مرکز خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم

اگر دنبال راه حلی اساسی جهت رفع موهای زائد به صورت دائمی هستید ما به عنوان شرکت تامین و پخش دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس آماده همکاری با مراکز خصوصی و فروشگاه های معتبر هستیم. رفع موها به صورت دائم و توان فوق العاده مدل جدبد دستگاه چند کاره پلانتینیوم باعث گردیده که اغلب مشتریان آن را در مراکز پوست و مو و زیبایی به منظور استفاده در ناحیه زیر بغل، سینه و پشت،پا و ران،گوش و بازوها استقاده نمایند.

مرکز خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم

آشنایی با جدیدترین دستگاه لیزر مو زائد

آشنایی با جدیدترین دستگاه لیزر مو زائد توان دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس باعث گردیده است که اغلب مراجعه کنندگان برای یکبار هم شده لیزر درمانی انجام دهند و از این دستگاه فواید زیادی برای مشتریان و خریداران دارد که عبارتند از:

 • این دستگاه انواع موهای روی پوست تیره و شفاف را بدون هیچ گونه عوارضی از بین می برد.
 • از سه طول موج همزمان استفاده می گردد که سرعت را دو برابر می کند.
 • این دسنگاه قابلیت استفاده در نواحی گوش، بینی و لب دارد و برای هر ناحیه ای از بدن قابل استفاده است.
 • مراکز تخصصی پوست و مو می توانند مشتریان و درآمد بیشتری را نصیب خود کنند.
 • انواع موهای برنزه و یا رنگ شده را می توان با این دسنگاه به آسانی از بین برد.
 • طول موج آن به دلیل نفوذ در ریشه های مو و فولیکول های آن را از بین می برد و زمان درمان را کاهش می دهد.
 • تکنولوژی پیشرفته بکار برده شده در این دستگاه باعث شده که زدودن مو بدون هیچ گونه عوارض و دردی و در سریع ترین زمان ممکن انجام گیرد.
 • استفاده از این دسنگاه در از بین بردن مو برای مدت 7 سال اثبات گردیده است.
 • قابلیت تنظیم بر اساس بافت پوست دختران و پسران را داراست و تنظیمات هر کدام به صورت جداگانه انجام می گیرد.

به طور کلی دستگاه های پلانتینوم به صورت کامل موها را از بین برده و یا سرعت رشد آن را متوقف می کند و از سیسنم خنک کننده در ساخت آن استفاده شده که حس طراوت و ملایمی را در زمان درمان به پوست می دهد و یک روش آسان و بی دردسر برای صاف کردن مو دستگاه پلاتینیوم پلاس است.

خصوصیات دستگاه لیزر پلاتینیوم

دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس یک دسنگاه اپیلاسیون واقعی و معتبر برای کلینیک های زیبایی است و در صدر پرطرفدارترین دستگاه های مشابه از بین برنده مو قرار دارد و شرکت پخش دستگاه لیزر آن را به صورت مستقیم به مشتریان عرضه می نماید. توان فوق العاده برای انواع موها و عمر طولانی این دستگاه ها محبوبیت زیادی را در بین استفاده کنندگان داشته است و لیزر درمانی موی زائد با مطمئن ترین روش انجام خواهد گرفت.

این دستگاه ابزاری قدرتمند برای رفع موهای زائد است که ساخت کشور چین است و گواهی کنترل کیفیت ایزو و چند گواهی معتیر دیگر را دارا است. از میله لیزر آلمانی درجه یک در ساخت دستگاه استفاده گردیده که دارای فرکانس 10 هرتز است و سریع ترین و مطمئن ترین دستگاه برای رفع موهای تمام بدن شما است. مکانیزم دستگاه مجهز به سیسنم خنک کننده، یافوت کبود و نوعی گل رس است که توانایی آن را در رفع موها بدون هیچگونه دردی دو چندان می کند.

مشتریان ما از خدمات پس از فروش و راهنمای استفاده از این دستگاه برخوردار می گردند و این دسنگاه 12 ساعت مداوم می تواند در هر روز استفاده گردد و قدرت استهلاک بالایی دارد. دستگاه پلانتینیوم دارای عملکرد و مزایای شبیه دستگاه لیزر تیتانیم است اما از نظر طول موج و سرعت در دوره درمان پایین تر است.

امکان لیزر انواع مو با دستگاه پلاتینیوم

امکان لیزر انواع مو با دستگاه پلاتینیوم طول عمر دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس با توچه به مدل دسنگاه و کیفیت قطعات و کارایی آن تعین می گردد و به دلیل استفاده زیاد از این دستگاه در طول روز تمامی قطعات آن گارانتی چند ساله تعویض می گیرند.

طراحی ویژه این دستگاه باعث شده که این دستگاه نیاز به تعمیر چندانی نداشته باشد و هر روز به مدت 12 ساعت مداوم کار کند که در نوع خود جالب توجه است.

یکی از مواردی که طول عمر این دستگاه را طولانی می کند استفاده از سیستم خنک کننده هم برای قطعات و هم برای پوست محل زدودن مو است و به طور مطمئن از کارکرد این دستگاه برای سالیان متمادی مطمئن خواهید بود.

برای افزایش طول عمر دستگاه لیزر همواره باید بر اساس دستور العمل کارخانه تولیدکننده پیش رفته و همواره دستگاه را تمیز و نگهداری نمایید.

اگر دستگاه لیزر به صورت اصولی و تضمینی استفاده گردد می تواند به صورت مادام العمر از آن استفاده گردد و در طی سالیان متمادی فقط هزیته تعمیر قطعات آن را متحمل شد، البته عمر دستگاه سازنده های مختلف با هم فرق دارد و کیفیت تولید قطعات در همه یکسان نیست.

تکنولوژی ساخت این دستگاه ها و کیفیت برتر قطعات باعث شده است که این دسنگاه ها برای مدت زیادی قابل استفاده باشند و طبیعی است با افزایش سن دستگاه کارکرد و قیمت آن تغییر یابد.

سیستم خنک کنندگی قوی دستگاه لیزر پلاتینیوم

خنک کنندگی دستگاه لیزر به روش کار با آ« بستگی دارد. روش کار دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس بسیار راحت بوده و شامل ضد عفونی کردن ناحیه پوست، تجویز عینک برای مشتری و استفاده از دستگاه هندبیس بر روی پوست و تزریق ژل مخصوص و تمیز نمودن آن در پایان کار با دستگاه است.

برای لیزر مو زائد باید قبل از شروع پوست خود را اسنحمام و سپس شیو کنید چرا که بدون این کار نمی توانید از دستگاه لبزر استفاده کنید. به هتگام مراجعه به کلینیک کاربر دستگاه از مواد ضد عفونی کننده در ناحیه ای که می خواهید خالی از مو گردد استعمال شده و از بیمار خواسته می شود که عینک مخصوص را تا پایان درمان، بر روی چشم گذارد.

از ژل مخصوص هم برای افزایش اطمینان می توان استفاده کرد که محافظت و رطوبت بیشتری در پوست ایجاد می گردد و عملیات موزدایی نواحی محتلف توسط اپراتور که بر کار مسلط دارد آغاز شده و در جهات مختلفی بر روی پوست کشیده می شود و بعد از تضعیف مو،ژل هم از روی پوست برداشته می شود تا مشتری برای دوره های بعدی آماده گردد.

در دستگاه لیزر پلانتینیوم با تکنولوژی پیشرفته HSR از سه تکنولوژی الکس، دایود و یاگ به صورت همزمان استفاده می گردد که هر کدام قسمت های مختلفی ار بافت مو را نشانه گرفته تا کل فولیکول مو برداشته شود.

آخرین نسل دستگاه شامل انواع طول موج مختلف است که با توجه به میران رشد موی فرد قابل تنظیم هستند و با استفاده از برق خانگی روشن شده و تا 12 ساعت مداوم می توان از آنها استفاده کرد.

تنظیمات دستگاه دارای مراحل مختلفی است که در زیر به ذکر آنها بسنده می گردد:

 • ابتدا دسنگاه را روشن و با استفاده از مانیتور دکمه تنظیمات ژول و سرعت بر طبق راهنمای دستگاه را تنظبم می کنیم .
 • سرعت و پهنای پالس دسنگاه را تنظیم نموده تا با این کار شتاب دور زدن مشخص گردد.
 • علاوه بر دستگاه خنک کننده خود دستگاه لبزر، از کولر جهت خنک نمودن محیط اتاق در بسته استفاده نمایید تا کنترل بهتری بر کار داشته باشیم.
 • حتما به منظور جلوگیری از اتصال از محافظ مخصوص ار نوسانگر تنظبم برق استفاده نمایید.
 • از انداختن هندپیس بر روی زمین خودداری نمایید و به صورت آرام و ملایم بر روی پوست بیمار قرار دهید.
 • مطمئن باشسد اپراتور کاربر توانایی و مجوز لازم برای لیزر درمانی شما را داشته باشد.

سرعت کار دستگاه لیزر پلاتینیوم

سرعت کار دستگاه لیزر پلاتینیوم امروزه انتخاب دقیق و درست در مورد دستگاه لیزر می تواند به درد آن کمک کند که بسته به نوع پوست متفاوت بوده و نیز به دلیل این که این دستگاه هنگام کار، از انرژی گرمایی بالایی استفاده می کند باعث سوزش و درد در ناحیه و قسمت لیزر شده می شود که امروزه با پیشرفت علم دستگاه هایی وارد بازار شده اند که از درد کمتری هنگام استفاده برخوردار می باشد که در رفع موهای زائد دارای اهمیت زیادی است. سرعت کار دستگاه لیزر بسیار مهم است.

از مهم ترین علت پرفروش بودن جدیدترین دستگاه لیزر مو می توان به کاربری آسان، قیمت مناسب، رضایتمندی مشتریان و از بین بردن مادام العمر مو بدون عوارض را می توان نام برد.

مسیر امواج لیزر به صورت همزمان بر روی مو اثر گذاشته و تمام بافت های پوست را تا از بین بردن کامل مو طی می کند و علاوه بر حس شادابی در پوست مشتری از درد و قرمزی پوست شکایت نخواهد کرد و درمان با ایمنی کامل انجام می گیرد.

هر چند این دستگاه قیمت بالایی دارد ولی به دلیل سرعت عمل بالا و تضمین کیفیت درمان با استقبال زیادی از افراد با سطح متوسط درآمد در جامعه تبدیل شده و لقب پرفروشترین دسنگاه لیزر مو را به خود گرفته است و در بین جوانان ایرانی محبوبیت زیادی دارد.

فروش دستگاه لیزر در اقساط بلند مدت هم قابل انجام است که علاقه مندان همزمان با کار و درآمدزایی متعهد می گردند که بخشی از کل قیمت کامل دستگاه را ابتدا و بقبه مبلغ را به صورت ماهیانه پرداخت کنند.

پزشکان عمومی و حوزه مو و پوست و زیبایی بر کارایی بالای این دستگاه که قبمت مناسبتری نسبت به سایر دارد، در از بین بردن مو، مهر صحت گذاشته اند و به این دلیل می تواند برای اشتغال زایی جوانان در این حوزه موثر واقع شده به شرطی که آموزش کار با این دستگاه را طی دوره هایی گذرانده باشند.

راهنمای تهیه دستگاه لیزر پلاتینیوم

راهنمای استفاده از دستگاه لیزر مو زائد صورت: در ابتدا باید دفترچه راهنمای همراه با دستگاه را مطالعه کنید این دفترچه شما به نحوه استفاده از دستگاه راهنمایی می کند قبل از استفاده باید بدن خود را شیو و اصلاح کرده و بدن باید تمیز و عاری از هر گونه کرم و چربی باشد و بدن باید خشک باشد سپس دستگاه را بر منطقه ای که می خواهید لیزر کنید قرار دهید و عملیات لیزر را با کمک دستگاه به پایان برسانید. یکی از بهترین دستگاه هایی که امروزه برای لیزر توسط بسیاری از افراد و مورد استفاده قرار می گیرد. خصوصیات دستگاه لیزر بسیار زیاد است.

