مجموعه نوا شما را به خرید بهترین تجهیزات پزشکی زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستگاه لیزر موهای زائد مطبی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مدل های دستگاه لیزر موهای زائدخرید دستگاه لیزر موهای زائد مطبی

قیمت دستگاه لیزر موهای زائد مطبی با توجه به نوع فناوری لیزری که دارند متفاوت است، به همین دلیل با انواع دستگاه های لیزر با ویژگی های مختلف رو به رو هستیم که هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند.

از جانبی دیگر نوسانات موجود ر بازار قیمت این محصول را دستخوش تغییر قرار می دهد، به همین دلیل نیاز است قبل از خرید از طریق منبعی معتبر قیمت به روز شده را استعلام بگیرید.

قیمت دستگاه لیزر موهای زائد مطبی

انواع مدل های دستگاه لیزر موهای زائد

انواع مدل های دستگاه لیزر موهای زائد مواهای زائد یکی از دغدغه های همیشگی انسان است که برای از بین بردنشان راه های مختلفی را امتحان کرده، که یا جواب نگرفته و یا به صورت موقتی از شر آن ها خلاص شده است. ورود فناوری لیزر و به کار گیری آن جهت از بین بردن مو های زائد اتفاق خوشایندی بود که آن را با تولید دستگاه های مخصوص به صورت ایمنی در کلینیک ها مورد استفاده قرار دادند.

اما مدل های دستگاه لیزر با توجه به نوع فناوری لیزری که دارند مختلف می باشد. هر فناوری، مناسب استفاده برای یک رنگ پوست و ضخامت مو می باشد که نیاز این فاکتور دست به انتخاب زد.

به طور کلی انواع مدل های دستگاه لیزر موهای زائد با توجه به چهار فناوری زیر تقسیم بندی می شوند:

  1. دستگاه لیزر با فناوری لیزر الکساندریت: این دستگاه با این فناوری جزو پر استفاده ترین موارد در کلینیک های می باشد که طول موجی نزدیک به 755 نانومتر دارد. این فناوری بیشتر برای افرادی مناسب است که دارای پوست های سفید و شفاف هستند و ضخامت موهای کمی دارند.
  2. دستگاه لیزر با فناوری لیزر دایود: این فناوری برای پوست هایی که در طیف روشن تا متوسط یا کمی تیره مناسب است و به روی موهای ضخامت بالا هم نتیجه خوبی می دهد. طول موج این دستگاه با این فناوری تا 810 نانومتر هم تخمین زده شده است و جزو فناوری های نوین در این حوزه محسوب می گردد.
  3. دستگاه لیزر با فناوری ان دی یاگ: فناوری ان دی یاگ به طور تخصصی با طول موح 1064 نانومتر برای پوست های تیره و حتی برنزه مناسب است.
  4. دستگاه با فناوری آی پی ال: فناوری آی پی ال را می توان نوعی پرتو تابش دانست که بیشتر در دستگاه های لیزر خانگی و سالن های زیبایی به کار برده می شود، در حالیکه سه مورد قبل برای تولید دستگاه های تخصصی کلینیکی مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید دستگاه لیزر موهای زائد مطبی

خرید دستگاه لیزر موهای زائد مطبی با توجه به مدل های مختلفی که دستگاه های لیزر موهای زائد مطبی با آن رو به رو هستند نیاز است دست به خرید موردی زد که طیف پوستی بیشتری را شامل شود تا بتوانید به روی مراجعین مختلف جواب مثبت بدهد.

به دلیل تماس این فناوری و دستگاه با پوست بخش های مختلف بدن، نیاز است خرید این محصول را از منبعی معتبر انجام دهید، تا از کیفیت و اصالت آن مطمئن باشید.

علاوه بر این هنگام خرید این محصول باید به فناوری آن توجه کنید. هر چه فناوری این دستگاه به روز تر باشد طیف وسیعی از رنگ پوست ها و ضخامت مو ها را در بر می گیرد و در نتیجه دیگر نیاز نخواهد بود که چند باره هزینه کنید.

معصومه سادات علوی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نوا شما را به خرید بهترین تجهیزات پزشکی زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید