مجموعه نوا شما را به خرید بهترین تجهیزات پزشکی زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت جدید دستگاه لیزر پلاتینیوم

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقایسه دستگاه لیزر پلاتینیوم با دایودعرضه کننده دستگاه لیزر پلاتینیوم باکیفیت

دستگاه لیزر پلاتینیوم یکی از دستگاه هایی می باشد که برای از بین بردن مو های زائد بدن بسیار خوب است، قیمت این دستگاه ها متفاوت می باشد اما با قیمتی بسیار مناسب با قابلیت های آن ها به بازار هر عرضه می شوند.

دستگاه های لیزر پلاتینیوم جزو جدید ترین دستگاه های لیزر مو های زائد می باشد ولی با این حال مدل های گوناگونی دارد که روزانه تولید و روانه ی بازار می شوند. 

قیمت جدید دستگاه لیزر پلاتینیوم

مقایسه دستگاه لیزر پلاتینیوم با دایود

مقایسه دستگاه لیزر پلاتینیوم با دایود دستگاه های لیزر پلاتینیوم یکی از جدید ترین نوع دستگاه های لیزر می باشند که بعد از دستگاه های دایود تولید و به بازار ها عرضه شده اند و به همین دلیل کارایی و کاربرد هایی بسیار بهتر از دیگر دستگاه های لیزر مو های زائد دارند. 

یکی از عواملی که تفاوت هایی بین این دستگاه های پلاتینیوم و دایود ایجاد کرده است میزان عوارض جانبی و درد های لیزر کردن می باشد، دستگاه های لیزر پلاتینیومی به دلیل داغ شدن بیش از حد آن ها از سنسور ها و قطعاتی خنک کننده بر خوردار است که درد را در هنگام کار کاهش می دهد اما دستگاه های دایود این قابلیت را ندارند. 

یکی دیگر از عواملی که می توان در مورد مقایسه این دو دستگاه اشاره کرد وجود کارایی بیشتر دستگاه می باشد، دستگاه های دایود به دلیل داشتن قدرتی بیشتر می تواند مو های زائد سیاه و ضخیم را از بین ببرد اما دستگاه لیزر پلاتینیومی نه تنها این کار را انجام می دهد بلکه می تواند به جز این کار بر روی بافت پوست و همچنین بر روی ترکیبات مو تاثیر گذار باشد و کار خود را زود تر از دیگر دستگاه ها انجام دهد. 

اما نکته ای که می توان اشاره کرد هر دو دستگاه درمانی بسیار سریع و دوره نقاهتی بسیار کوتاه دارند که این موضوع باعث شده متقاضیان بسیار زیادی را به انجام این کار جذب کنند. 

با این حال می توان گفت بهترین دستگاه لیزر، دستگاه لیزر پلاتینیومی می باشد که قابلیت خود را به بهترین نحوه انجام می دهد که این باغ ثشده بیشترین استفاده از دستگاه های لیزر را دستگاه پلاتینیوم به خود اختصاص دهد که این بسیار خوب است. 

عرضه کننده دستگاه لیزر پلاتینیوم باکیفیت

عرضه کننده دستگاه لیزر پلاتینیوم باکیفیت عرضه کنندگان دستگاه لیزر پوست پلاتینیوم بسیار گسترده است و در تمام نقاط ایران این دستگاه ها عرضه و یافت می شوند، این دستگاه ها کیفیتی بسیار بالا دارند و قیمت آن نیز بسیار مناسب است اما باید بدانید که برای انتخاب این دستگاه ها باید از نقاط قوت و ضعف دستگاه های لیزر اطلاع داشته باشید و آن ها را با هم مقایسه کنید و سپس آن ها را انتخاب و خریداری کنید. 

معصومه سادات علوی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نوا شما را به خرید بهترین تجهیزات پزشکی زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید