قیمت روز دستگاه لیزر دایود هایپرترمیک

قیمت روز دستگاه لیزر دایود هایپرترمیک، متفاوت است. علل‌ گوناگونی را می توان در این زمینه عنوان کرد. اول این که انواع دستگاه لیزر وجود دارد. آن ‌ها مدل های متنوعی دارند و کیفیت و کارکردشان نیز فرق می کند. برندهای مختلفی هم به ساخت چنین دستگاه های مبادرت می ورزند که همه این مسائل، سبب شده تا نرخ ها متغیر باشد.قیمت روز دستگاه لیزر دایود هایپرترمیک

نحوه عملکرد دستگاه لیزر دایود

نحوه عملکرد دستگاه لیزر دایود برای رفع موهای زائد بدن، باید از بهترین دستگاه ها استفاده کرد که دایود یکی از گزینه های مطلوب است. از طرفی، موضوعاتی همچون طول موج بلند، کارکرد بدون نقص و همینطور مراقبت بهتر از پوست، سبب شده تا بسیاری این محصول را بپسندند. اما نحوه عملکرد دستگاه لیزر دایود، به چه شکلی است؟

این وسیله پرتوهای نوری را که طول موج های بالای 810 نانومتر را دارد، به بخش های متفاوت پوست، متمرکز می کند. یکی از مسائل مهم در این دستگاه، جذب گزینشی نور توسط ملانین در فولیکول می باشد که در موهای زائد وجود دارد.

بعد از این که نور جذب شد، بی آن که انرژی زیادی به پوست اطراف مو وارد شود، انرژی در فولیکول به گرمایی تبدیل می گردد. همین امر سبب کاهش جریان اکسیژن می شود. از طرفی، به این روش پیاز مو به شدت آسیب دیده و موهای زائد دیگر رشد نمی کنند.

البته این را هم بگوییم که برای خنک نگه داشتن پوست، برخی در کنار این دستگاه، از لوازم خنک کننده هم استفاده می نمایند. در هر حال، این محصول مناسب برای این مناطق بدن می باشند:

  • زیر بغل
  • خط ریش و چانه
  • همه پا
  • سینه‌
  • پشت لب
  • ناحیه کمر
  • نواحی معروف به بیکینی هم در مردان و هم زنان

مراکز عرضه دستگاه لیزر دایود هایپرترمیک

مراکز عرضه دستگاه لیزر دایود هایپرترمیک اگر به دنبال این هستید که یک دستگاه لیزر لاغری فوق العاده و با عملکرد بالا را تهیه کنید، پیشنهاد ما این است که به این مرکز عرضه دستگاه لیزر دایود هایپرترمیک، مراجعه نمایید. از اینجا می توانید محصولاتی با گارانتی بلند مدت به دست آورید و از سوی دیگر، خریدی مقرون به صرفه را تجربه کنید.

البته فروشنده به صورت عمده لوازم کاربردی را عرضه می کند. در هر حال، چنین دستگاهی از نظر فنی، یکی از مرغوب ترین ها لقب گرفته و مشتریان فراوانی دارد. 

از جمله خصوصیات محصول می شود به داشتن طول موج بالای آن اشاره کرد که به 1060 نانومتر می رسد. همینطور در جلسات کمی می توان ضخامت های چربی زیر پوست را کاهش داد. این دستگاه قابلیت تنظیم در هر ناحیه پوست را دارد و بدون آسیب، کارش را انجام می دهد. این کالا مجهز به خنک کننده نیز می باشد.

1

  1. سلام … جزو معدود دفعاتی هست که یک وب سایت با این جزییات و دقت به نیازهای مشتری توجه کرده و اطلاعات کاملی در زمینه خواص منحصر به فرد این محصول در اختیار مشتریان گذاشته تا انتخاب مطمئنی داشته باشند. ممنون

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.