مرکز پخش دستگاه لیزر موهای زائد بدن

این روزها بسیاری از افرادی که در امر از بین بردن موهای زائد و زیبایی پوست به فعالیت مشغول می باشند، با مراجعه به مراکز پخش دستگاه لیزر موهای زائد بدن، اقدام به خرید بهترین و عالی ترین نمونه این محصول نموده و توسط آن خدمات شایسته ای را به مشتریان خویش ارائه می نمایند. به طور کلی استفاده از لیزر یکی از روش های موثر و جدید است که می توان توسط آن از شر موهای زائد خلاص شد و دوباره زیبایی و جذابیت را برای پوست به ارمغان آورد.

مرکز پخش دستگاه لیزر موهای زائد بدن

معرفی انواع دستگاه لیزر موهای زائد بدن

معرفی انواع دستگاه لیزر موهای زائد بدن امروزه استفاده از دستگاه های لیزر برای از برطرف کردن تمامی موهای زائدی که در بدن وجود دارد، در تمامی کشورهای جهان رایج است؛ زیرا این روش می تواند به صورت سریع، موثر و بدون ایجاد حساسیت، موهای زائد در تمامی قسمت های بدن را به خوبی از بین ببرد و زیبایی و جذابیت زیادی را برای جسم به وجود آورد.

و اما در بازار انواع و اقسام مختلفی از دستگاه های لیزر وجود دارد که در این قسمت به دو نمونه از بهترین آنها اشاره می کنیم:

  1. دستگاه لیزر دایود: این دستگاه دارای طول موج بسیار زیادی است که می تواند به عمق موهای زائد نفوذ کرده و به طور مستقیم فولیکول مو را مورد هدف قرار دهد. از جمله ویژگی های این دستگاه در این است که از آسیب دیدگی پوست و تغییر رنگدانه ها جلوگیری به عمل می آورد. معمولاً از این دستگاه برای موهای درشت و تیره استفاده می نمایند.
  2. دستگاه لیزر الکساندرایت: این دستگاه نسبت به دستگاه لیزر دایود دارای طول موجب کوتاه تری می باشد و معمولاً از آن برای پوست های روشن که دارای موهای روشن تری می باشند استفاده نموده و به خوبی تمامی موهای زائد را از بین برده و پوست را صاف و روشن می کنند.

توزیع کننده دستگاه لیزر موهای زائد بدن

توزیع کننده دستگاه لیزر موهای زائد بدن از دستگاه های لیزر مو می توان در تمامی قسمت های بدن استفاده نمود و بخش بسیار زیادی از موهای زائد آن را از بین برد. این روش با استفاده از پرتوهای نور، فولیکول های مو را تخریب می نماید.
استفاده از آن نه تنها می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن انواع موهای زائد را از بین ببرد، بلکه کیفیت کار را نیز افزایش داده و موجب می شود که اگر موها دوباره رشد کردند، این بار دارای ضخامت و تراکم بسیار کمتری نسبت به قبل باشند.

مجموعه ای که در حال حاضر مشاهده می کنید یکی از بزرگترین مراکز فروش و توزیع دستگاه لیزر در کشورمان ایران می باشد و نمونه های پیشرفته و بسیار حرفه ای این محصولات را با قیمت مناسب در دسترس مشتریان خویش قرار می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.