گزینه برای حذف موهای زائد برای انواع مو و انواع رنگ پوست و همچنین دارای تنظیم جداگانه برای آقایان و خانم ها )
 • دستگاه لیزر الکسانداریت ( مناسب افراد با پوست روشن و موی تیره)
 • دستگاه لیزر ان دی یاگ ( مناسب افراد با پوست تیره )
 • دستگاه لیزر الکس آلما ( وارد شدن همزمان تعداد زیادی پالس و از بین بردن فولیکول مو توسط حرارت )
 • دستگاه لیزر ایلایت ( مناسب موهای نازک و نرم )

آشنایی با دستگاه لیزر پلاتینیوم

برای آشنایی با دستگاه لیزر پلاتینیوم اولین نکته ای که بهتر است بدانید این است که این دستگاه در حال حاضر پیشرفته ترین و بهترین دستگاه در تمام دنیا چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ تکنولوژی است. دستگاه لیزر پلاتینیوم کلیه تکنولوژی دستگاه های قبلی را در خود دارد یعنی طول موج هر سه دستگاه را دارد. به عبارتی دیگر این دستگاه با ترکیب هر سه طول موج الکس، دایود و ان دی یاگ به بهترین شکل ممکن به عمق و ساختار پوست نفوذ کرده و موهای زائد را از هر 6 نوع تایپ پوستی از بین می برد و هیچ گونه عوارضی چون درد یا سوختگی به جا نمی گذارد، چرا که سه طول موج با نانومترهای متفاوت در این دستگاه تعبیه شده است. اگر پوست برنز و تیره یا روشن و یا موی نازک دارید این دستگاه می تواند با تغییر فرکانس موهای زائدتان را از بین ببرد.

کاربری آسان از دیگر نکاتی است که این دستگاه را منحصر به فرد می کند. سیستم عامل این دستگاه به گونه ای است که پزشک یا اپراتور پس از مدت کوتاهی بر آن مسلط شده و همین امر موجب اثردهی بیشتر فرآیند لیزر خواهد شد. همچنین نرم افزار این دستگاه دائما آپدیت شده و قابل ارتقا با امکانات جدید می باشد. جلسات مورد نیاز برای رفع موهای زائد با دستگاه پلاتینیوم، به دلیل داشتن قدرت بالا و همچنین قطر زیاد اپلیکاتور نسبت به سایر دستگاه ها کمتر می باشد. آسان از دیگر نکاتی است که این دستگاه را منحصر به فرد می کند. سیستم عامل این دستگاه به گونه ای است که پزشک یا اپراتور پس از مدت کوتاهی بر آن مسلط شده و همین امر موجب اثردهی بیشتر فرآیند لیزر خواهد شد. همچنین نرم افزار این دستگاه دائما آپدیت شده و قابل ارتقا با امکانات جدید می باشد. جلسات مورد نیاز برای رفع موهای زائد با دستگاه پلاتینیوم، به دلیل داشتن قدرت بالا و همچنین قطر زیاد اپلیکاتور نسبت به سایر دستگاه ها کمتر می باشد.

اجزاء تشکیل دهنده دستگاه لیزر پلاتینیوم

اجزاء تشکیل دهنده دستگاه لیزر پلاتینیوم اجزاء دستگاه لیزر در نگاه اول شاید بسیار ساده باشد. اما هر کدام جداگانه وظایفی دارند که نبودشان عملکرد کلی دستگاه را مختل می کند. این دستگاه با ترکیب کردن سه طول موج ۷۵۵ ، ۸۰۸ و ۱۰۶۴ نانومتر و انرژی ۱۲۰ ژول به ازای هر پالس، در کوتاه ترین زمان موهای زائد را از بین می برد. این انرژی در طول فرآیند لیزر به انرژی گرمایی تبدیل می شود و بدون هر گونه آسیب به قسمت های دیگر فولیکول مو را از بین می برد. میزان اثر گذاری لیزز فقط به فناوری طول موج های آن بستگی ندارد، بلکه عواملی چون تعداد شلیک های لیزر، قطر پرتوی پرتاب شده، وقفه ی بین هر شات و داشتن یا نداشتن سیستم خنک کننده در اثر بخشی نهایی لیزر تاثیرگذار است.

