مجموعه نوا شما را به خرید بهترین تجهیزات پزشکی زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز توزیع دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه کارکرد انواع دستگاه لیزر موکارخانه عرضه دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم

مجموعه ما، مرکز توزیع دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم با کیفیت مطابق با استانداردهای جهانی و بهداشتی قیمت بسیار ارزان درب کارخانه است. استفاده از لیزر های استاندارد، بدون درد و ناراحتی برای فرد هستند و به پوست آسیب نمی رسانند که خطر عفونت را به حداقل می رسانند. با توجه به ویژگی‌های فنی محصول، شما میتوانید برای خرید دستگاه لیزر ساده با ما در ارتباط باشید.

مرکز توزیع دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم

نحوه کارکرد انواع دستگاه لیزر مو

نحوه کارکرد انواع دستگاه لیزر مو از نظر آناتومیکی ، مو شامل یک ساقه ، یک فولیکول و یک پاپیلای پوستی است که بافت را تغذیه می کند. اپیلاسیون قسمت قابل مشاهده را از بین می برد. در طول اپیلاسیون، ریشه از بین می رود، بنابراین مو دوباره رشد نمی کند.

ملانین ساقه مو، نور را در محدوده قرمز و نزدیک مادون قرمز جذب می کند. گرما فقط سلول های بنیادی فولیکول را از بین می بردو مو توانایی خود را برای بازسازی از دست می دهد. در هیپرتریکوزیس، رشد بیش از حد مو در هر ناحیه ای از بدن وجود دارد و در هیپرسوتیسم، مو در مناطق وابسته به آندروژن رشد می کند. به عنوان مثال، در زنان به دلیل عدم تعادل هورمونی، مو روی صورت، سینه، شکم رشد می کند. اپیلاسیون لیزری نیز برای یک هدف صرفاً زیبایی شناسی انجام می شود: برای از بین بردن زیبایی موهای زائد

خرید لیزر برای رفع موهای زائد با ارزیابی تمام روش های حذف موهای زائد که کلینیک ها استفاده می کنند شروع می شود. رایج ترین روش ها حذف موهای زائد با عکس ، الکترو و لیزر است.

تبدیل الکتریسیته به پرتو نور در لیزرها در یک محیط فعال صورت می گیرد. این دستگاه همچنین انرژی را متمرکز می کند. در لیزرهای دایود برای رفع موهای زائد، نقش محیط کار توسط یک ماده نیمه هادی دو لایه ایفا می شود.

با توجه به اینکه طول موج لیزر هر چه بیشتر باشد،نور به صورت عمیق تری از بافت عبور کرده، بنابراین طول موج نور بستگی به این دارد که از کدام محیط فعال خواهد شد .لیزرهای دیودی فشرده انواعی از‌لیزر هستند که ساده ،ناهموار و ارزان می باشند و از این نوع لیزرها برای انجام IV پوست به کار گیری میشود.

کارخانه عرضه دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم

کارخانه عرضه دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم مجموعه ما، کارخانه عرضه دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم به قیمت بسیار پایین می باشد که به واسطه کیفیت منحصر به فردو قیمت بسیار ارزان توانسته رضایت خیل عظیمی از مشتریان را با خود به همراه داشته باشد. با توجه به ظرفیت‌های فنی کشورمان در تولید انواع لیزر صادرات دستگاه لیزر مخصوص موهای زائد با توجه به کیفیت وبرتر کشورمان نسببت به کشورهای رقیب منطقه در این زمینه، می‌تواند زمینه ساز ایجاد یک بازار تکنولوژیکی دائم برای این محصول در سطح منطقه شود.

معصومه سادات علوی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نوا شما را به خرید بهترین تجهیزات پزشکی زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید