قیمت بهترین دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس 2020

قیمت بهترین دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس 2020 بر اساس چه معیارهایی تعیین و اعلام می شوند؟ آیا ویژگی های فنی و کاربردی به تنهایی عامل مهمی در افزایش یا کاهش قیمت این محصولات هستند؟ برای بررسی بیشتر و آشنایی با دستگاه مدل پلاتینیوم پلاس در ادامه مقاله با ما همراه شوید.

قیمت بهترین دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس 2020

معرفی انواع دستگاه لیزر مو های زائد

معرفی انواع دستگاه لیزر مو های زائد چندین سال است که انواع دستگاه های لیزر موهای زائد بدن از پرفروش ترین تجهیزات پزشکی هستند. با افزایش استقبال و تقاضا برای حذف موهای بدن به شیوه الکتریکی و مدرن، تقاضا برای خرید این محصولات نیز افزایش یافته است. همین امر امکان تولید آنها در اندازه های مختلف و با کارکردهای متنوع را موجب شده است. انواع دستگاه های لیزر تولیدی دارای سه طول موج 755 و 808 و 1064 نانومتر هستند. بر اساس این ویژگی دستگاه هایی با طول موج 755 نانومتر را الکس، مدل هایی با طول موج 808 نانومتر را دایود و 1064 را دی یاگ می نامند. هر کدام از این طول موج ها نشان دهنده عمق نفوذ دستگاه برای حذف مو بر روی پوست بدن است. در این بین دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس 2020 به عنوان نمونه ای مدرن از فن آوری ترکیب هر سه طول موج بهره می برد.
در طول فرآیند درمان با این نوع دستگاه، انرژی لیزری به گرما تبدیل می شود. در نهایت بدون ایجاد آسیب به بافت های پوست، فولیکول های مو را از بین می برد. از جمله مهترین ویژگی های بهترین دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس می توان موارد زیر را نام برد:

  • ایمنی بالا برای انواع پوست های تیره و روشن
  • انجام جلسات درمانی کوتاه بسیار سریع
  • دارای سه طول موج همزمان در یک اپلیکاتور
  • مناسب برای ناحیه های مختلف بدن مانند خط بیکینی

خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس به قیمت روز

خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس به قیمت روز دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس به عنوان محصولی با کاربردهای مدرن و پیشرفته دارای قیمت و نرخ متفاوتی نسبت به مدل های قدیمی تر است. سیستم عامل و سیستم های نرم افزاری بکار رفته در تولید آن از موارد هستند که در تعیین قیمت ها اثرگذار می باشند. مدل اصلی این دستگاه تولید کره جنوبی است که قابلیت های منحصر به فردی دارد و به صورت انحصاری به بازار وارد و عرضه می شود.
تعداد سیستم خنک کننده و اپیلکاتورها و طول موج تعبیه شده برای حذف موهای زائد نیز به راحتی افزایش قیمت هر مدل دستگاه را به دنبال خواهد داشت. کلیه شرکت های خدماتی در زمینه عرضه دستگاه لیزر موهای زائد می توانند برای خرید این محصول و دیگر برندهای معتبر از طریق این مرکز اقدام به ثبت سفارش کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.