فروش دستگاه لیزر الکس دایود

فروش دستگاه لیزر الکس دایود در مجموعه ما به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می شود و این امر باعث می شود که شما در هزینه ها صرفه جویی کند و هم چنین جنس نا معتبر و تا مناسب تهیه نکنید. و بتوانید به صورت مستقیم و یا خیال راحت خرید خود را در هر کجای ایران هستید انجام دهید.

فروش دستگاه لیزر الکس دایود

بررسی عملکرد دستگاه لیزر الکس دایود

بررسی عملکرد دستگاه لیزر الکس دایود

دستگاه لیزر دایود یکی از محبوب ترین دستگاه های لیزر در ایران است که به همین خاطر در زیر به معرفی این کاربرد دستگاه لیزر می پردازیم.

.همانطور که شنیده اید دستگاه لیزر دایود و دستگاه لیزر الکس دایود و همچنین دستگاه لیزر الکساندرایت از جمله دستگاه های پرطرفدار در بین مردم است و برای انتخاب بین این لازم است اطلاعات کافی داشته باشید به همین منظور ابتدا در زیر به انواع تیپ پوستی می پردازیم.

کلی تیپ پوستی انسان ها از شماره ۱ تا ۶ شماره بندی شده است و از تیپ شماره یک که خیلی روشن است به ترتیب تیره تر میشوند و تا شماره ۶ ادامه دارد.

لیزر دایود طول موج ۸۱۰ نانومتر را دارد که این طول موج طول موج بسیار عالی برای تیپ پوستی ۴ و ۵ می باشد و قدرت جذب بسیار بالایی دارد و ریشه مو را متلاشی می‌کند و همچنین این طول موج برای اپیدرم کاملاً بی خطر میباشد و هیچ تاثیری بر روی سطح پوست نخواهد گذاشت همین دلیل این دستگاه یکی از پرطرفدارترین دستگاه‌های حذف موی زائد شناخته شده است.

دستگاه لیزر الکس دایود برای حذف مو های زائد از جمله دستگاه های مدرن شناخته شده است و از جمله بهترین دستگاه های لیزر است که در ایران در دسترس است و دارای چندین موج و طول موج مختلف است که این امر باعث می شود تا دستگاه برای انواع موها و پوست ها مناسب باشد و اپراتور مناسب فرد موج ها را تنظیم کند.

لیزر الکس دایود از جمله راحت ترین راه ها برای حذف موهای زائد است این دستگاه دارای طول موج های متفاوتی است که باعث می شود ۶ نوع تیپ پوستی را در بر بگیرد و بتوان مو های زائد را در آنها از بین برد دستگاه لیزر الکس دایود دارای سیستم خنک کننده است که این امر برای افراد بسیار مناسب و پرطرفدار است.و به هنگام لیزر مدت زمان طولانی تری پوست را خنک نگه می دارد و این امر باعث می شود بیمار درد کمتری را احساس کند.


خرید دستگاه لیزر الکس دایود

خرید دستگاه لیزر الکس دایود عرضه دستگاه لیزر الکس در مرکز ما باعث می شود شما عزیزان بتوانید. به راحتی خرید این دستگاه را انجام دهید و به صورت مستقیم دستگاه با کیفیت و اورجینال را تهیه کنید. فقط کافی است به سایت ما مراجعه کنید و ثبت سفارش کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.