دستگاه لیزر ژلی دایود می باشد. این دستگاه‌ ها برای رفع موهای زائد جزء پرطرفدارترین نوع دستگاه ها در سطح ایران هستند و طول موج لیزر دستگاه بلندتر است و باعث می‌ شود که نور در عمق بیشتری از پوست نفوذ پیدا کند بدون اینکه هیچ گونه آسیبی به لایه اپیدرم پوست وارد شود. در واقع این دستگاه برای پوست های تیره تره از پوست های روشن تر موثر تر می باشد. ساختمان این دستگاه ها با دیگر دستگاه های لیزر فرق دارد.

به عبارت دیگر برای اینکه این دستگاه‌ ها مورد استفاده قرار بگیرد باید با ژل های مخصوص که وجود دارد ناحیه که لیزر می شود ماساژ داده شود تا دستگاه به خوبی کارکرد خود را داشته باشد. این دستگاه از طریق شیوه تولید با بقیه دستگاهها تفاوت دارد.

خرید بهترین دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاسدر این مجموعه وجود دارد. مشخصات دستگاه لیزر پلاتینیوم را در مطلب زیر برای شما عنوان کرده ایم. مزایا دستگاه پلاتینیوم بیش تر از معایب آن است. طراحی دستگاه لیزر پلاتینیوم به راحتی صورت می گیرد. سرعت دستگاه لیزر پلاتینیوم بسیار بالا است طول موج دستگاه لیزر بسیار بالا است. قیمت دستگاه لیزر در مقایسه با کابرد آن بسیار ارزان است

عرضه کننده دستگاه لیزر پلاتینیوم

عرضه کننده دستگاه لیزر پلاتینیوم خرید دستگاه لیزر رفع موهای زائد به دلیل کیفیت بالاتر دارای قیمت به مراتب بالاتری نسبت به دیگر دسنگاه های لیزر دارند و دارای سیستم هندپیس پیشرفته است و در حدود 10 جلسه دوره درمان، موهای شما را به طور کامل از بین می برد.

روش استفاده از این محصول نیز بسیار آسان است و هر شخصی با اندکی مطالعه از پس آن بر می آید! همانطور که باید بدانید دستگاه بهترین و با کیفیت ترین نوع دستگاه های لیزر موجود می باشد این دستگاه یکی از مدرن ترین دستگاه لیزر می باشد که به علت فانتزی و نو بودن آن می باشد که این عمل سبب شد تا این که روز به روز شاهد مشتریان و متقاضیان بی شماری بود که از آن استقبال های بسیار زیادی را به عمل آورده‌اند به همین ترتیب دستگاه لیزر دارای شرایط و ارزش های متعدد و متنوع بوده که سبب شد تا رضایت مشتریان را به خوبی هرچه تمام به سمت و سوی خودش از کند و در دل آنها بسیار زیادی را برای خودش باز کند. تهیه دستگاه لیزر را در این سایت می توانید انجام دهید.

حال برای بهره مندی از یک موضوع مهم دیگر نیاز است که دستگاه لیزر دایود را بیشتر مورد توجه قرار دهیم یعنی اینکه در رابطه با کارایی و کاربرد آن مطالبی را خدمت شما عزیزان قرار دهیم این دستگاه به دلیل مدرن و نو بودنش به گونه ای طراحی شده است که میتواند در هر ناحیه از بدن انسان فعالیت خود را شروع کند و خود را به روغن مصرف‌کننده بکشد کاربرد این محصول را می توان در عمل پاکسازی مو های زائد بدن مشاهده کرد کاربرد آن به گونه‌ای بوده که به پوست ضرر و آسیبی نمی رساند و به راحتی می تواند عمل پاکسازی موهای زائد را در کسری از ثانیه به صورت کاملا موفق و استاندارد به عمل آورد عرضه دستگاه لیزر در این مرکز انجام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.