مجموعه نوا شما را به خرید بهترین تجهیزات پزشکی زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه لیزر مو زائد صورت

آنچه در این مقاله می خوانید...

مهم ترین ویژگی های لیزر مو زائدعرضه بهترین لیزر مو زائد صورت

لیزر مو زائد صورت آخرین لیزری است که در بازار دائمی موهای زائد معرفی شده است. این نور با طول موج 800 نانومتر ساطع می شود و شبیه دیود است و همچنین می تواند با اطمینان بر روی پوست برنزه استفاده شود و در هنگام ظرافت مو نیز موثر است. مزیت اصلی آن این است که این عمل عملا بدون درد است ، بنابراین در یک جلسه تنها می توانید موها را از یک منطقه بزرگتر از پوست پاک کنید. این مجموعه بهترین کارخانه لیزر مو زائد صورت در ایران است.

کارخانه لیزر مو زائد صورت

مهم ترین ویژگی های لیزر مو زائد

مهم ترین ویژگی های لیزر مو زائد در مورد به اصطلاح موزدایی دائمی، لیزر مستقیماً روی ملانین که مسئول رنگ مو و پوست است عمل می کند. ناحیه ای که باید برداشته شود باید قبل از استفاده از لیزر تراشیده شود، به این ترتیب نور ساطع شده از آن مستقیماً روی پیاز مو می افتد و آن را می سوزاند. اما هرچه غلظت ملانین بیشتر باشد، موها تیره می شوند. از این رو، این نوع تکنیک ها در مورد موهای خاکستری یا خیلی روشن مفید نیستند، زیرا ملانین وجود ندارد یا بسیار کمیاب است.

به همین ترتیب، رنگ پوست و ضخامت اپیدرم عواملی هستند که باید مورد توجه قرار گیرند زیرا پوست تیره یا برنزه غلظت بالایی از ملانین دارد و می تواند آسیب ببیند. بنابراین، هر نوع مو و پوست نیاز به استفاده از نوعی لیزر متناسب با ویژگی های آن دارد و باید توسط متخصص حرفه ای و آموزش دیده استفاده شود تا از عوارضی مانند سوختگی پوست جلوگیری کند.

شبیه دیود است، اما یک پالس نور پیشرونده و ناپیوسته از خود ساطع می کند، که خطر سوختگی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. برای پوست های بسیار برنزه مناسب است.

لیزر زنون-کریپتون-آرگون یا IPL (نور شدید پالسی) در حالت نور ساطع شده چند رنگی است، بنابراین دارای طول موج های مختلف است. این می تواند سطح وسیع تری از پوست را تحت پوشش قرار دهد، اما جلسات بیشتری برای از بین بردن تمام موها لازم است و می توان از آن فقط روی پوست روشن استفاده کرد.

عرضه بهترین لیزر مو زائد صورت

عرضه بهترین لیزر مو زائد صورت عرضه بهترین لیزر مو زائد صورت با شرایط ویژه در این سایت انجام می شود. با طول موج 695 نانومتر، اولین بار بود که برای از بین بردن موهای زائد مورد استفاده قرار گرفت. احتمالاً امروزه بیشترین استفاده را می کند، زیرا اجازه می دهد بر روی انواع پوست I تا VI و برنزه، دارای موهای تیره عمل کند. طول موج آن 810 نانومتر است. انتخاب یک یا یک نوع دیگر لیزر نیاز به مطالعه قبلی پوست و مو دارد تا مشخص شود کدام یک از موارد مناسب در هر حالت برای از بین بردن موهای زائد در حداقل جلسات ممکن، با حداکثر کارایی و ایمنی بیشتر است.

معصومه سادات علوی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نوا شما را به خرید بهترین تجهیزات پزشکی زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید