فروش ویژه دستگاه هایفو اولترا کلینیکال آمریکایی

یکی از دستگاه های کلاژن سازی پوست که البته عملیات گسترده دیگری را هم انجام می دهد؛ دستگاه هایفو اولترا کلینیکال است که از سری دستگاه های آمریکایی محسوب گشته و امروزه در کلینیک های زیبایی پوست، به وفور مورد استفاده قرار می گیرد و بهترین کارایی را از خود به نمایش گذاشته است. حالا فروش دستگاه هایفو با شرایط ویژه آغاز شده و می توانید آن را با شرایط عالی تهیه نمایید.

فروش ویژه دستگاه هایفو اولترا کلینیکال آمریکایی

ویژگی های دستگاه هایفو اولترا

ویژگی های دستگاه هایفو اولترا دستگاه هایفو اولترا از دستگاه های فوق العاده و بسیار با کیفیتی است که به دلیل عملکرد قابل توجهی که در زمینه زیبایی پوست دارد؛ مورد توجه کثیری از پزشکان متخصص زیبایی صورت قرار گرفته و حالا با کمک آن می توان خیلی از اقدامات مربوط به زیبایی را به انجام رساند.

اگر می خواهید با ویژگی های دستگاه هایفو اولترا بیشتر آشنا شوید؛ به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً گزینه های زیر را مطالعه نمایید:

  1. این دستگاه با استفاده از فناوری فوق پیشرفته هایفو یعنی سونوگرافی با تمرکز و شدت زیاد ساخته شده و دارای توان مصرفی بسیار زیاد و تا 150 وات می باشد.
  2. لایه های عمیق ساختاری پوست را مورد هدف قرار داده و به لایه های بیرونی و سطحی پوست، هیچ کاری ندارد و آن را تحت تاثیر قرار نخواهد داد.
  3. بدون نیاز به جراحی و تنها به کمک این دستگاه می توان از اثرات لیفت طبیعی صورت بهره مند گشت؛ حتی با نتیجه ای بهتر از جراحی لیفت.
  4. بافت پوستی توسط دستگاه هایفو و بدون جراحی برداشته شده و پوست سفت خواهد شد.
  5. کلاژن را در پوست بازسازی نموده و به جوان تر و زیباتر کردن پوست خواهد پرداخت.
  6. علاوه بر سفت کردن پوست، عضلات صورت را هم سفت کرده و شکل بهتری می بخشد.
  7. این دستگاه قادر است تا چین و چروک ایجاد شده روی پیشانی، دهان و اطراف چشم را برطرف نموده و کشش پوست را بیشتر می سازد.

قیمت دستگاه هایفو اولترا کلینیکال چقدر است؟

قیمت دستگاه هایفو اولترا کلینیکال چقدر است؟ دستگاه هایفو اولترا که از دستگاه های بسیار موثر و مفید در حوزه زیبایی پوست و صورت به شمار آمده و حالا در کلینیک ها روی آن تمرکز زیادی جهت استفاده شده است؛ از مدل ها و ساختارهای متفاوتی برخوردار می باشد.
یعنی ممکن است شما مدلی از این دستگاه را ببینید که دارای ساختار ساده تر و امکانات به نسبت کمتری باشد که در این صورت، قیمت آن هم کمتر خواهد بود.
یا حتی ممکن است نوع فول امکانات و نسخه کاملی از این دستگاه را مشاهده نمایید که بالطبع دارای قیمت بیشتری است.

در هر حال قیمت دستگاه با توجه به مشخصات فنی و ظاهری آن، متغیر بوده و جهت استعلام دقیق آن باید از مرجع فروش معتبر این تجهیزات که این مرکز نیز در زمره آنها قرار گرفته؛ اقدام فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.