مرکز عرضه دستگاه لیزر موهای زائد پزشکی

دستگاه لیزر موهای زائد پزشکی از نمونه تجهیزات پزشکی مدرنی بوده که به منظور حذف دائمی موهای زائد تولید گردیده است. 

و اما این دستگاه بر اساس عملکرد، نوع مو و رنگ پوست، از تنوع بالایی برخوردار می باشد. و با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که داشته افراد زیادی تمایل به خرید و استفاده از آن را خواهند داشت.

بنابراین گونه های مختلف این محصول، از طریق مرکز عرضه دستگاه لیزر مو در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

مرکز عرضه دستگاه لیزر موهای زائد پزشکی

انواع دستگاه لیزر موهای زائد پزشکی

انواع دستگاه لیزر موهای زائد پزشکی

در مجموع دستگاه لیزر موهای زائد پزشکی به سه گروه تقسیم بندی می گردند که هر کدام از آن ها با توجه به رنگ پوست افراد و ضخامت مو عملکرد های مخصوص به خود را خواهند داشت. از این رو برای دریافت نتیجه بهتر باید از دستگاه متناسب با پوست و موی اشخاص استفاده گردد.

بنابراین در این بخش به معرفی انواع دستگاه لیزر موهای زائد پزشکی خواهیم پرداخت.

دستگاه لیزر موی الکساندریت:

در حقیقت این دستگاه دارای طول موجی برابر با ۷۵۵ نانومتر داشته و صرفا برای پوست های روشن و صاف مناسب خواهد بود. زیرا به کمک دستگاه لیزر الکساندریت می توان فقط ملانین های فولیکول مو را جذب نمود و از این رو این دستگاه برای کسانی که پوست تیره دارند، مناسب نمی باشد.

دستگاه لیزر دایود:

و اما این دستگاه، طول موجی معادل ۸۰۰ تا ۸۱۰ نانومتر دارد و به دلیل طول موجی که داشته می تواند بر روی هر دو گروه پوست روشن و  تیره اثر داشته باشد و هم چنین خطرات و عوارض ناشی از لیزر، به کمک این دستگاه، کاهش می یابد.

البته لیزر دایود برای پوست های خیلی تیره و قهوه ای مناسب نبوده و استفاده از آن توصیه نمی گردد.

دستگاه لیزر ان دی یاگ:

این دستگاه که دارای طول موجی معادل ۱۰۶۴ نانومتر بوده، برای تمامی گروه های پوستی طراحی و تولید گردیده است. از این رو افرادی که پوست خیلی تیره دارند، به منظور اثر گذاری هر چه بهتر لیزر در درمان موهای زائد، باید از دستگاه های لیزر ان دی یاگ استفاده نمایند.

در ضمن دستگاه ان دی یاگ به دلیل طول موجی که داشته از بی خطر ترین نمونه های دستگاه لیزر می باشد.

راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد

راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد

در حقیقت کیفیت دستگاه لیزر، رابطه ای مستقیم با سلامت افراد خواهد داشت. از این رو در این بخش نکات مهم و کلیدی در راستای راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد را شرح خواهیم داد.

در ابتدا برای انتخاب دستگاه لیزر، باید به قطر تابش دستگاه توجه نمود و چنان چه قطر تابش قابل تغییر باشد، دستگاه از سازگاری بیشتری برای پوست های مختلف برخوردار می باشد.

از سویی دیگر یک دستگاه لیزر ایده آل به سیستم خنک کننده مجهز می باشد تا از این طریق از داغ شدن دستگاه در زمان کار جلوگیری نماید.

هم چنین دستگاه باید از وقفه تابش ایمن برخوردار باشد. زیرا هر چه این وقفه ها دقیق تر و طولانی تر باشد. خطرات و عوارض ناشی از لیزر در طول درمان کوتاه تر می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.