قیمت انواع دستگاه shr لیزر

قیمت انواع دستگاه shr لیزر در بازار با توجه به نوع کارکرد و ویژگی های فنی آنها تعیین می شود. البته فاکتورهای متعدد دیگر نیز در این امر دخیل هستند که به بررسی آنها خواهیم پرداخت. همچنین این مدل دستگاه لیزر را با نوع الکسانداریت مقایسه می کنیم که بدانیم استفاده از کدام یک کاربردی تر است.

قیمت انواع دستگاه shr لیزر

مقایسه دستگاه shr و الکساندرایت

مقایسه دستگاه shr و الکساندرایت دستگاه لیزر الکسانداریت دارای طول موج 755 نانومتر است که نسبت به مدل های دیگر موجود در کلینیک ها به عنوان سریع ترین شیوه برای حذف موهای زائد بدن شناخته می شود. از این دستگاه اغلب برای رفع موهای زائد در نواحی بزرگ مانند سائد، بازو، شکم و ران ها استفاده می کنند. استفاده از آن نیز بیشتر به افرادی که دارای پوست روشن تا زیتونی رنگ دارند، پیشنهاد می شود. جالب است بدانید که این دستگاه برای جوانسازی پوست و درمان جای برخی زخم ها نیز به کار گرفته می شوند. در مقابل دستگاه shr را می توان به عنوان مدلی نوین و مدرن در صنعت زیبایی و پوست نام برد.
دستگاه shr نیز از تکنولوژی های مدرن برای از بین بردن موهای زائد بدن استفاده می کند. بکارگیری آن بر خلاف مدل الکساندرایت برای پوست های برنزه شده نیز امکان پذیر است. در شیوه کار از طول موج های لیزری 640 تا 950 نانومتر بهره می برد. خوشبختانه در این مدل امکان استفاده از طول موج های تکی نیز با هدف کاهش میزان درد و جلوگیری از سوختگی پوست استفاده می شود. بهترین طول موج در انواع دستگاه لیزر shr حدود 750 نانومتر است. حذف موهای سفید و از بین بردن موهای خاکستری نیز از طریق این دستگاه امکان پذیر است. در یک مقایسه کلی می توان گفت که افرادی با پوست های تیره و برنزه می توانند بدون نگرانی از دستگاه لیزر مدل shr استفاده کنند.

شرکت فروش دستگاه shr لیزر

شرکت فروش دستگاه shr لیزر فروش دستگاه لیزر موهای زائد shr به عنوان محصولی مدرن و با قابلیت های به روز در بازار با سرعت بالایی صورت می گیرد. از آنجایی که تعداد کلینیک های زیبایی به ویژه در کلان شهرها در حال افزایش است، تقاضا برای خرید این محصولات نیز سیر صعودی دارد. برخی از مهمترین مزیت های بکارگیری این دستگاه برای روند کاهش رشد و از بین رفتن موهای زائد عبارتند از:

  • قابلیت نفوذ عمقی در ملانین مو
  • دارای سیستم خنک کننده برای کاهش درد
  • امکان حذف و مو زدایی در نواحی بزرگ بدن
  • بکارگیری نرخ تکرار 10 شات در هر ثانیه
  • قابلیت جذب عالی توسط رنگدانه ها

برای خرید و فروش مستقیم انواع دستگاه لیزر مو های زائد با برندهای معتبر و اطمینان از کیفیت آنها، می توانید اقدام به سفارش آنلاین در این مرکز کنید. استعلام قیمت روز و اطلاع از موجودی مدل های مدنظر در این مرکز به صورت روزانه امکان پذیر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.