نمایندگی فروش دستگاه لیزر دایود 2020

زدودن و حذف کردن مو های زائد را می ‌توان از دغدغه های انسانها از گذشته تا به امروز دانست. امروزه برای حذف این موها از انواع دستگاه لیزر دایود استفاده می کنند. ما به عنوان نمایندگی فروش دستگاه های دایود لیزری ۲۰۲۰ به عرضه انواع دستگاه لیزر خانگی و طبی می پردازیم.نمایندگی فروش دستگاه لیزر دایود 2020

چگونگی لیزر موهای زائد با دستگاه دایود

چگونگی لیزر موهای زائد با دستگاه دایود برای زدودن موهای زائد استفاده از پودر موبر از گذشته های دور در ایران رواج داشته است. امروزه از انواع وکس و موم نیز متداول است. ولی استفاده از این گونه محصولات  به از بین رفتن موهای زائد منجر نمی‌شود. برای حذف این مو ها می‌توان آنها را با دستگاه دایود لیزر نمود. گرچه حذف مو های زائد با دستگاه دایود یک عمل تخصصی محسوب می‌شود و نیازمند آموزش های تخصصی می‌باشد؛ با این وجود در این نوشتار تلاش می‌گردد تا به چگونگی  لیزر موهای اضافی با دستگاه های دایود پرداخته گردد. اگر از موهای زائد خسته شده اید با ما همراه باشید.

دستگاه دایود مجهز به یک سری شعاع گرمایی و نوری می‌باشد که بر ملانین فولیکول‌ های مو به صورت مستقیم تمرکز می نماید. رنگدانه بر اثر جذب انرژی ناشی از لیزر نابود شده و بدین طریق از رشد موهای متاثر از لیزر جلوگیری به عمل می ‌آید‌.

در زمان لیزر دایود این دستگاه نیروی نور سرخ را از خود بر روی موهای هدف ساطع می‌کند. نیروی نور سرخ توسط ملانین مو جذب شده و سپس در ریشه مو مبدل به گرما می گردد. گرمای  نور سرخ سلول هایی که باعث رشد موهای زائد می‌شوند را از بین برده و بدین طریق حذف دائمی آنها را موجب می‌‌ شود.

برای انجام عمل لیزر موهای زاید با دستگاه دایود لازم است پیش از کار موهای محل را اصلاح نموده و محل را از چربی و سایر آلودگی ها پاک نمایید زیرا وجود این آلودگیها می‌تواند موجب کاهش اثر لیزر گردد. همچنین در صورتی که قصد لیزر نواحی حساس را دارید بهتر است قبل از شروع کار آن نواحی را بی حس کنید.

خرید دستگاه لیزر دایود با قیمت مناسب

خرید دستگاه لیزر دایود با قیمت مناسب شاید دور از حقیقت نباشد که گفته شود خسته شدن مردم از کوتاه کردن پیوسته موهای زائد با تیغ ها و کرم های موبر، مهم ترین عامل در رونق خرید و استفاده از دستگاه های لیز دایود می‌ باشد. زیرا این دستگاه ها قادرند با حذف دائم موهای زائد برای همیشه شما را از مزاحمت آنها رها می‌کنند. مراجعه به مراکز معتبر عرضه تجهیزات پزشکی این امکان را به شما می دهد که به خرید دستگاه لیزر دیود با قیمت مناسب و کیفیت  مطلوب بپردازید.

در همین راستا شرکت ما به عرضه دستگاه لیزر دایود و سایر تجهیزات زیبایی پزشکی به صورت آنلاین می‌پردازد. اگر قصد تهیه این محصولات را دارید با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.