اجزای اصلی این دستگاه شامل قسمت های زیر می باشد

 1. ماده فعال : ماده ای که بعد از برانگیختگی از خود فوتون ساطع میکند
 2. کاواک : محفظه ی حاوی ماده فعال
 3. منبع تغذیه : تامین انرژی لازم جهت عمل محرک

در دستگاه لیزر پلاتینیوم علاوه بر سیستم خنک کننده هندپیس که در خود دستگاه تعبیه شده است و باعث خنک نگه داشتن پوست در طولانی مدت می شود، یک چیلر که نقش خنک کننده تیوب لیزر را بر عهده دارد نیز به عنوان قطعه یدکی فعال است که با خنک نگه داشتن کل دستگاه باعث بهبود عملکرد کلی و در نتیجه افزایش عمر مفید دستگاه لیزر می شود. تکنولوژی دستگاه پلاتینیوم براساس حباب های LED بوده و سرعت خاموش و روشن شدن آن روی پوست بسیار سریع است. این دستگاه موهای زائد را در عرض چند دقیقه از بین می برد و همین سرعت بالا از نقاط عطف این دستگاه است.در دستگاه لیزر پلاتینیوم علاوه بر سیستم خنک کننده هندپیس که در خود دستگاه تعبیه شده است و باعث خنک نگه داشتن پوست در طولانی مدت می شود، یک چیلر که نقش خنک کننده تیوب لیزر را بر عهده دارد نیز به عنوان قطعه یدکی فعال است که با خنک نگه داشتن کل دستگاه باعث بهبود عملکرد کلی و در نتیجه افزایش عمر مفید دستگاه لیزر می شود. تکنولوژی دستگاه پلاتینیوم براساس حباب های LED بوده و سرعت خاموش و روشن شدن آن روی پوست بسیار سریع است. این دستگاه موهای زائد را در عرض چند دقیقه از بین می برد و همین سرعت بالا از نقاط عطف این دستگاه است.

طرز کار دستگاه لیزر پلاتینیوم

درباره مزایا و مشخصات کلی دستگاه لیزر پلاتینیوم صحبت کردیم اما چگونگی طرز کار دستگاه لیزر، شاید سوالی باشد که در ذهنتان بی پاسخ باشد. این دستگاه با استفاده از یک طول موج نوری و متمرکز کردن پرتوهای نوری با انرژی یکسان یک پالس برای از بین بردن موهای زائد ارسال می کند و در عین حال به قسمت های دیگر بدن هیچ آسیبی وارد نمی کند. هدف اصلی پالس ها آسیب زدن به بخش های تیره تر در ریشه ی موهاست که به آن ملانین می گویند که ملانین در فولیکول مو واقع شده است. ملانین های وجود در فولیکول در موهای مشکی و قهوه ای با موهای بلوند یا قرمز متفاوت است و به همین دلیل تعداد جلسات و اثرگذاری لیزر بر روی این نوع موها نیز با هم تفاوت دارد. از سوی دیگر پوست های روشن هدررفت انرژی اشعه را کمتر کرده و نتیجه ی سریع تر و بهتری می گیرند.

اپراتور قسمتی که می خواهد لیزر کند را با ژل سونوگرافی آغشته کرده و سپس سر هندپیس را به صورت رولی روی پوست به حرکت در می آورد‌ بسته به توان مصرفی دستگاه ها این حرکت دورانی قابل تکرار شدن است و چون توان خروجی دستگاه های پلاتینویم بالا است، این حرکت تا چهار بار نیز قابل تکرار است. کلیه ی این اطلاعات در کاتالوگ دستگاه مشخص شده ولی همان طور که گفته شد این دستگاه کاربری بسیار آسانی دارد.

مهم ترین مزایا دستگاه لیزر پلاتینیوم

مهم ترین مزایا دستگاه لیزر پلاتینیوم هنگامی که قصد پاکسازی پوست و خلاصی از شر موهای زائد را دارید احتمالا اولین سوال این است که تا چه مدت نیاز به پاکسازی مجدد ندارید. انتخاب مناسب ترین روش برای حذف موهای زائد قطعا شما را از این مشکل خلاص می کند. تا به امروز لیزر بهترین و موثرترین روش شناخته شدن در کل دنیا است. از انواع دستگاه های لیزری که این روزها در مراکز لیزر استفاده می شود لیزر پلاتینیوم بسیار مشهور و کاربردی است. مزایا دستگاه لیزر پلاتینیوم که یکی از به روز ترین و جدیدترین دستگاه های حال حاضر برای رفع موهای زائد می باشد، بسیار قابل توجه است. به طور مثال این دستگاه با استفاده از سیستم خنک کننده ای که دارد، درد را تا حد قابل توجهی کاهش داده و پس از استفاده هیچ آثاری از سوختگی یا تاول را روی پوست باقی نمی گذارد و سرعت عمل بسیار بالایی دارد.

