مجموعه نوا شما را به خرید بهترین تجهیزات پزشکی زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز خرید دستگاه لیزر موهای زائد اس اچ آر

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستگاه لیزر اس اچ آر چیست؟قیمت عمده دستگاه لیزر موهای زائد اس اچ آر

مراکز خرید دستگاه لیزر موهای زائد اس اچ آر این دستگاه را به مشتریان خود عرضه می دهند. از این دستگاه در آرایشگری ها زنانه استفاده می کنند. این دستگاه در زمینه حذف کردن موهای زائد به کار می رود. از دستگاه اس اچ آر برای تمامی نواحی  بدن به راحتی می توان استفاده کرد استفاده کردن از این دستگاه هیچ گونه عوارضی را به دنبال ندارد. این دستگاه به صورت لیزر کار نمی کند بلکه با روش دیگری موهای زائد را از بین می برد.

مراکز خرید دستگاه لیزر موهای زائد اس اچ آر

دستگاه لیزر اس اچ آر چیست؟

دستگاه لیزر اس اچ آر چیست؟ دستگاه لیزر ای اچ آر یکی از تجهیزات به کار رفته در آرایشگری های زنانه بوده است که از این دستگاه برای از بین بردن موهای زائد موجود بر روی شکم ران، پاها، سینه، دست ها و حتی صورت نیز می توان استفاده کرد. روش کار این دستگاه به صورت لیزر نبوده بلکه پالس های این دستگاه با تولید نور شدید که به صورت لامپ های زنون تولید می شود مو های زائد را از بین می برد.

دستگاه مورد نظر با ایجاد نور با طول موج 590 تا 1200 نانو متر در پوست نفوذ کرده و ذر فولیکول مو جذب شده و با ایجاد گرما ریشه مو را به این صورت تخریب می کند. این دستگاه هیچ گونه عوارضی ندارد و باعث به وجود آمدن سوختگی بر روی پوست نمی شود. انتقال دادن انرژی به ریشه مو در این دستگاه یکی از امتیاز های تکنولوژی به حساب می آید. 

استفاده کردن از این دستگاه هیچ وقت باعث سوزش و درد در نواحی مختلف پوست نخواهد شد افرادی که به این موارد حساس می باشند با این دستگاه به راحتی می توانند کنار آمده و برای از بین بردن موهای زائد بدن خود از آن استفاده کنند. تعداد شات های دستگاه اس اچ آر 1 تا 20 بوده است. سرعت عمل دستگاه اس اچ آر بیشتر بوده است. به همبن دلیل امروزه بیشتر از این دستگاه استفاده می کنند.

قیمت عمده دستگاه لیزر موهای زائد اس اچ آر

قیمت عمده دستگاه لیزر موهای زائد اس اچ آر قیمت عمده دستگاه لیزر موهای زائد اس اچ آر به مدل و کیفیت دستگاه بستگی دارد علاقمندان دستگاه مورد نظر را با روش های متعددی می توانند تهیه کنند یکی از روش های به دست آوردن دستگاه اس اچ آر سفارش مستقیم بوده است در این صورت دستگاه با هزینه ارزان تهیه می شود روش دیگر برای به دست آوردن دستگاه اس اچ آر سفارش عمده بوده است در این روش نیز محصول با هزینه مناسب تامین می شود.

قیمت دستگاه لیزر همان طور که گفته شد به مدل و کیفیت لیزر بستگی دارد هر چه قدر کیفیت محصول بیشتر بوده باشد هزینه خرید آن نیز بیشتر بوده است.

معصومه سادات علوی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نوا شما را به خرید بهترین تجهیزات پزشکی زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید