قیمت دستگاه لیزر اسکار shr جدید

در بین انواع دستگاه هایی که برای لیزر موهای زائد به وجود آمده است دستگاه لیزر اسکار shr جدید از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و برای افرادی که از درد لیزر، وکس و … ترس دارند بهترین گزینه می باشد. این دستگاه از پیشرفته ترین نوع لیزر می باشد و عملکرد فوق العاده ای دارد. قیمت دستگاه لیزر اسکار shr جدید با توجه به کیفیت و قابلیت هایی که دارد بسیار مناسب و مقرون بصرفه است. 

قیمت دستگاه لیزر اسکار shr جدید

مشخصات فنی دستگاه لیزر اسکار shr

مشخصات فنی دستگاه لیزر اسکار shr دستگاه لیزر اسکار shr با انواع پوست ها سازگاری دارد و هیچ گونه ضرر و خطری ایجاد نمی کند. این دستگاه گرمایی که ایجاد می کند به صورت یکنواخت روی سطح پوست پخش می شود و کاملا بدون درد و بدون ایجاد هیچ گونه تحریک پوستی و عارضه است.

در دستگاه لیزر shr نوری که ایجاد می شود شدت کمتری دارد و به همین دلیل احتمال سوختگی وجود نخواهد داشت و کارایی آن نسبت به دستگاه های مشابه بهتر و استانداردتر می باشد. با استفاده این دستگاه لیزر پوست نیاز به 6 الی 10 جلسه زمان برای از بین بردن کامل موها وجود دارد. این زمان و نتیجه ای که حاصل می شود بسته به فرد و رشد موها مختلف است و برای همه ی افراد یکسان نمی باشد.

در بین انواع دستگاه لیزر این دستگاه از کارایی و عملکرد مطلوب تری برخوردار است و طول عمر بیشتری دارد. دستگاه اس اچ آر طول موج های غیرضروری را در هنگام عمل لیزر فیلتر می کند و مقدار انرژی که از خود بیرون می دهد روی پوست پخش می کند ولی دستگاه های دیگر به صورت یکجا و یکباره انرژی را در یک نقطه وارد می کنند. 

فروش بهترین دستگاه لیزر اسکار shr

فروش بهترین دستگاه لیزر اسکار shr دستگاه لیزر با توجه به نوع و مدل آن با قیمت هایی مختلفی به فروش می رسد. فروش بهترین دستگاه لیزر اسکار shr با کیفیت درجه یک و تضمینی به روش غیرحضوری و آنلاین امکان پذیر می باشد.

خریداران و افراد متقاضی در سایر نقاط کشور می توانند این دستگاه را به صورت آنلاین از طریق این مرکز تخصصی و معتبر توزیع و پخش این محصول سفارش دهند و در زمان کوتاهی تحویل بگیرند. 

این دستگاه قابلیت های زیادی دارد و از متریال درجه یک و بامرغوبیت بالا تولید شده است به گونه ای که دوام و کارایی آن بسیار بالا و خوب می باشد. در واقع هنگام لیزر با دستگاه اس اچ آر فرد احساسی همچون ماساژ دارد و هیج گونه دردی احساس نمی کند. این ویژگی ها باعث فروش فوق العاده ی این محصول شده است. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.