مرکز خرید دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم

مدت مدیدی نمی گذرد که مردم و به ویژه زنان برای خلاص شدن از شر موهای زائد به لیزردرمانی روی آوردند. لیزر موهای زائد توسط دستگاهی انجام می گیرد که یکی از انواع آن، دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم می باشد. اگر حوزه کاری شما نیز به این دستگاه مربوط می شود، می توانید برای خرید این دستگاه مفید و پرکاربرد به ما مراجعه کنید و آن را در حجم عمده و قیمت مناسب تهیه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مرکز خرید دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم

موارد استفاده شده در تولید دستگاه لیزر

موارد استفاده شده در تولید دستگاه لیزر به موی زبری که در قسمت سینه، صورت، چانه و گلو می روید موی زائد گفته می شود که می تواند به دلیل هورمونی و یا غیرهورمونی باشد. برای از بین بردن آن از دستگاه لیزر استفاده می شود به این ترتیب که به وسیله گرما و نور این دستگاه، به عمق قسمت خاص نفوذ کرده و به فولیکول آسیب می رساند و سبب توقف رویش مو و از بین رفتن موی زائد می شود. دستگاه های مختلفی وجود دارد که برای پوست و موهای خاصی کاربرد دارند و برخی دستگاه ها پوست را می سوزانند.

اما دستگاه لیزر پلاتینیوم، نوعی دستگاه می باشد که برای هر رنگ پوست و مویی کارایی دارد این دستگاه به سیستم مجهز خنک کننده تجهیز شده و با قدرت خنک کنندگی خود مانع از سوختن پوست شده و با استفاده از این دستگاه دردی در کاربر حس نمی شود و حتی بعد از استفاده، پوست نرم تر هم می شود. این دستگاه دارای سه طول موج می باشد که عبارتند از:

• فناوری الکس: طول موج ۷۵۵ نانومتر سبب می شود که انرژی بیشتری جذب کند و برای انواع پوست و مو مناسب باشد.

• فناوری ۸۱۰: TM نانومتر طول موجی است که می تواند در عمق ببشتری در فولیکول مو نفوذ کند و با توان تقریبا بالای خود سرعت تکرار زیاد را افزایش دهد.

• فناوری YAG : طول موج ۱۰۲۴ نانومتر در فولیکول مو نفوذ بسیار عمیقی می کند و برای پوست تیره بهترین کارایی را دارد.

فروشنده انواع دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم

فروشنده انواع دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم انواع دستگاه لیزر موهای زاید معمولا در پوست حساسیت و یا خراش ایجاد می کنند و همراه با درد انجام می گیرند. اما دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم از دستگاه های منحصربه فردی است که این مشکلات را ندارد. این دستگاه لیزر ایرانی که با تکنولوژی روز دنیا و با بهترین مواد اولیه و زیرنظر متخصصان ایرانی تولید می شود سبب جذب مشتریان زیادی شده به گونه ای که هر روز به تعداد مشتریان، افزوده می شود تا بتوانند از مزایای آن استفاده کنند.

عرضه دستگاه لیزر ایرانی که توسط همکاران ما صورت می گیرد به صورت عرضه مستقیم و بی واسطه بوده به گونه ای که کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب، شرایط عالی را برای مشتری فراهم می کند. شما نیز می توانید برای خرید آن به صورت حضوری یا اینترنتی اقدام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.