از مهم ترین مزایای این دستگاه می توان یه موارد زیر اشاره کرد

 • دستگاه چیلر مجزا با ویژگی خنک کنندگی قوی که باعث افزایش بهره وری و طول عمر دستگاه می شود
 • توان بالا برای نفوذ بیشتر در پوست و عملکرد بهتر
 • نفوذ و جذب بالا در ملانین موهای زائد
 • به صفر رسیدن درصد خطای سوختگی و تاول
 • افزایش سرعت کلاژن سازی در پوست و جوانسازی پوست
 • قابلیت جذب به وسیله رنگدانه های پوست
 • داشتن قابلیت فوری واگرای پرتوی لیزر بلافاصله پس از برداشتن از روی پوست
 • درمان ضایعات عروقی
 • امکان لیزر نقاطی مثل گوش که دسترسی به آن ها آسان نیست
 • اثبات اثربخشی بالینی دستگاه تا 7 سال پس از استفاده
 • اپلیکاتور نوری برای سهولت کار اپراتور
 • درمان و رفع موهای زائد بدون درد و آسیب

نکات ضروری جهت استفاده از دستگاه لیزر پلاتینیوم

اولین قدم برای استفاده صحیح و دریافت نتیجه مطلوب از یک موضوع مطالعه کامل و اشراف همه جانبه به آن است. این روزها به لطف تبلیغات فراوان مرکزهای زیبایی همه ی ما اندک اطلاعاتی درباره لیزر موهای زائد داریم و یا حداقل اسم دستگاه های معروف لیزر را شنیده ایم. یکی از مهم ترین نکات قبل از استفاده از دستگاه لیزر، شناخت نوع پوست و جنس موهاست. داشتن این اطلاعات پایه ای به شما کمک می کند تصمیم بهتری گرفته و هزینه و انرژی خود را بیهوده تلف نکنید. لازم است که بدانید در صورت انتخاب صحیح دستگاه لیزر، اثربخشی این فرآیند تا 90 درصد اثبات شده است و باورهای غلطی مانند ایجاد سرطان و یا افزایش ناباروری از لحاظ علمی بسیار غلط است.

از مهم ترین دلایلی که دستگاه لیزر پلاتینیوم پینشهاد می شود، مناسب بودن این دستگاه برای انواع پوست و موهاست. مراقبت از پوست مهم ترین نکته ای است که بعد از لیزر ضروری است که انجام دهید. برای نتیجه گیری هر چه بهتر از لیزر با دستگاه پلاتینیوم بهتر است موارد زیر را رعایت کنید

 • قبل از لیزر نه با سولاریوم و نه به صورت طبیعی پوست خود را برنزه نکنید
 • حداقل 3 روز قبل و 3 روز بعد از لیزر در معرض نور مستقیم آفتاب نباشید و از ضد آفتاب استفاده کنید
 • 2 یا 3 روز قبل موهای بخشی که می خواهید لیزر کنید را با تیغ شیو کنید
 • از وکس کردن ، اپیلاسیون و بند انداختن محل مورد درمان پرهیز کنید
 • در روز لیزر صورت، به هیچ وجه آرایش نکنید
 • تا 24 ساعت قبل از لیزر، نوشیدنی الکی یا کافئین دار ننوشید
 • تا 6 ماه پس از استفاده از قرص هایی مانند راکوتان لیزر نکنید
 • قبل از لیزر قرص های آنتی بیوتیک مصرف نکنید

مرکز پخش دستگاه لیزر پلاتینیوم

مرکز پخش دستگاه لیزر پلاتینیوم در حال حاضر در اکثر مراکز درمانی و لیزر پوست و مو در ایران از دستگاه لیزر پلاتینیوم استفاده می شود. این دستگاه توسط معتبرترین مراکز پزشکی در سراسر جهان تایید شده و در نتیجه استانداردهای لازم را داراست، اما خرید دستگاه اصل نکته ای است که باید بسیار به آن توجه شود چرا که دستگاه های های کپی و تقلبی در بازار بسیار زیاد است.

برای اطمینان خاطر شما، مرکز پخش دستگاه لیزر ما یکی از معتبرترین مراکزی است که می توانید با خیال راحت از قیمت و اصالت کالا خرید کنید. لازم به ذکر است اگر دستگاهی نامرغوب و غیر اصل تهیه کنید علاوه بر ضرر مالی، ضررهای ناشی از حوادث جانی و تهدید سلامتی افراد نیز متوجه شما می گردد که بعضا این ضررها غیر قابل جبران هستند. از این رو در هنگام فروش دستگاه لیزر، اولین نکته ای که برای ما اهمیت دارد حفظ جنبه ی مالی و سلامتی شماست. پس برای اطمینان خاطرتان پیشنهاد می کنیم با ما در ارتباط باشید. شرکت ما با داشتن سابقه درخشان و طولانی در پخش دستگاه لیزر پلاتینیوم، یکی از شناخته شده ترین های این حوزه است. شما می توانید با مشاوره و پشتیبانی آنلاین سایت در ارتباط بوده و پاسخ کلیه سوال های خود را بگیرید و پس از قطعی شدن سفارش خود در مدت زمانی کوتاه دستگاه لیزرتان را تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.