مجموعه نوا شما را به خرید بهترین تجهیزات پزشکی زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش دستگاه هایفو کره ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد دستگاه هایفو چیست؟نمایندگی دستگاه هایفو کره ای

دستگاه هایفو از جمله دستگاه هایی بوده که به منظور جوان سازی پوست استفاده می گردد. اما در میان مدل های موجود، دستگاه هایفو کره ای از نمونه های پرطرفدار بوده که از تنوع بالایی برخوردار می باشد.

 و قیمت فروش آن به عوامل متعددی چون سال تولید و مدل دستگاه، نوع و قدرت دستگاه و نحوه فروش بستگی خواهد داشت.

قیمت فروش دستگاه هایفو کره ای

کاربرد دستگاه هایفو چیست؟

کاربرد دستگاه هایفو چیست؟

در حقیقت دستگاه هایفو، وسیله ای برای هایفو تراپی و رفع چین و چروک پوست می باشد و از این طریق بدون نیاز به عمل جراحی و بدون درد، پوست صورت و گردن کشیده شده و عمل کلاژن سازی در پوست انجام خواهد شد و می توان گفت که کاربرد دستگاه هایفو به منظور جوان سازی پوست خواهد بود.

در ضمن دستگاه هایفو تراپی از دستگاه های به روز بوده که عملکرد آن بر اساس آخرین تکنولوژی های جوان سازی و کلاژن سازی پوست می باشد و در واقع این دستگاه برای لیفتینگ، از امواج اولتراسوند یا مافوق صوت استفاده می نماید.

و امواج اولتراسوند توسط وسیله ای شبیه عدسی بر روی یک نقطه از صورت، به صورت کانونی جمع شده و به این صورت در نقطه ای با عمق دلخواه متمرکز شده و تابانده خواهد شد.

از این رو با تابانده شدن امواج بر سطح پوست، در نقطه مورد نظر گرمای موضعی ایجاد شده که با نفوذ این امواج در سطح زیرین پوست، کلاژن قدیمی تخریب شده و کلاژن های جدید تولید گردیده و از این طریق عمل جوان سازی پوست صورت خواهد گرفت.

در همین راستا تشعشعات ناشی از اولتراسون در عمق ۳ میلی متری پوست صورت که لایه درم رتیکولر نامیده شده، حرارتی معادل ۶۰ درجه سانتی گراد ایجاد می نمایند.

البته این عمق نفوذ، برای مواردی چون گردن تغییر کرده و در واقع عمق ۴.۵ میلی متری و دمای ۷۰ درجه سانتی گراد برای آن ها در نظر گرفته شده است.

در نتیجه این حرارت منجر به ایجاد تولید انرژی به نام SMAS کرده و این انرژی باعث بازیابی حیات یا نئوسنتز در تبدیل کلاژن ها و الاستین های کهنه و بی کیفیت که در جوانسازی پوست نقشی نداشته، گردیده و آن ها را به عناصری فعال که در جوان سازی پوست موثر بوده، تبدیل خواهد کرد.

و در انتها این روند بازیابی کلاژن ها و الاستین ها، باعث کم عمق شدن چین و چروک های صورت و ایجاد جوانی در پوست صورت می گردد و البته لازم به ذکر است که بعد از انجام هایفو تراپی، عمل کلاژن سازی تا سه ماه ادامه خواهد یافت.

نمایندگی دستگاه هایفو کره ای

نمایندگی دستگاه هایفو کره ای

دستگاه هایفو کره ای از نمونه های باکیفیت دستگاه هایفو تراپی بوده که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

از این رو نمونه های مختلف این دستگاه از طریق نمایندگی فروش دستگاه هایفو در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

معصومه سادات علوی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نوا شما را به خرید بهترین تجهیزات پزشکی زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید