مجموعه نوا شما را به خرید بهترین تجهیزات پزشکی زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه دستگاه لیزر دایود

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت لیزر الکساندرایت و لیزر الکس دایودقیمت انواع دستگاه لیزر دایود

حتی در قرن بیست و یکم با پیشرفت غیرقابل انکار فناوری دیجیتال، رشد مو های ناخواسته همچنان یک چالش درمانی است. اما به لطف جدیدترین فناوری های برش، گزینه های درمانی مؤثر، ایمن و غیر تهاجمی برای رفع موی بلند و زائد مدت وجود دارد. دستگاه لیزر دایود. این دستگاه بدون شک بهترین انتخاب برای کسانی که می خواهند از شر مو های خود خلاص شوند می باشد. مجموعه ما اقدام به فروش دستگاه لیزر دایود به صورت ویژه نموده است.

فروش ویژه دستگاه لیزر دایود

تفاوت لیزر الکساندرایت و لیزر الکس دایود

تفاوت لیزر الکساندرایت و لیزر الکس دایود لیزر موهای زائد روشی ایمن، موثر و بدون درد محسوب می شود. سیستم های لیزری که معمولاً برای درمان مو های ناخواسته استفاده می شود شامل لیزر یاقوت کبود 694 نانومتری ، لیزر دیود 800 نانومتری و لیزر الکساندریت 755 نانومتر است. مکانیسم هایی که توسط این دستگاه ها صدمات انتخابی به فولیکول های مو ایجاد می شود ، بر اساس مفهوم فوتوترمولیز انتخابی است.

از طرفی، طول موجهای قرمز باعث جذب انتخابی ملانین می شوند، همراه با نفوذ عمیق به درم. علاوه بر این، مدت زمان پالس کوتاه تر یا مساوی با زمان استراحت حرارتی فولیکول های مو ، آسیب حرارتی را به فولیکول های مو محدود می کند.

لیزر دیود و لیزر Alexandrite در درمان موهای ناخواسته مؤثر تلقی می شوند، اگرچه اثربخشی این دو سیستم لیزر برای رفع موی دائمی می تواند کاملاً متفاوت باشد.

لیزر دیود در مقابل لیزر الکساندریت: کدام یک بهترین است؟
با استفاده از فن آوری قطعی موهای زائد لیزر که به سرعت بهبود می یابد، تکنیک ها و انواع جدید لیزر مورد استفاده قرار می گیرند. در حالی که لیزر موهای زائد در حال حاضر توسط اکثر متخصصان پوست مورد تأیید است، تعداد جلسات، رنگ مو و پوست و نوع لیزر مورد استفاده تعیین خواهد کرد که کدام نوع لیزر موهای زائد مؤثر است.

تفاوت بین لیزرهای دیود و الکساندریت چیست؟
هر دو نوع لیزر غالباً برای از بین بردن دائمی موها برای موهای ناخواسته استفاده می شود، اگرچه لیزر دیود بسیار جدیدتر است و به همین دلیل فناوری آن لبه بالاتری دارد.

لیزر دیود
لیزر دیود در طول موج 800 یا 810 نانومتر کار می کند. این طول موج طولانی تر امکان نفوذ عمیقتر پوست را فراهم می کند ، از ملانین موجود در اپیدرم پوست جلوگیری می کند و بنابراین فولیکول مو را مستقیماً هدف قرار می دهد. طول موج طولانی تر به جلوگیری از آسیب دیدگی پوست و تغییر رنگدانه ها کمک می کند ، که می تواند با انواع لیزر کوتاه تر ایجاد شود. لیزر دیود برای درمان موهای ضخیم و مقاوم و همچنین برای موهای سبک و شکننده مناسب است.

لیزر Alexandrite:
لیزر Alexandrite در طول موج 755nm ، طول موج کوتاه تر از لیزر دیود ، عمل می کند و از این روش برای درمان لیزر موهای زائد بر روی انواع پوست I-IV بطور موثری استفاده شده است. طول موج کوتاه تر باعث می شود که این روش درمانی بر روی پوست سبک تر از پوست تیره موثر باشد. لیزر Alexandrite با اندازه بزرگتر ، می تواند نواحی بزرگتر را نسبتاً سریع مانند پشت یا قفسه سینه بپوشاند.

قیمت انواع دستگاه لیزر دایود

قیمت انواع دستگاه لیزر دایود مجموعه ما اقدام به عرضه انواع مختلف لیزر با بهترین قیمت و کیفیت نموده است. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت انواع دستگاه لیزر دایود و یا ثبت سفارش آن ها با ما تماس حاصل نمایید.

معصومه سادات علوی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نوا شما را به خرید بهترین تجهیزات پزشکی زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید