قیمت ارائه دستگاه لیزر ژلی دایود

از کاربردی ترین انواع دستگاه لیزر می توانیم به دستگاه لیزر ژلی دایود اشاره داشته باشیم، این دستگاه دارای مدل های متنوعی بوده و از طول موج بلند تری برخوردار می باشد، در نتیجه نور می تواند به عمق بیش تری از پوست نفوذ نماید و ریشه را به‌ خوبی متلاشی کند.

با توجه به کارایی بالای این دستگاه و قیمت مناسب آن، استقبال از خرید دستگاه لیزر دایود بسیار داغ بوده و با این وجود مراکز حتی به صورت عمده محصول را در اختیار مشتریان قرار می‌ دهند.

قیمت ارائه دستگاه لیزر ژلی دایود

انتخاب دستگاه لیزر دایود یک روش ایمن

انتخاب دستگاه لیزر دایود یک روش ایمن در حال حاضر ما با دستگاه لیزر متنوعی در بازار مواجه هستیم که هر یک از آن ها از ویژگی‌ های منحصر به فردی برخوردارند، از بهترین انواع دستگاه لیزر موجود در بازار داخلی ایران می توانیم به دستگاه لیزر الکساندرایت و دستگاه لیزر دایود اشاره داشته باشیم.

این دستگاه ها بر روی ملانین سیاه رنگ موجود در ریشه مو عملکرد مناسبی داشته و باعث از بین رفتن آن ها خواهد شد، از محبوب ترین و کامل ترین انواع دستگاه لیزر، دستگاه لیزر دایود می باشد. این دستگاه بهترین گزینه برای پوست های ایرانی بوده و استفاده از آن هیچگونه عوارض جانبی به همراه نخواهد داشت.

دستگاه لیزر دایود دارای طول موج بین ۸۰۰ تا ۸۱۰ نانومتر است و با جذب کمتر رنگدانه های لایه اپیدرم، برای افراد با پوست تیره تر گزینه ای مناسب می باشد، سوختگی این دستگاه کم تر بوده و کارایی بسیار بالایی دارد. برای ساخت دستگاه دایود از تکنولوژی‌ های نیمه هادی نور قرمز رنگ در محدوده مرئی استفاده شده که می توان به جرات گفت این نمونه بهترین منبع برای از بین بردن سلول‌های مو است.

لیزر در دستگاه لیزر دایود در مدت زمان بسیار اندکی پالس خواهد شد، این شعاع نوری به ریشه مو تابانده می‌ شود و با تبدیل انرژی نورانی به انرژی گرمایی می تواند به خوبی ریشه مو را متلاشی کند، انرژی این دستگاه مسلماً به فولیکول‌ های مو اعمال خواهد شد و در نتیجه به پوست اطراف آن کم ترین آسیب را وارد خواهد کرد.

فروش ویژه دستگاه لیزر ژلی دایود

فروش ویژه دستگاه لیزر ژلی دایود

با توجه به استقبال بسیار زیاد به امر لیزر، بازار ارائه دستگاه لیزر حرفه ای دایود بسیار خوب می باشد و با این وجود افراد می‌ توانند به راحتی هر نوع از آن را خریداری نمایند، در حال حاضر برای خرید روش های بسیاری وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن ها به صورت ویژه محصول خود را تهیه کنند.

یکی از آن ها مراجعه حضوری به مرکز عرضه انواع لیزر می باشد، اما چنین روش خریدی به شما توصیه نمی شود چرا که با صرف وقت و هزینه بسیار زیادی همراه است ضمن اینکه احتمال دارد سلامتی شما به خطر بیفتد.

شما می‌ توانید از طریق درگاه اینترنتی بهترین و با کیفیت ترین دستگاه لیزر خود را تهیه نمایید و خریدی اقتصادی را تجربه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.