مشاوره و سفارش

هایفو

در هایفوتراپی از امواج فراصوت (اولتراساوند) استفاده می‌شود. یعنی همان امواجی که در دستگاه‌های سونوگرافی مورد استفاده قرار می‌گیرد. منتها در هایفو این امواج به صورت متمرکز به لایه‌ی خاصی از پوست انرژی وارد کرده و باعث تحریک تولید رشته‌های کلاژن می‌شوند. کلاژن‌ها وظیفه‌ی استحکام بافت‌های بدن از جمله پوست را دارند؛ لذا این اتفاق باعث می‌شود که پوستی سفت‌تر و بدون چین و چروک داشته باشیم.

لیزر

انواع مختلفی از این لیزرها وجود دارند که می توانند با جذب شدن و آزادسازی انرژی حرارتی در آب سلولی و بین سلولی باعث تحریک کلاژن سازی، سفت شدن پوست و بهبود چروک ها شوند. لیزرهایی که برای بازسازی سطح پوست استفاده می شوند به دو دسته اصلی زخم کننده (تهاجمی) و غیرزخم کننده (غیرتهاجمی) طبقه بندی می شوند.

میکرونیدلینگ

در این روش، برای ایجاد منافذ با فاصله معین از یک دستگاهی استفاده می شود که سرعت حرکت آن قابل تنظیم است. بنابراین تعداد منافذی که در این روش بر سطح پوست ایجاد می شوند، به نسبت روش دستی بسیار زیادتر بوده و نتیجه بهتری می دهد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع تجهیزات پزشکی زیبایی-سفارشیموجودتماس بگیرید
لیزر -سفارشیموجودتماس بگیرید
هایفو-سفارشیموجودتماس بگیرید
میکرونیدلینگ-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

sevilshop60@gmail.com

تلگرام

کلیک

واتساپ

کلیک

درباره ما :

گروه بازرگانی نوا، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع تجهیزات پزشکی زیبایی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه نوا

معصومه سادات علوی

Call Now Buttonتماس بگیرید